Treść opublikowana przez simsonek
-
Napięcie na pompie wtryskowej - prosze o poradę
[/color] Od czasu wymiany sprężyn w pompie zmagam się z dużym zużycia paliwa. Tak to wszystko ok, pali na dotyk. Tylko te zużycie sięgające nawet 10l co przed zmianą sprężyn było max 7l.. a z czego te spreżyny założone ? fale też wymieniałeś ? korekte miałeś robione po tym ? Rzekomo takie jakie powinne być. Fali nie wymieniałem bo nie widziałem ich na rachunku. Dawka po wymianie była 2mg/R to przestawiłem na 4.5 to zaczął palić z litr mniej. Póżniej jak zmieniłem kompa na AHU to dawka sama przestawiła sie na 6.0mg/R i teraz pali ok 6,5-7l. Mogę sie założyć że jak ustawie tak jak powinno być to znów bedzie 10l palic..
-
Napięcie na pompie wtryskowej - prosze o poradę
Od czasu wymiany sprężyn w pompie zmagam się z dużym zużycia paliwa. Tak to wszystko ok, pali na dotyk. Tylko te zużycie sięgające nawet 10l co przed zmianą sprężyn było max 7l..
-
Napięcie na pompie wtryskowej - prosze o poradę
jak nie myle sie to 1,1
-
Napięcie na pompie wtryskowej - prosze o poradę
Z czym może wiązać sie inne ustawienienie niż 0,740 ?
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Start-stop: Siła ekologii? Wątpliwe!
-
Zmiana komputera
Na nowym kompie przejechałem juz ponad 1000km i zauważyłem że jak chce uruchomić silnik to po przekreceniu kluczyka zapalają sie wszystkie kontrolki przy czym kontrolka od swiec tylko mrugnie. Słychać cyknięcie i znów sie zapala. Po uruchomieniu przez ok. 30 sekund falują obroty miedzy 850-1000. Na starym komputerze tego nie było, po uruchomieniu tylko przez chwile były wyższe obroty ale to wydawalo sie normalne w przeciwienstwie do obecnego falowania. Jak myślicie, co trzeba sprawdzić lub ewentualnie przestawić ? ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 16:14 ---------- Nikt się nie wypowie ?
-
MEYLE HD Czy ktoś używał, jakie opinie ??
Z taniego zawieszenia to jeszcze nikomu znana firma WERTTEILE. Za cene 600zł około 40 tys km
-
[B5 AFF] kłopoty z prowadzniem
U mnie było podbnie (też w AFF ale to bez znaczenia akurat) to winą okazały sie tylne amortyzatory. Miały za dużą różnicę między lewym a prawym z tyłu. Wymieniłem oba i wszystko w porządku
-
Zmiana komputera
Plan jest ale juz teraz za 95 zł nie przejdzie xDD
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
AHH tak AFF na pewno nie bo to wszystko to samo co w 1Z i AHU tylko soft słabszy
-
Zmiana komputera
Komputer został podłączony. Zmiana jest bardzo odczuwalna Siedział komputer 028906021EA teraz wsadziłem 028906021F od A4 b5 1Z. Za 95 zł zrobiłem sobie 90KM z 75KM
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
[/color] pokazuje ci temp. oleju? czy tylko podswietla ci ten wskaznik? a miałes z tyłu licznika gniazdo 4 pinowej wtyczki ? Miałem kostkę 4 pinową i była do żółtej kostki przyczepiona na opaskę. Rozciąłem opaske, wpiąłem i działą
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Przyszedł licznik i zamontowałem go. Ku mojemu zdziwieniu podpiąłem kostki zmontowałem i wszystko działa. Nie musiałem ciągnąć żadnych kabelków do wskaźnika ładowania ani montować czujnika temperatury oleju. Po prostu wypiąłem stary bez wskaźników, wpiąłem nowy ze wskaźnikami i wszystko działa
-
Zmiana komputera
Zakupiłem nowy komputer a tu niespodzianka. Sprzedawca zapewnił że immo jest wyłączony więc teoretycznie wypinam stary wpinam nowy i powinno działać, a nie działa. Przekręcę kluczyk i szybko miga kontrolka z immo i nie działa. Mam troszkę rozwalony kluczyk i jak na starym komputerze immo czasem nie za łąpał to migała ale wolniej. Czy możliwe jest to że jak bede próbował uruchomić auto kluczykiem bez transpondera to sie odpali ?
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
No troszke bede musiał pobawić się..
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
to fabrycznej instalacji raczej do tego nie ma nie ?
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
i te dodatkowe wskaźniki bedą działać ?
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Witam. Mam pytanie czy da rade wymienić zwykły licznik: licznik zegary audi a4 b5 (3000141503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na taki ze wskaźnikami ładowania i temperatury oleju LICZNIK EU A4 B5 1.9 TDI STAN BDB !! nie anglik (2993715319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chodzi mi o to czy wejdzie do konsoli w miejsce starego.
-
Zmiana komputera
Mam teraz w samochodzie komputer o numerze 028906021EA a mam do kupienia i chce wstawić 028906021GM lub 028906021F Przejdzie coś takiego czy nie ?
-
Zmiana komputera
Czyli wymiana samego komputera nic nie da mam rozumieć ?
-
Zmiana komputera
Chodzi o nieco wiecej niz 75KM bo tyle to stanowczo za mało na takie auto
-
Zmiana komputera
Witam. Mam Audi A4 z silnikiem 1.9 TDI z oznaczeniem AFF czyli 75KM. Słyszałem że jest to bliźniacza konstrukcja AHU który ma 90KM. Pytanie moje jest takie: czy jeżeli zmienie komputer co jest na podszybiu z obecnego na ten z AHU to czy będe miał 90 KM ? Jeżeli nie to w takim razie gdzie jest różnica ?
-
TDi Dużo pali
Mam ten sam problem tyle że w AFF-ie (75km). Na mieście przed wymianą sprężyn w pompie paliła mi ok 6,5l, teraz pali mi ok 8. Wcześniej od razu po wymianie majstrowi coś sie pomyliło i ustawił dawkę 2,0mg/R. Wtedy dobrze szedł ale wskazówka od paliwa leciała szybko bo na miescie 10l to nie było nic dziwnego. Wróciłem i puknął dawkę na 4,5mg/R. W moim przypadku trzeba było tak ustawić bo nie szło jechac taki muł był. Teraz jest jako tako i w planach mam chip. Wtedy puknę na chyba na fabryczną dawke i bede obserwował co się dzieje.
-
Spalanie A4
u mnie AFF 75KM pali w miescie ok 7,5l w trasie ok 6,5. Jezdzilem nad morze to spalił 5,5l przy predkosci 90-100km/h. Przyczyną tego jest najprawdopodobniej to ze były wsadzane łapy do pompy. Z koleji ojca A6 C5 AFN w zimę na miescie 7l a tak to latem ok 6 na miescie i w trasie ok 5,5l.
-
Wstawienie stewrownika na pilot z allegro do A4
Witam. Mam pytanie Chce wstawić centralkę na pilot. Coś takiego: STEROWNIK AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, TT (2487032813) - motoAllegro Moje pytanie jest takie. Mam układ sterowany pneumatycznie a w pilocie jest przycisk ze mogę otwierać sam bagażnik. Da radę podłączyć to w A4 1.9 TDI AFF z 1996r ?