Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

simsonek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez simsonek

  1. [/color] Od czasu wymiany sprężyn w pompie zmagam się z dużym zużycia paliwa. Tak to wszystko ok, pali na dotyk. Tylko te zużycie sięgające nawet 10l co przed zmianą sprężyn było max 7l.. a z czego te spreżyny założone ? fale też wymieniałeś ? korekte miałeś robione po tym ? Rzekomo takie jakie powinne być. Fali nie wymieniałem bo nie widziałem ich na rachunku. Dawka po wymianie była 2mg/R to przestawiłem na 4.5 to zaczął palić z litr mniej. Póżniej jak zmieniłem kompa na AHU to dawka sama przestawiła sie na 6.0mg/R i teraz pali ok 6,5-7l. Mogę sie założyć że jak ustawie tak jak powinno być to znów bedzie 10l palic..
  2. Od czasu wymiany sprężyn w pompie zmagam się z dużym zużycia paliwa. Tak to wszystko ok, pali na dotyk. Tylko te zużycie sięgające nawet 10l co przed zmianą sprężyn było max 7l..
  3. jak nie myle sie to 1,1
  4. Z czym może wiązać sie inne ustawienienie niż 0,740 ?
  5. Start-stop: Siła ekologii? Wątpliwe!
  6. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Na nowym kompie przejechałem juz ponad 1000km i zauważyłem że jak chce uruchomić silnik to po przekreceniu kluczyka zapalają sie wszystkie kontrolki przy czym kontrolka od swiec tylko mrugnie. Słychać cyknięcie i znów sie zapala. Po uruchomieniu przez ok. 30 sekund falują obroty miedzy 850-1000. Na starym komputerze tego nie było, po uruchomieniu tylko przez chwile były wyższe obroty ale to wydawalo sie normalne w przeciwienstwie do obecnego falowania. Jak myślicie, co trzeba sprawdzić lub ewentualnie przestawić ? ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 16:14 ---------- Nikt się nie wypowie ?
  7. Z taniego zawieszenia to jeszcze nikomu znana firma WERTTEILE. Za cene 600zł około 40 tys km
  8. U mnie było podbnie (też w AFF ale to bez znaczenia akurat) to winą okazały sie tylne amortyzatory. Miały za dużą różnicę między lewym a prawym z tyłu. Wymieniłem oba i wszystko w porządku
  9. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Plan jest ale juz teraz za 95 zł nie przejdzie xDD
  10. AHH tak AFF na pewno nie bo to wszystko to samo co w 1Z i AHU tylko soft słabszy
  11. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Komputer został podłączony. Zmiana jest bardzo odczuwalna Siedział komputer 028906021EA teraz wsadziłem 028906021F od A4 b5 1Z. Za 95 zł zrobiłem sobie 90KM z 75KM
  12. [/color] pokazuje ci temp. oleju? czy tylko podswietla ci ten wskaznik? a miałes z tyłu licznika gniazdo 4 pinowej wtyczki ? Miałem kostkę 4 pinową i była do żółtej kostki przyczepiona na opaskę. Rozciąłem opaske, wpiąłem i działą
  13. Przyszedł licznik i zamontowałem go. Ku mojemu zdziwieniu podpiąłem kostki zmontowałem i wszystko działa. Nie musiałem ciągnąć żadnych kabelków do wskaźnika ładowania ani montować czujnika temperatury oleju. Po prostu wypiąłem stary bez wskaźników, wpiąłem nowy ze wskaźnikami i wszystko działa
  14. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Zakupiłem nowy komputer a tu niespodzianka. Sprzedawca zapewnił że immo jest wyłączony więc teoretycznie wypinam stary wpinam nowy i powinno działać, a nie działa. Przekręcę kluczyk i szybko miga kontrolka z immo i nie działa. Mam troszkę rozwalony kluczyk i jak na starym komputerze immo czasem nie za łąpał to migała ale wolniej. Czy możliwe jest to że jak bede próbował uruchomić auto kluczykiem bez transpondera to sie odpali ?
  15. to fabrycznej instalacji raczej do tego nie ma nie ?
  16. Witam. Mam pytanie czy da rade wymienić zwykły licznik: licznik zegary audi a4 b5 (3000141503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na taki ze wskaźnikami ładowania i temperatury oleju LICZNIK EU A4 B5 1.9 TDI STAN BDB !! nie anglik (2993715319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chodzi mi o to czy wejdzie do konsoli w miejsce starego.
  17. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Mam teraz w samochodzie komputer o numerze 028906021EA a mam do kupienia i chce wstawić 028906021GM lub 028906021F Przejdzie coś takiego czy nie ?
  18. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Czyli wymiana samego komputera nic nie da mam rozumieć ?
  19. simsonek odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    Chodzi o nieco wiecej niz 75KM bo tyle to stanowczo za mało na takie auto
  20. simsonek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam Audi A4 z silnikiem 1.9 TDI z oznaczeniem AFF czyli 75KM. Słyszałem że jest to bliźniacza konstrukcja AHU który ma 90KM. Pytanie moje jest takie: czy jeżeli zmienie komputer co jest na podszybiu z obecnego na ten z AHU to czy będe miał 90 KM ? Jeżeli nie to w takim razie gdzie jest różnica ?
  21. Mam ten sam problem tyle że w AFF-ie (75km). Na mieście przed wymianą sprężyn w pompie paliła mi ok 6,5l, teraz pali mi ok 8. Wcześniej od razu po wymianie majstrowi coś sie pomyliło i ustawił dawkę 2,0mg/R. Wtedy dobrze szedł ale wskazówka od paliwa leciała szybko bo na miescie 10l to nie było nic dziwnego. Wróciłem i puknął dawkę na 4,5mg/R. W moim przypadku trzeba było tak ustawić bo nie szło jechac taki muł był. Teraz jest jako tako i w planach mam chip. Wtedy puknę na chyba na fabryczną dawke i bede obserwował co się dzieje.
  22. u mnie AFF 75KM pali w miescie ok 7,5l w trasie ok 6,5. Jezdzilem nad morze to spalił 5,5l przy predkosci 90-100km/h. Przyczyną tego jest najprawdopodobniej to ze były wsadzane łapy do pompy. Z koleji ojca A6 C5 AFN w zimę na miescie 7l a tak to latem ok 6 na miescie i w trasie ok 5,5l.
  23. Witam. Mam pytanie Chce wstawić centralkę na pilot. Coś takiego: STEROWNIK AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, TT (2487032813) - motoAllegro Moje pytanie jest takie. Mam układ sterowany pneumatycznie a w pilocie jest przycisk ze mogę otwierać sam bagażnik. Da radę podłączyć to w A4 1.9 TDI AFF z 1996r ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.