Treść opublikowana przez BarthPL
-
audi a4-kradzieze
A moja stoi pod budynkiem policji, gdzie pilnuje jej 24H kamera policyjna :biggrin: Ale mimo wszystko od czasu do czasu zerkam przez okienko :biggrin:
-
Słaby 1Z
To by było na tyle. Co to za diagnoza? Czyzbys twierdzil ze po wywaleniu katalizatora kolega odczuje przyrost mocy?
-
[B-5 1,9 TDI AFN] Czy zmieniać olej mineralny na syntetyk???
Ja bym sie nie odwazyl zmieniac od razu na syntetyk. A z drugiej strony lalbym ile wlezie za wlanie minerala przy tak malym przebiegu. Nie wiem co ludzmi powoduje. Oszczednosc? Szczerze wspolczuje bo 80 tys na minerale to moglo troche spustoszenia uczynic w silniku.
-
Dodatki do ON- Mixol S vs 2T Semi syntetic
Nie wiem czy to dobry pomysl. 2T to oznaczenie dla silnikow dwusuwowych.
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Hehe to fakt. Nawet maluchami ludzie takie trasy pokonywali i to czesto z przyczepa kempigowa a teraz czlowiek porzadnym niemieckim autem ma watpliwosci.
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
To jakas promocyjna cena czy raczej standard?
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
Jaki koszt???
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
Tylko tam jest AFN a ja pytam o 1Z. Czy tam jest tak samo???
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
Witam, Wlasnie wrocilem od mojego specjalisty. Do wymiany poduszki pod silnikiem. Ktos to ostatnio przerabial? Jaki koszt i jaka firme wybrac zeby zapomniec na jakis czas o tej usterce? Ile jest tych poduszek? Podobno dwie z przodu i dwie z tylu. Czy cos jeszcze dobrze przy tym wymienic? Pozdrawiam
-
przednie zawieszenie - przestroga
Ale bzdura. Ciekawe dlaczego sporo z nas wymienia te wahacze zaraz po kupnie auta i to w wiekszosci prosto z niemiec???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja chetny na kazdy spot. Warunek: wolne w pracy.
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Mozna pewnie bylo wydac polowe mniej tylko czy to bylaby oszczednosc? Podoba mi sie ze robisz na dobrych czesciach i dzieki temu drugi rok napewno bedzie duzo tanszy :-)
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Al_Capone, nie popuszczaj. Sprawdz sobie wszystkie terminy jakie ich obowiazuja i kaz sie wywiazywac. Jak koles mial podobna sytuacje to zaczal pogrywac jak oni. Doszlo do tego ze dolaczal bilety autobusowe za dojazdy do ubezpieczalni. Jakie mieli miny jak to zobaczyli :biggrin: Ale wywalczyl to co chcial.
-
Analiza oleju
Pracowalem w firmie handlujacej olejami, mialem klienta, ktory stwierdzil ze olej uszkodzil mu silnik w aucie. Wysylal olej wlasnie na PW. Nie wiem co dokladnie sprawdzali w tym oleju ale podejrzewam ze sa w stanie sprawdzic to na czym Ci zalezy.
-
Analiza oleju
Politechnika we Wroclawiu robila takie analizy wiec moze sprobuj tam zadzwonic.
-
spalanie bez kata
Podejrzewam ze dlugimi badaniami inzynierow Audi. Jesli cos mogloby byc lepsze niz jest to pewnie tak zostaloby zrobione. A 206 to nie Audi :biggrin:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Szewczenko7, no to w czym problem? Przeciez miedzy nami 20 km wiec nie trzeba sie nawet umawiac na spot. Wystarczy PW z terminem i no problem. Chetnie bym obejrzal twojego potwora :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
:eek: Jak dla mnie wrazenia kosmiczne. Az dech zapiera jak patrzy sie na fotki a co dopiero na zywo. Ile jest autek
-
amortyzatory - regeneracja
Wedlug mnie sie nie oplaca. Jesli maja pol roku to napewno maja gwarancje wiec nalezy z niej skorzystac. Ja nie zaryzykowalbym jezdzenia na regenerowanych elementach zawieszenia, hamulcow i ukladu kierowniczego. Chcesz oszczedzic pare PLN kosztem ryzykowania ze Ci auto gdzies wyskoczy z drogi? Marna oszczednosc.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Strasznie tu co niektorzy sa nerwowi i wrazliwi na brak przytakiwania wiec sie nie masz czym przejmowac :biggrin: Sorry za OT
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Za to na drugiej polowce baku zrobisz 350-380. Nie wierze w 5,5 l/100km a juz napewno nie w zimie i przy jezdzie miejskiej.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Dobrze ustawiona bez zadnych "ukrytych" awarii osiagasz 6,5 l/100km bez wiekszego problemu.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
hehe. :biggrin: Swiete slowa
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
Czyli dla kumatego mechanika 1,5 godziny wiec chyba nie ma sensu ladowac sie w koszty na zapas jesli przy wymianie rozrzadu nie widac potrzeby wymiany pompy
-
[ALL] Texsaco additive
Jesli chodzi o uszlachetniacze to najlepszy jest DIESEL SKYDD. Szwedzki produkt wysoko oceniany we wszelkiego rodzaju rankingach tego typu rzeczy.