Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A et?
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się, po zmianie z zimowych 225 na letnie 245 muszę mocno trzymać kierę, zwłaszcza w koleinach. Przy 245 na 8 calach opona nie jest tak bardzo naciągnięta na felgę i jest ochrona rantu:wink: A jaki masz rozmiar letnich felg?
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy to wina ET ale mnie kiere z reki wyrywa na niektorych drogach na 245/45R17 Jak wy dajecie rade na 18 czy 19 na tych dziurach - nie wiem. 245 to zdaje sie max na 8 calach. Dzieki temu ladnie opona chroni felgi rant.
  4. Ew. Kupic auto w full wypasie. Czasem to wychodzi taniej niz rezanie.
  5. Pewnie sa, ale zra wiecej pradu od ledow i mozliwe, ze elektronika nie jest przygotowana na obciazenie wieksze niz ledy.. A jak juz pisalem mniej podoba mi sie zimne ledowe swiatlo, wole zolte zarowkowe podswietlenie na nogi, szczegolnie przy jasnym wnetrzu. W waszych czarnych rakietach pewnie ledy bardziej pasuja...
  6. Pewnie nie obsluzy zarowkowych lampek tylko ledowe.. Chyba, ze te ledowe maja jakies oporniki?
  7. Ja tam wczoraj grzebalem i zrobilem fotke gdybym kiedys potrzebowal numeru.. Przydalo sie nie bylo fabrycznie qq1
  8. No chyba, ze chcesz by na nogi lekko swiecilo w czasie jazdy... Mnie sie nie podoba ta poswiata ledowa, calosc oswietlenia jest zolta, a tu nagle taki niebieski zimny...
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hihi
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, szybszy bylem
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest gdzies na forum opis jak zdjac tapicerke slupka przedniego A ??? Nie chce nic popsuc przy kurtynie, a ciagne kabel do mikrofonu...
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, ale tu tez wysylaja do aso. ---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 14:51 ---------- dzwonilem tez tutaj: http://www.vag.com.pl/pl,178 i czlowiek jest w stanie to zrobic majac jeszcze CAN gateway (jesli dobrze zrozumialem) - ja niestety nie mam. http://www.vag.com.pl/pl,178
  13. Tak Inflancka nie da sie juz jechac szybciej niz 20kmh niczym. Chyba, ze ktos nie lubi swojego auta... Mieli ja robic juz dawno, ale cos nie moga wystartowac...
  14. A ja tylko kremowe i beze, smutne ciemne wnetrze odpada u mnie na dzien dobry.. kwestia gustu
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wlasnie cena przestala grac role (w ramach rozsadku) problem raczej w braku pewnosci co do pochodzenia sprzetu...
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No niestety: Gdyby ktos slyszal o jakims magiku w Lodzi i okolicy to bede wdzieczny za namiar.
  17. Nie wiem. Sprawdze przy okazji kodowania radia dzisiaj. Wg. Aligatora nie ma zadnego problemu z moim silnikiem. Wg pdfu serwisowego mam EDC 17 CP...
  18. Hej J sliczne autko. Felgi 19" tez bym sobie na Lodz odpuscil.. Bede w swieta w lodzi, w bagazniku woze komplet dystansow 10mm gdybys byl zainteresowany. Smigam na feli z A5 z ET26 - mozesz u mnie zobaczyc jak to wyglada przy 245/45R17 pozdrowienia, gregu
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ja klasycznie na 17":
  20. U mnie jest 1000 pln roznicy z normalna cena, f-my o ktorej mowisz nie sprawdzalem.
  21. Najlepiej dzwon do nich bezposrednio!
  22. Hej, mowisz o swoim silniku?
  23. Panowie, oferta wydaje sie byc ciekawa, nawet dla tych ktorzy obawiaja sie o stan silnika. Ew. 200 pln za profesjonalna diagnostyke plus wydruk z hamowni gdyby sie okazalo, ze auto sie nie nadaje to naprawde niewiele. Oczywiscie nie namawiam do umawiania terminu z niesprawnym autem, ale sugeruje by sie nie bac, czy sie auto nadaje czy nie nie majac podstaw do obaw. Sam jestem ciekaw i jade sie przekonac w jakim stanie mam wtryskiwacze po 100kkm.
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przypominam, chipujemy grupowo.. Na moim silniku 1000 PLN taniej (50%): http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228311-Grupowy-chiptuning-Katowice&p=2780148&viewfull=1#post2780148
  25. Koledzy, prosze o zapoznanie sie z tekstem oferty: Oferta wydaje sie byc atrakcyjna, ciesze sie, ze Pan Golabek podszedl do sprawy powaznie i mam nadzieje, ze odzew z naszej strony bedzie rowniez powazny. Proponuje zrobic jeszcze raz aktualna liste chetnych, by nie bylo niedomowien i zeby nikt nie poniosl zbednych kosztow w przypadku gdyby sporo osob zrezygnowalo i warunki promocji przestaaly obowiazywac. Wpisujcie prosze tez planowane terminy plus/minus: 1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.