Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Kto tam od Was śmiga ciemnym Avantem na feldze ok 17-18 po Wschowie?
  2. 2.8 193KM wgniata w fotel Miałem okazję kilka dni taką jeździć, po przesiadce z 1.6 .. Masakra, jak wsiadłem z powrotem do mojej 1.6 to złapałem deprechę
  3. Na pierwszym foto z 18'', na pierwszej stronie auto jest na ori zawieszeniu?
  4. Ten kawałek musisz wyrzucić
  5. Wstaw foto jak żeś tam nawycinał ;]
  6. Dokładnie, trzeba także mocniej docisnąć lampkę do błotnika tą gumą i dopiero przykręcić. Mi nic nie odstaje, a na początku, po pierwszej przymiarce zacząłem panikować
  7. Panie, a dasz jakąś fotkę tak powyżej 1200rozdzielczości na tapetkę w lapku? Z początku jak zobaczyłem pierwsze foto na tej stronie to myślałem, że mi się linki popierdzieliły, myślałem, że mnie przekierowało na jakieś forum amerykańskie
  8. Cii.. Kolega chce po prostu mieć podróbkę czegoś, co ma Ferrari we własnym 1.9TDI Wydech wygląda ciulowo, nie widzi mi się nawet w JDM'ie. To, że coś kosztuje dużo albo robi to jakaś tam firma, nie oznacza, że będzie to pasować do B6.
  9. A masz stare E36 ze spojlerem i naklejką M3 na klapie, że pytasz?
  10. Póki co, próbuję je sprzedać, by nie leżakowały u mnie bezczynnie całą zimę
  11. Nie wywala, nie raz już odpowietrzałem na ciepłym. Dzisiaj odpowietrzył mi majster układ, polatam tak do soboty, jak dalej będzie to samo, a płyn będzie uciekał to silnik leci do kompletnego remontu + wymiana poduch silnika, chłodnicy itp. I taki ciul sobie kupię 18'' RS6
  12. Dobra, jest jeszcze gorzej, problem coraz bardziej się nasilił, aż do momentu że co 5km muszę stawać i odkręcać korek. To nadal kwestia zapowietrzenia?
  13. Dobra, dobra, przemyślę za i przeciw
  14. to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale
  15. Boczne kierunki też można zrobić w obrys? Trzeba stosować także dwuwłóknową?
  16. Ani razu powyżej 90stopni nie była. Układ odpowietrza się tak jak np w motorach? Tzn, na ciepłym silniku odkręcamy korek i damy pochodzić silnikowi z otwartym zbiorniczkiem, a odpowietrzy się sam?
  17. Witam, zauważyłem, że jak pojeżdżę kilka minut na ciepłym silniku, poziom płynu chłodzącego z kreski minimum opadnie do praktycznie samego węża. W trasie powyżej 100km ostatnio spadł tak nisko, że aż mi czerwone info wyskoczyło na liczniku. Odkręcam korek od płynu chłodzącego, robi "pssss.." i co? Płyn wraca do poprzedniego stanu rzeczy, czyli np podnosi sie 2 lub 3 razy tyle co był przed sekundą. O co kaman?
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    W temacie o mojej Audi są foty
  19. Zaraz po poliftach z soczewkami, chyba chciałeś powiedzieć
  20. Jest, jest, w dziale "zrób to sam"
  21. Spokojnie, jak rozłożę mody na dłuższy okres czasowy to dłużej się zacieszam z pojedyńczych Na razie się jeszcze lampkami jaram
  22. Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp A auto faktycznie, upierdzielone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.