Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. Fajna, ale mix niezły ;] z zewnątrz polift s4 a środek przedlift
  2. Kucze taki wypasik to już mogli to BOSE i navi dołożyć no i xena rzecz jasna ;] extra fura!
  3. no w to to już się nie zagłębiałem ;] miało być zrobione i jest ;]
  4. wahacz górny około 70zł a dolny tzw. banan około 160zł przynajmniej tak mi kumpel rozpisał jak mi wymieniał
  5. tak audi, kobitka i pifffko ;] ja gdybym jeszcze 2 wachacze wymienił to bym miał cały komplet nowy co do dolnych to są droższe :/
  6. Hehe to nieźle.. ale ja nie jestem lepszy bo też się ostatnio, tzn. miesiąc temu wypstrykałem z kasy... nowe sprzęgło i kilka gnatów w zawieszeniu, wczoraj świeży motul i filtr.. no ale trzeba te piniondze na coś wydawać
  7. Tylko żeby założyć takie sprężynki to i koło musiałbym co najmniej r17 wsadzić... i tu jest koszt za kosztem.. ;]
  8. Mi już by pasowało jakby sobie tak siedział ;P DSC00861.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC00862.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------
  9. Ależ wspaniale sobie siedzi na tych -40 / -40 też takie coś planuję..
  10. Dzięki wielkie ;]
  11. Witam serdecznie, Auto już kiedyś przedstawiałem, ale byle jak i nie umiałem jeszcze zdjęć dobrze dodawać ;] Sedan LZ5L cały oryginał, jedynie klapa była bezbarwnym psiknięta bo klar schodzi... AFN z jakim czipem czy cuś bo jeździłem wieloma AFN'ami i AVG'ami no i mój lepiej się zbiera... ( może to wina tego, że jest włożona skrzynia od 90KM) Zdjęcia jeszcze stare ale jeszcze ok tyg. i wstawie nowe, bo już będzie po polerce i praniu. Wyposażenie: -klimatronik -szyby i lustra elektr. -BOSE oryginał -duży FIS -łokieć x2 -Kiera i gałka od S -roleta tylnej szyby -podgrzewane pupki -halogien -wnętrze granatowe - nie ma tragedii ;] -alarm -funkcja komfort -4 x AirBag Zrobione: -białe kierunki w błotnik -zmiana lamp przód i tył na oryginalne - były Solary (świecące po drzewach) -emulator od kolegi z forum --nowe sprzęgło Plany: -gwint FK - już czeka -felga 18" tu mam dylemat jaka, podobają mi się RS6... -pranie i polerka (w przyszłym tyg.) -w dalszych planach jest turbo, kolektor awx, większe wtryski, fmic.... zobaczymy... -gdyby wpadł w/w zestaw no i osiągnąłbym okolice tych 160KM to nie zastanawiałbym się już nad skrzynią z 2.5tdi np AKN ;] -stwierdzam po raz kolejny ze przydałby mi się tempomat Pozdrawiam
  12. Ja też niedługo będę sprzęgło wymieniał bo się trochu ślizga... nie mogie całej mocy aefena wykorzystać
  13. Elegancko a co do przednich błotników... na lewym masz znaczek audiiii a na prawym nie... a przecież już od 98' nie szły te znaczki w błotnikach.. no chiba że się mylę.. ;] pzdr
  14. Wygląda na nową... wyróżnia się, bo ma ładny "aluminiowy i czysty" kolor, a wokół sam kurz..
  15. Mam ten sam problem... Na rozgrzanym silniku coś się zacina i ciężko chodzi... Jednak gdy się doda gazu to wspoma wraca... Pompe wymieniał poprzedni właściciel (około pół roku temu) na nową... no ale lipskyyy...
  16. A nie lepiej do jakiegoś bojlarza autko odstawić... jak nie jest tak źle to może powyciąga... U kolegi wyciągał po gradzie, przyszła polerka i nic nie widać
  17. Od niedawna jestem w posiadaniu Audi A4 1.9 TDI 110KM AFN Sedan 98r Myślę, że tym autem pojeżdżę chwilę, ponieważ jazda nim to sama przyjemność ;P Mam nadzieję, że niedługo wrzucę kilka fotek... Do usłyszenia i Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.