Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Już grudzień a tu żadnej fotki.....
  2. Ładna jest... Zastanawiam się nad takim eSowym zderzakiem do tyłu A do przodu.... A białe Recarosy.... A "serce"... ech... ;(
  3. A może od razu S??? http://otomoto.pl/audi-s4-audi-s4-2-7-biturbo-300-km-C21802043.html
  4. Bez dymu nie ma ognia
  5. Do wiosny jeszcze trochę czasu
  6. Albo blachowkrętem, jeżeli nie pomoże
  7. A o niebo lepiej będzie wyglądało...
  8. To też jakaś opcja tylko załatw sobie kierowcę[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:34_________________________________________________Ja bym się pisał na taki kalendarzyk się zrobi listę i się zamówi [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:57_________________________________________________ ;( MECHANICAL SYNFONICA
  9. Myślę że będę :gwizdanie:
  10. :polew: zapieprzają jakby mieli motorek w d....
  11. No Mike ładnie idziesz z postępem
  12. Oczywiście
  13. :bicz3: no no no!
  14. U mnie była właśnie taka drewniana:gwizdanie:
  15. Witam. Jak tam postępy, bo coś ucichło?
  16. Ja też polecam http://www.dido.win.pl/
  17. Ale wszystko da się zrobić Folia 3M. A widziałem też dekory w alkantarze
  18. Dokładnie! Ja mam identyczne jak na tym drugim linku (http://allegro.pl/fotele-kanapa-audi-a4-b5-96r-i1951816451.html) Jeździ się rewelacyjnie-trzymanie boczne- polecam
  19. Namierzono kogoś od nas?[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:07_________________________________________________ :polew: I znalezione na wiocha.pl - różnie można oszpecić auto (piosenką też..) :wallbash: nie obejrzałem do końca.. nie mogłem
  20. Też biorę to pod uwagę
  21. ok może na wiosnę coś skompletuję
  22. I jakiej kasie się zmieściłeś?
  23. No właśnie kilka cm w dół (bo teraz pięść wejdzie między nadkole a 16) a stare amory by zostały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.