Treść opublikowana przez otomsono
-
Spoty Katowice i okolice
:slina: będę tu zaglądał częściej
-
Śruby/Spinki do montażu osłony pod silnikiem
Rozumiem że nie ori...? Jak będziesz miał już w rękach to zdaj relację jaka jakość(osłona)
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
Napiszcie jakiej marki były te szumiące paski...
-
Śruby/Spinki do montażu osłony pod silnikiem
Na allegro masz komplety śrub/spinek, osobno moze też dostaniesz
-
co z tym zrobić????
Zrób w tym miejscu korek na lpg
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Gratuluję zakupu, piękna maszyna. 3.0tdi:evil: Widzę że w Dyna-mite się było wykresy od nich wychodzą jakieś takie pofalowane pod koniec ;/
-
Stłuczka przy wyprzedzaniu poboczem
Wyprzedzać z prawej nie można, a już napewno nie poboczem chyba że to droga 3 pasmowa jak pisze Pablo. Z drugiej strony Ty zmieniając pas z lewego na prawy miałeś mu ustąpić. Może zabrzmi to absurdalnie ale drogówka prawdopodobnie uznałaby współwinę jednego i drugiego kierowcy, oni nie orzekną kto zawinił bardziej umywając od tego ręce, nie zgodzisz się z ich zdaniem to zadecyduje o tym sąd. Koleżanka miała podobną sytuację. Szkoda czasu i kasy na mandaty/sądy lepiej przeznaczyć tą kasę na naprawę.
-
Klapa gasząca
Nieaktualne, kupiłem uzywany egr i przełożyłem gruszkę
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Jednak są jakieś plusy Nie kopci bardziej po wywaleniu kata?
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
DaveDaveDave zerknij do dowodu i kW x 1,36 = KM
-
Klapa gasząca
Witam, ułamałem siłownik klapy gaszącej (ten plastikowy). Czy można dostać sam zawór klapy? Co zrobić, poradźcie. Pozdrawiam.
-
Czym wyczyścic chromy???
Na ile wysarcza takie przeczyszczenie chromów ww. środkami? Nie "zajdą" znowu po tygodniu ?
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Ja dziś nabyłem uszczelki ori z aso, wyglądem są chyba identyczne jak Twoje ale tak jak pisze Lukaszxxx, składają się z kilku blaszek... Cena ok 52zł (nie mam przy sobie faktury)
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Części (raczej) niezbędne przy patroszeniu kata, do AWX'a 3A0253115 USZCZELKA TURBO-KATALIZATOR -----1SZT 1H0253115 USZCZELKA KATALIZATOR-RURA WYDECH. -----1SZT N91130801 NAKRĘTKA M8 (PRZY TURBO) -----3SZT N90085001 NAKRĘTKA M8 (DO RURY WYDECH.) -----3SZT N0102478 ŚRUBA M8x35 KATALIZATOR-RURA WYDECH.-----3SZT napewno przyda się jeszcze jakiś dobry środek do zapieczonych śrub i smar miedziany
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Możecie podać nr uszczelek i nakrętek, które powinno się zmienić przy odkręcaniu kata ? Motor awx.
-
Uniwersalny automat wycieraczek
Nie wiedziałem, że są takie "uniwersalne" zestawy. Ciekawe jak to działa w porownaniu do ORI, troche duży ten czujnik deszczu ;/
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Jeden podbije drugi nie, przełącznik to kilka zł. nie warto ryzykować
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Do modułu sd-2 może zrobić przełącznik, jak będzie jechał na przegląd to sobie wyłączy i będzie miał "po staremu"...
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Potem sobie dorzucisz lusterko z czujnikiem+ MCE High F+ przełącznik auto i nie będziesz musiał dotykać włącznika świateł Full automat Fr0styyy. , bez urazy
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Nic strasznego, myślę że dasz rade, poczytaj: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-swiatla-dzienne-wykorzystaniem-modulu-sd-2-modele-b5-b6-154987/index12.html#post3235885
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
to zależy kolego jaki moduł kiery masz, musisz taśme bodajże dokupić, poduszkę z mf i moduł trapezowy Moduł mam odpowiedni, taśma kupiona, co to jest moduł trapezowy ? Mam do kupienia samą poduchę z MF i nie wiem czy wejdzie w zwykłą kiere...
-
Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
Do jakiego samochodu i jakie ET felg ?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Chcę zamontować u siebie kierownicę z mu-fu. Czy można kupić samego airbaga z mu-fu i włożyć go do zwykłej kiery?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Nie zrozumcie mnie źle, plasti pracowało mi się bardzo dobrze, fajna rozlewność co tworzy równomierną powłokę, bez zacieków. Zastrzeżenie mam jedynie do koloru bo miał być srebrny a wyszedł... metalik/brokat ;/
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Nie, inaczej to sobie wyobrażałem. Jak ktoś chce to moge odsprzedać reszte puchy (pomalowałem nią tylko 1 dekor-3warstwy)