Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. To jest chyba odpowietrznik czy coś takiego, powinna na tym siedzieć plastikowa zaślepka
  2. Trudny temat:wink: Żeby zapalało Ci się w pozycji 1 musisz mieć stały plus i stałą masę z lampki podsufitki, czyli samo to da radę podłączyć bez problemu:wink: a do podłączenia tego po otwarciu drzwi potrzebujesz stały plus i masę po otwarciu drzwi, samo to też podłaczysz bez problemu ale problem robi się jak chcesz to podłączyć razem, bo musiałbyś mieć lampki 3-pinowe w drzwiach, czego nie było w B5, wydaje mi się, że jakimś takim łatwym sposobem, bez druciarstwa nie da rady tego tak podłączyć Spróbuję coś porozkminiać jeszcze:wink:
  3. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/ O to chodzi:wink:
  4. Mogły zaśniedzieć styki, też miałem coś takiego, zerknij tutaj i zrób "co trzeba":decayed: u mnie ten manewr bardzo pomógł http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/
  5. vp-tdi długo masz oil catch tanka? Po jakimś czasie zaglądałeś jak wygląda kolektor? Ja u siebie ostatnio czyściłem kolektor (ori kolektor 1Z wymieniłem na sharana) i założyłem oil catch tank, ale nie zaglądałem jeszcze w dolot i kolektor
  6. 3M to chyba oznaczenie tej taśmy do przyklejenia a nie ledów:decayed:
  7. Kolego, wytłumacz mi dokładnie co chcesz osiągnąć bo nie do końca rozumiem, Ty chcesz żeby lampki zapalały Ci się po otwarciu drzwi razem z lampką podsufitki czy żeby zapalały się jak zapalisz ręcznie lampkę- w pozycji "1"?
  8. Michał żeby zapalało Ci się z lampką podsufitki to musiałbyś podpiąć się pod + w lampce podsufitki, tak mi się wydaje:wink:
  9. Artur i jak tam? Byłeś w tym garażu?
  10. Z tego co wyczytałem na forum to ten zestaw od AWX'a pasuje do AFN'a p&p:wink:
  11. Artur, nie miałeś problemów z przylutowaniem przewodów do tej taśmy led? Co to za taśma?
  12. Nr 3 to od temperatury oleju:wink:
  13. Ok, to wrzuć tu potem które to piny od podświetlenia przycisków i ambiente:wink:
  14. Ja to jutro chciałem ogarnąć Ile byś chciał za nią? A odnośnie podłączenia tego podświetlenia guzików i ambiente orientujesz się coś?
  15. Właśnie nie mam kostki:kwasny: jak mam trzymać lampkę żeby mi się zgadzało licząc piny od lewej? A podświetlenie guzików i diód ambiente?
  16. Idę sam sprawdzę u siebie jeszcze raz, dam masę po otwarciu drzwi na pin w lampce podsufitki w którym rzekomo jest + po otwarciu drzwi i zobaczymy czy nic nie jebnie:decayed: ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- I wszystko jasne, po podaniu masy po otwarciu drzwi z kostki ze zdjęcia wyżej lampka zapala się przy otwarciu drzwi a gaśnie przy zamknięciu, czyli tak jak powinno:wink: Nie muszę bawić się w zmiane plusów i minusów:decayed: Dzięki Michał
  17. Przeglądałem ten wątek już parę razy i w kilku miejscach jest mowa o tym, że w lampce podsufitki podświetlenie po otwarciu drzwi zapala się z + po otwarciu drzwi:kwasny: I w poliftowej niby tak samo jest, czy inaczej?
  18. Mam taki mały problem i pytanie odnośnie niego, a mianowicie, w mojej obecnej lampce podsufitki (przedlift) nie działa mi podświetlenie, żeby lampka zapalała się przy otwarciu drzwi (lampka w odpowiedniej pozycji), w innych pozycjach lampka działa bez zarzutu. Na pinie w kostce lampki odpowiadającemu za + po otwarciu drzwi nic się nie dzieje, nie ma tam prądu w żadnym wypadku. Chciałem u siebie zamontować lampkę podsufitki tylko myślałem nad tym, czy udałoby się jakoś inaczej ją podłączyć, żeby lampka po otwarciu drzwi była sterowana masą a nie plusem, wtedy mógłbym ją podłączyć pod tą kostkę opis.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- Jeśli podpiąłbym wszystkie przewody odwrotnie, tzn tam gdzie + podpiąłbym masę, tam gdzie masa dałbym +, tam gdzie + po otwarciu drzwi dałbym minus po otwarciu drzwi i zamienił + z minusem i odwrotnie przy żarówkach to by zdało egzamin? Zamierzam wrzucić też oświetlenie led, także nie będzie miało znaczenia to, jak je podłączę bo będę lutował kable do blaszek:wink:
  19. Artur, jakie ledy brałeś? Pochwal się Jakbyś mógł wrzucić fotkę jak ledy się trzymają u Ciebie w lampkach:wink: Tzn jak są przymocowane?
  20. Marcin jest w warsztacie temat o tym:wink:
  21. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index481.html#post4233890 Zerknij tu, Sławek o to pytał jakiś czas temu:wink:
  22. To tak jak moje:decayed:
  23. fanthomas18 odpowiedział(a) na rychu_225 temat w 1.9TDI
    Napisz mu pw http://a4-klub.pl/members/vauxhall95-17342/
  24. Tablice WL? To kto miał to wcześniej? Czy to już Twoje blachy a miejscowość masz inną wpisaną? Dopieść przód tej suki:decayed:
  25. fanthomas18 odpowiedział(a) na rychu_225 temat w 1.9TDI
    Kolego, nie ten dział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.