Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Przy pomocy czego ją posadziłeś?
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
Co to za lampki z przodu? Gdzie takie można dorwać?
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
Kolego, jak spalanie w tym autku?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jak ktoś oglądnął, to wie, że w tej drukarce, o której była mowa w filmie, zastosowano tego samego typu procesor EEPROM, który zastosowano w radiach Audi typu Chorus i Concert. Procesory te, mają ograniczoną liczbę zapisywanych komórek, których zawartości nie można skasować, co skutkuje szwankowaniem radia. Producent z góry narzucił długość żywotności radia poprzez ograniczenie komórek.
-
Oświetlenie tylnych nóg pasażera ?? czy da radę zrobić i jak??
Wpiąć się pod kabelki od przednich lampek do oświetlenia nóg i pociągnąć pod fotel, a tam np diodę LED'ową
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiedziałem, że w Głogowie takie coś jest
-
Ile pali Wam gazu?
A nie mówisz czasem o dieslu? Jaki silnik? 1.6 ADP... Ostatnio postanowilem wcale nie wylaczac klimy bo to w sumie przyjemne jak szybki nie paruja to wzroslo do 8,2l/100km lpg... Generalnie nie widze powodu aby mial palic wiecej na gazie, ale nawet jakby do 10 palil to bym mu to wybaczyl Człowieku, napisz mi jaką masz instalację, na jakich konkretnych podzespołach, gdzie montowałeś i czemu niby Ci tyle pali. Wal na PW Montuje gaz
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
To pomarańczowe i czerwone, to jest to samo auto?
-
Tylne głośniki, wymiana
Czyli opcji, że nie muszę montować wzmacniacza nie ma? Jakieś przejściówki czy coś? A gdybym zrezygnował z tweeterów na koszt tylnych bez wzmaka?
-
Ile pali Wam gazu?
A nie mówisz czasem o dieslu? Jaki silnik?
-
Tylne głośniki, wymiana
Zostaję przy seryjnym radiu Concert i na tym też radiu, chcę mieć dwa razy głośnik w drzwiach, dwa tweetery z przodu i z tyłu na półce głośniki, czy jak, nie da się tak na ori radiu? Chcę zmienić tylko głośniki tylne na mocniejsze, nie ma możliwości bez zmiany radia, to nie wchodzi w grę. ---------- Post dopisany 15-04-2012 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2012 at 22:50 ---------- Nadal nic nie wiem ..
-
jakie kupic śruby zabezpieczajace???
Na moje, to byle kto nie zwija felg, a jeśli już, to się na tym zna, a jeśli już to mówimy chyba o totalnych idiotach, bo ja chcąc zwinąć felgi, najpierw bym na nie zerknął, chociażby dlatego, ile mam cegłówek przynieść i jaki rozmiar klucza, a dopiero potem przeszedł się po narzędzia i wrócił po łup A jak wiadomo, te śruby, to jak kody w radiach, seriale w Windowsach czy odpalenie A4'ki bez klucza, wystarczy chcieć i wiedzieć jak się za to wziąć. Klucze do tych śrub i tak są ogólno dostępne AutoCasco załatwia sprawę śrub automatycznie, chyba, że ktoś nie posiada, to wtedy rozumiem wszelkiego rodzaju łapanie się, czego się da, w tym śrub Ps. Zwinięcie A4, Passata, A3 czy Golfa technicznie i czasowo jest o wiele wygodniejsze, po co miałby się kto na same felgi rzucać
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Montował to już ktoś?
-
jakie kupic śruby zabezpieczajace???
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć idee zakładania śrub zabezpieczających?
-
Przytarcie na rondzie
Umyć, benzyna i pasta polerska np G3
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
A jakie dystanse do nich masz?
-
Przyciemnianie szybek
A nie orientuje się jak to by było w przypadku sedana, z tylną szybą? Mało miejsca jest strasznie tam i musieliby akrobatę zatrudnić, żeby tą folię ogarnął
-
Przyciemnianie szybek
Wyjmowali Ci szyby czy na aucie oklejali?
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Cena średniawa .. 550 zł za lampki to nie najmniejsza kasa
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Jaki kod lakieru? ; )
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
Też tak mam
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Jakie masz ET na tych felgach?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jest coś takiego jak "za gruby dystans" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chcę założyć S-Line lub A3'kowe (SportBack) ET 56. Felgi do B5, jaki dystans, żeby felga była równo z błotnikiem?
-
Znaczenie ET Felgi
No to może się mylę z tym ET ori. 25 dystans, to taki, który sprawi, że felga będzie równo z błotnikiem? Ori mam takie http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=20120210629.jpg&res=medium