Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka: Po przeczyszczeniu wszystko ok.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wymieklem, super. Jest juz w Dziale kodowania cos nie moge znalezc
-
B8 TrOOOOp
abram, auto ma 4 slady, ze oddajesz 30 % taniej niz cena?
-
B8 TrOOOOp
po roku znow nauczylem sie czegos nowego o moim vaderze.. zorientowalem sie ostatnio, ze nie dzialaja mi spryskiwacze reflektorow.. dzis dolalem plynu i zadzialaly! to madre autko odlacza zuzycie resztki plynu na swiatla, w koncu szyba jest wazniejsza.. fis poinformowwal mnie rowniez o przepalonej zarowce swiatla cofania - wiecie co tam siedzi i czy da sie wrzucic zamiennik led?
-
B8 TrOOOOp
hohe - na 100% jest taka mozliwosc. nie moge tylko sprawdzic gdzie mam za daleko auto.. pogrzeb vcdsem, a znajdziesz. oo teraz widze, ze Grzes juz wrzucil screeny. Gab, nie chodzi o drogowe swiatla tylko mijania.. Oczywiscie w menu CAR sa tez trzy ustawienia.
-
B8 TrOOOOp
wewnatrz? nie, tu to inaczej rozwiazano. glosnik jest w wydechu i gra roznie w zaleznosci od tego czy jedziesz po miescie, czy po autostradzie, cuda panie..
-
B8 TrOOOOp
ma jakis glosnik w tylnej puszce, ale czy taki jak w becie nie wiem.. jak to dziala nie wiem.
-
B8 TrOOOOp
Slychac go fajnie nawet ponad 200kmh. Poganialem sie chwile z nowym a6 3.0 na a2 jakos przed swietami, nieznacznie zostawil mnie w tyle (u mnie nadal seria, mysle, ze byl zdziwiony jak nieznacznie) i milo zaskoczyl dzwiekiem wydechu.
-
B8 TrOOOOp
Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada?
-
B8 TrOOOOp
Na sto procent chronione. Smigalem w grudniu na lotnisku w rudnikach na swiezym sniegu caly dzien i nie przypominam sobie by byl ten klopot.. Na esp oczywiscie odejmowal gaz, ale nawet rozsadnie, tzn jak tylko odzyskiwal grip na przednich kolach to puszczal. Specjalnie duzo trenowalem na esp bo tak jezdze na codzien. Podoba mi sie jak pozno wkracza esp, podoba mi sie tez bardzo specyfika napedu - duzo latwiej kontrolowac poslizg niz w subaru ktore ucieka ryjem, jest bardzo neutralne. Tu tyl dominuje. Poza tym dwa razy szukajac granicy mozliwosci wylecialem z pasa przy ponad 120 kmh krecac baczki, ale tam to jest bezpieczne. Odejmowania gazu przy wylaczonym esp nie zauwazylem. Model 2008. ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Pewnie tylko ty ;-) Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic a chodzi ci kiera ciezej czy nie? ja po przesiadce z b6 do b8 odczuwam ze kiera chodziła sporo cięzej, myślałem ze to szerokie opony ale oststnio jechałem kolego a5 i tam kiera lekko chodzi... Nie, chodzi super lekko. Jak jezdzilem 2.0 tdi przed liftem to chodzila ciezko - servotronoc byl opcja. W polifcie jest elektryczne wspomaganie - odczucia jak u mnie tylko z mniejszym feedbackiem z kola.
-
B8 TrOOOOp
Przy esp off odcina ci gaz? Dziwne... 3.0 q?
-
B8 TrOOOOp
niestety ok.. moze by tak wymienic plyn?
-
B8 TrOOOOp
Pewnie tylko ty ;-) Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic
-
B8 TrOOOOp
Pewnie tylko ty ;-)
-
B8 TrOOOOp
inviz, kosztowaly podobnie od ASOwych klockow, zobacz w intercars jak to kosztuje do Twojego. Tarcze zwykle, tj nowe ATE. Na razie pierwsze 500 km i wszystko ok. Jak pojezdze to dam znac. ATE Bremsen - Klocki hamulcowe ATE Ceramic
-
B8 TrOOOOp
Furka po przegladzie, tu uwaga: tplyn w zbiorniczku 230oC wrzenie, a juz przy zacisku 160oC - pilnujcie mechanikow jak Wam sprawdzaja plyn hamakowy. Zalozylem nowe klocki tyl i klocki tarcze przod, pierwszy raz klocki ate ceramic. Zobaczymy czy faktycznie takie czyste i skuteczne. taki mam stan filtra: chodzi o 'vol Ash' ??? jesli tak to chyba nie jest zle, bo limit 0,56 zdaje sie?
-
B8 TrOOOOp
Artua, pierwsze co sprawdzilem po kupnie to sterownik. Niestety. Ciekawe, czy jego wymiana to wielkie halo... ?
-
B8 TrOOOOp
ciezko kupic? BARDZO bym chcial to domodzic u siebie.. bardzo mi brakuje tej funkcji.
-
B8 TrOOOOp
czy ja wiem, czy to jest zaleta? np: to co u nas nazwiesz lista czesci (np przy listowaniu podzespolow danego elementu) oni nazywaja 'bauteilverfolgungsliste' - wypowiedz to
-
B8 TrOOOOp
https://shops.audi.com/de_DE/web/zubehoer/p/sonnenschutzsystem-2er-set-8k5064160a-10?articleId=51014#c3388
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dzieki za info.
-
B8 TrOOOOp
byly tez oryginalne oslonki mocowane na wcisk.. mnie sie podobaja... rowniez wesolych!
-
B8 TrOOOOp
a DPF? moze warto? ile Cie wyniosl komplet nowych wtryskow?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron, czy dobrze zrozumialem, ze wykorzystali kluczyk zapasowy (jego czesc) ze schowka? Tez to wozilem w aucie jak blondynka...
-
B8 TrOOOOp
O masz wersje z czujnikami na kolach? Chyba unikat w tej chwili...? Gabriel, moze warto przed wymiana wtryskow czy DPF powalczyc? Jet Clean Tronic