Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
niedziela 07,12,2008r 1-ROGER
-
Spocik w Wieluniu
maro-a4 tak jak piszesz tylko sedan i tylko czarny i będzie alex181266 to na zlocie palenie gum w B6
-
Spocik w Wieluniu
nie bo było już ciemno
-
Spocik w Wieluniu
sławek238 na postach maro-a4 są zdięcia z 09 listop. są na 10 str. a z dzisiaj będą trochę później
-
Spocik w Wieluniu
i tak już teraz będzie lokal na zimowe zloty jest
-
Spocik w Wieluniu
zobaczymy kto dziś się zjawi
-
[ALL B5] Koszt naprawy przedniego zawieszenia
a ja rok temu kupiłem komplet master sport na alegro za 600zł i zrobione 36000 km i wszystko super
-
Spocik w Wieluniu
w niedziele bez względu na pogodę obecność obowiązkowa 1-roger
-
Spocik w Wieluniu
spokojnie lokal zawsze jest na takie pogody zapraszamy
-
Spocik w Wieluniu
spoko chyba będzie podnoszona moc w ADR z125ps na 170ps to wtedy będzie palenie gumy
-
Spocik w Wieluniu
w B5 nie ale zmiana na B7 i mody tak :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
niewiem czy wy zapadacie w sen zimowy czy co troszke więcej inwencji :gwizdanie:
-
[ALL B7] Hamulce, ale nie standardowe
ale jak pedał bije na a ABS-ie zawsze podbija pedał chyba że wyczuwasz jakieś inne bicie
-
[B5 ADR] Błędny rysunek w ksiażce "Sam naprawiam....."
na moje oko to rysunek przedstawia demontaż lub montaż cewki tak że to jest rys. przykładowy i niema związku z podłączeniem przewodów
-
Spocik w Wieluniu
co taka cisza :gwizdanie:
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
super fura a na tych felach w realu normalnie masakra
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
jak czytam wasze nie które posty to i jak ktoś ma normalnie pokazać swoją
-
Spocik w Wieluniu
i tak trzymać było miło i super i oby tylko tak dalej :evil: ps. dzięki wszystkim za przybycie :hi:
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
co ma pisać jak co 2 jedzie po nim aż miło
-
[ALL B5] Pukanie pod autem
ty w silniku 1.6 niemasz dwumasa sprawdź tarcze sprzęgłową może popękały sprężyny
-
a4 do ślubu
A4 do ślubu jak najbardziej i nie ważne B5 B6 B7 B8
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
jak tobie się podoba to jest git bo to ty nią jeździsz a według mnie tak sobie
-
[ALL B5] Pukanie pod autem
tak ,to są przednie amory przykręcane na trzy śruby każdy na górze kopuły bo na dole jest każdy przykręcany na jedną śrubę do wahacza a ty sprawdź te pod maską
-
[ALL B5] Pukanie pod autem
tak bynajmniej było w moim przypadku bo twoje i moje auto ciągnie na przednią oś
-
[ALL B5] Pukanie pod autem
miałem podobny objaw jak za słabo dokręciłem śruby mocujące amortyzatory te trzy pod maską