Treść opublikowana przez JawoR36
-
GŁOGÓW też żyje
Kto tam od Was śmiga ciemnym Avantem na feldze ok 17-18 po Wschowie?
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
2.8 193KM wgniata w fotel Miałem okazję kilka dni taką jeździć, po przesiadce z 1.6 .. Masakra, jak wsiadłem z powrotem do mojej 1.6 to złapałem deprechę
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Na pierwszym foto z 18'', na pierwszej stronie auto jest na ori zawieszeniu?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ten kawałek musisz wyrzucić
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wstaw foto jak żeś tam nawycinał ;]
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dokładnie, trzeba także mocniej docisnąć lampkę do błotnika tą gumą i dopiero przykręcić. Mi nic nie odstaje, a na początku, po pierwszej przymiarce zacząłem panikować
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Panie, a dasz jakąś fotkę tak powyżej 1200rozdzielczości na tapetkę w lapku? Z początku jak zobaczyłem pierwsze foto na tej stronie to myślałem, że mi się linki popierdzieliły, myślałem, że mnie przekierowało na jakieś forum amerykańskie
-
Przypalana końcówka wydechu
Cii.. Kolega chce po prostu mieć podróbkę czegoś, co ma Ferrari we własnym 1.9TDI Wydech wygląda ciulowo, nie widzi mi się nawet w JDM'ie. To, że coś kosztuje dużo albo robi to jakaś tam firma, nie oznacza, że będzie to pasować do B6.
-
Przypalana końcówka wydechu
A masz stare E36 ze spojlerem i naklejką M3 na klapie, że pytasz?
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
Póki co, próbuję je sprzedać, by nie leżakowały u mnie bezczynnie całą zimę
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
Nie wywala, nie raz już odpowietrzałem na ciepłym. Dzisiaj odpowietrzył mi majster układ, polatam tak do soboty, jak dalej będzie to samo, a płyn będzie uciekał to silnik leci do kompletnego remontu + wymiana poduch silnika, chłodnicy itp. I taki ciul sobie kupię 18'' RS6
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
Dobra, jest jeszcze gorzej, problem coraz bardziej się nasilił, aż do momentu że co 5km muszę stawać i odkręcać korek. To nadal kwestia zapowietrzenia?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Audi na 5+
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Dobra, dobra, przemyślę za i przeciw
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? Trzeba stosować także dwuwłóknową?
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
Ani razu powyżej 90stopni nie była. Układ odpowietrza się tak jak np w motorach? Tzn, na ciepłym silniku odkręcamy korek i damy pochodzić silnikowi z otwartym zbiorniczkiem, a odpowietrzy się sam?
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
Witam, zauważyłem, że jak pojeżdżę kilka minut na ciepłym silniku, poziom płynu chłodzącego z kreski minimum opadnie do praktycznie samego węża. W trasie powyżej 100km ostatnio spadł tak nisko, że aż mi czerwone info wyskoczyło na liczniku. Odkręcam korek od płynu chłodzącego, robi "pssss.." i co? Płyn wraca do poprzedniego stanu rzeczy, czyli np podnosi sie 2 lub 3 razy tyle co był przed sekundą. O co kaman?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
To kto mi wyreza halogeny?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Spot Leszno
W temacie o mojej Audi są foty- Od kiedy były montowane światła przeciwmgłowe w reflektorach ?
Zaraz po poliftach z soczewkami, chyba chciałeś powiedzieć- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Jest, jest, w dziale "zrób to sam"- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Spokojnie, jak rozłożę mody na dłuższy okres czasowy to dłużej się zacieszam z pojedyńczych Na razie się jeszcze lampkami jaram- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp A auto faktycznie, upierdzielone - Spot Leszno