Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a czy ktos mowi ze gaz jest lepszy od beny?? poprostu obniza koszty poruszania sie samochodem a to czy mu szkodzi czy co to juz sprawa wlasciciela. ja mam gaz i nie mam nic mu do zarzucenia jezdzi pali malo nie bylo problemow a jak bym mial pomyslec ile to bym juz wydal na bene co wyjezdzilem na gazie litrow to a6 juz bym sobie kupil.
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
ni ja chlopaki kupilem to w elektronicznym wole cos widziec na real zanim kupie. juz tak mam haha. ale bez prolemu link wyzej odzwierdziedla identyko co mozna zamontowac w naszych audisiach.
-
Opadające przednie drzwi na zawiasach i ciężkie ich domykanie CZIKITA
zalezy na jedna strone jakies 30 zl. nie sa to duze pieniadze. tylko nie moze miec zadnych luzow
-
Wskaźnik PALIWA! 1.8 T
na sluch. jesli po odpaleniu nie slychac czy cyka to moze juz byc podejrzane.
-
Wskaźnik PALIWA! 1.8 T
tak powinien byc blad gdyz jest do niego podlaczona wtyczka dwu pinowa i to steruje jego otwieraniem. zrob test vagiem czy cyka ten zaworek
-
Problem -kontrolki na zegarach-jakie mogą być przyczyny?
mozesz na podpietych klemach to nic nie przeszkadza
-
Problem z drzwiami po zapaleniu świateł
nie przykrecil lub tez upierdolil mikro styk przy klamce. sciagaj boczek i lukaj co i jak
-
Samochód po gradzie - wycena szkody
i daj znac oczywiscie jak to wszystko zalatwiles
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
no no ladnie ladnie. a wogole wszystkie drzwi wyrezales mysle?? narazie nie mam zadnych pomyslow na rezanie. pare dni temu wpadl fisior pomeczylem sie bo manetka do avanta fis polift a tu przedlift w garaz jest ale sie udalo. u siebie musze sciagnac c**jowy pakiet przylepa chrom i autko pokazac na forum niech mnie zjebia troche bo tak zapatrzony jestem w ten wozek. osobiscie wstawil bym u siebie naklejke cos w stylu sorry ze wolno moge wolniej czy cos. ale nie mam za duzej gleby ale u mnie drogi w tym wiejskim lublinie sa takie ze nie moge sobie pozwolic na cos nizszego i szybsza jazde bo oslona i tak juz dostaje w piz*eczke a ostatnio nawet wspornik od wydechu na srodku auta wyjechal na wakacje. fajnie by bylo aira zrobic i gdzie trzeba to podniesc. to by bylo fajne.
-
RS4 Moduł centralnego zamka
w centralnym zamku
-
A4[B5] TDI 90KM bez klimy. Giną kierunki wraz z nawiewem
sprawdz kostke stacyjki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aha jak cos to sie odezwij
-
Tacho vag 3.01 interface not found
panie opel tacho to jest raczej nie to samo co do vw albo audi wiec podejrzewam ze ci nic nie zrobi przy audi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
raczej zadnego login nie powinno byc innego tylko pin. bylo gdzies dokladnie jak to sie robi. a ta manetke masz czy zabierasz odemnie ?
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
f*ck kupe czasu minelo a ja zapomnialem o tych kratkach dla ciebie. jak bys ich niemial to ci skoluje. jak zainteresowany to pisz na pw
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co masz na mysli walke z flakami, przekladke tarcz? to tylko od predkosci chyba?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
raczej powinno pasowac a jesli nie to zmiana wsadu na 2.5 to jest 10 sekund roboty zwyklym vagiem.
-
Nie skrapla się.
no to przez to ze forum bylo przeniesione trzeba jeszcze raz uzupelnic. no jesli juz wporzo to dobrze bo inaczej moglo by ci samochod zalewac co nie jest fajne. teraz jak te upaly sa to u mnie z aeb leje sie jak cholera ostatnio myslalem ze juz mi jakis waz poszedl bo normalnie jak ze szlałfiaka lecialo. ale to tylko ze skraplacza. wyglada to na kostce jak by sie samochod z sikal ;p
-
1.8T AEB 97r, po właczeniu na gaz trzęsie silnikiem i ciężko pali
po pierwsze info podstawowe jakie graty masz wsadzone do tego gazu kiedy byl jakis ostatni serwis gazu czyszczony reduktor wymieniane wtryski kiedy zmieniales filtry?
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
- Kolizja naprawa w aso???
na pierwszy rzut oka u ciebie to nie wyglada zle ale tak jesli juz na blotkikach sie jest inna szpara przy drzwiach to juz jest nie dobrze trzeba jakos wyciagac tylko jak? klapa zderzak i tak dalej wieksze koszty naprawy nic w astrze pewnie. poczekaj na list albo idz do axa ze sporzadonym protokolem przez policje i danymi z polisy sprawcy. oni dadza ci wycene ktora napewno cie nie zadowoli. wczesniej jedz gdzies albo do jakiegos rzeczoznawcy albo blacharza i niech ci wyceni za ile by ci to zrobil. znaczy ile za wyciagniecie tych blotnikow zeby szpary w miare ori byly bo zderzak klape sobie kupic mozesz w kolorze. potem po wycenie zobaczysz czy cie cena zadawala jak tak to bierzesz kase. i potem robisz odwolanie zeby dali ci wiecej bo jednak za malo. albo druga opcja. mowisz im ze samochod idzie do aso i axa musi placic aso a tu sobie poradza z zaplata a ciebie nic nie interesuje tylko samochod dostaniesz jak ori. z tym ze kasy zadnej nie zobaczysz wiec wychodzisz na zero ale nie do konca bo samochod byl robiony.- [B5 APS] by czorny
Tu nie ma co myśleć: Klapa USA audi A4 B5 sedan (2475172438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo- Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
no cos o tym wiem ze ciezko fote wogole uchwycic takiego efektu ale na real robi robote tez zawsze mam banana na ryju jak to widze. modzik jest fajny i to wymyslony przypadkiem ;p- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
the a4. moze jakies info jaki rok samochodu typ silnika? ogolnie potrzebujesz licznik manetke i kostke do fis. jesli polift lub przejsciowy 98 to trzeba immo robic wiec i vag tacho zeby przebieg zmienic i tyle.- Szybko mrugajace kierunki na ledach
no wlasnie dziwne ze nie jest to odrazu przewidziane i powinno byc obejscie. ale tak musisz pojsc do elektronicznego sklepu pokazac ta zarowe i powiedziec ze ma byc opornik stwarzajcy pobor proadu na 12v wtedy da ci odpowiedni opornik i bedzie git i niestety tak przy kazdej zarowce led od kierunkow - Kolizja naprawa w aso???