Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Przy pomocy czego ją posadziłeś?
  2. Co to za lampki z przodu? Gdzie takie można dorwać?
  3. Kolego, jak spalanie w tym autku?
  4. Jak ktoś oglądnął, to wie, że w tej drukarce, o której była mowa w filmie, zastosowano tego samego typu procesor EEPROM, który zastosowano w radiach Audi typu Chorus i Concert. Procesory te, mają ograniczoną liczbę zapisywanych komórek, których zawartości nie można skasować, co skutkuje szwankowaniem radia. Producent z góry narzucił długość żywotności radia poprzez ograniczenie komórek.
  5. Wpiąć się pod kabelki od przednich lampek do oświetlenia nóg i pociągnąć pod fotel, a tam np diodę LED'ową
  6. Nie wiedziałem, że w Głogowie takie coś jest
  7. A nie mówisz czasem o dieslu? Jaki silnik? 1.6 ADP... Ostatnio postanowilem wcale nie wylaczac klimy bo to w sumie przyjemne jak szybki nie paruja to wzroslo do 8,2l/100km lpg... Generalnie nie widze powodu aby mial palic wiecej na gazie, ale nawet jakby do 10 palil to bym mu to wybaczyl Człowieku, napisz mi jaką masz instalację, na jakich konkretnych podzespołach, gdzie montowałeś i czemu niby Ci tyle pali. Wal na PW Montuje gaz
  8. To pomarańczowe i czerwone, to jest to samo auto?
  9. Czyli opcji, że nie muszę montować wzmacniacza nie ma? Jakieś przejściówki czy coś? A gdybym zrezygnował z tweeterów na koszt tylnych bez wzmaka?
  10. A nie mówisz czasem o dieslu? Jaki silnik?
  11. Zostaję przy seryjnym radiu Concert i na tym też radiu, chcę mieć dwa razy głośnik w drzwiach, dwa tweetery z przodu i z tyłu na półce głośniki, czy jak, nie da się tak na ori radiu? Chcę zmienić tylko głośniki tylne na mocniejsze, nie ma możliwości bez zmiany radia, to nie wchodzi w grę. ---------- Post dopisany 15-04-2012 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2012 at 22:50 ---------- Nadal nic nie wiem ..
  12. Na moje, to byle kto nie zwija felg, a jeśli już, to się na tym zna, a jeśli już to mówimy chyba o totalnych idiotach, bo ja chcąc zwinąć felgi, najpierw bym na nie zerknął, chociażby dlatego, ile mam cegłówek przynieść i jaki rozmiar klucza, a dopiero potem przeszedł się po narzędzia i wrócił po łup A jak wiadomo, te śruby, to jak kody w radiach, seriale w Windowsach czy odpalenie A4'ki bez klucza, wystarczy chcieć i wiedzieć jak się za to wziąć. Klucze do tych śrub i tak są ogólno dostępne AutoCasco załatwia sprawę śrub automatycznie, chyba, że ktoś nie posiada, to wtedy rozumiem wszelkiego rodzaju łapanie się, czego się da, w tym śrub Ps. Zwinięcie A4, Passata, A3 czy Golfa technicznie i czasowo jest o wiele wygodniejsze, po co miałby się kto na same felgi rzucać
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Montował to już ktoś?
  14. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć idee zakładania śrub zabezpieczających?
  15. Umyć, benzyna i pasta polerska np G3
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    A nie orientuje się jak to by było w przypadku sedana, z tylną szybą? Mało miejsca jest strasznie tam i musieliby akrobatę zatrudnić, żeby tą folię ogarnął
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    Wyjmowali Ci szyby czy na aucie oklejali?
  18. Cena średniawa .. 550 zł za lampki to nie najmniejsza kasa
  19. Jaki kod lakieru? ; )
  20. Też tak mam
  21. To jest coś takiego jak "za gruby dystans" ?
  22. Chcę założyć S-Line lub A3'kowe (SportBack) ET 56. Felgi do B5, jaki dystans, żeby felga była równo z błotnikiem?
  23. No to może się mylę z tym ET ori. 25 dystans, to taki, który sprawi, że felga będzie równo z błotnikiem? Ori mam takie http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=20120210629.jpg&res=medium

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.