Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
bo nie umie. jak mechanik ci wlal mobila jak sam bys zalal motul. czy on sie nie zapytal jaki olej chcesz. pewnie zajebal ci 15w a powiedzial 5w. i co to za mechanik ktory nie zrobil samochodu jak nalezy i mowi ze teraz czasu nie ma. jak wyjedziesz to raczej samochodu mu nie zostawiaj do zabawy bo napewno nim sie zabawi
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji - Gdzie się znajduje?? Audi A4 B5 AJM silnik
podlacz sie vagiem i sprawdz klime jakie bledy. czujnik cisnienia musisz miec taki sam z tymi samymi nr bo moze ci klima nie odpalic. sprawdz jakie bledy masz
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
kolego efekt na galce za***isty:slina:
-
Ibiza 1,2 12v i dwa błedy
kolega tez ma taki. i ma checka po tym jak przegoni do do 160 po przekroczeniu tej predkosci od kata jest blad. trzeba wyciac. masz jakies objawy. bo u niego zdrowiutki silnik tylko po tej predkosci sie pali kontrolka ale jezdzi jak nowy
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
kolego kup sobie w intercasie. zaplacisz 20 zl a bedziesz mial ori depo i gwarantuje ci nic nie odpadnie. ja mam i szfagir juz pol roku ani nie paruja ani nie odpadly. pamietaj ze musisz kupic zarowki dwie pomaranczowe
-
Oprogramowanie do diagnostyki na Iphone?
obdII torque na androida ale u ciebie tez powinno pojsc. oprocz tego trzeba interfejs za 80 zl kupic
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
panie kolego. robimy spota w pepowie. nas jest dwoch. jutro do was przyjezdzam i bedzie trzy audiczki napisz na priv z kod dokladnie jestes moze sie znamy. przynajmniej szfagra bo ja nie tutejszy jeszcze ;p ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- a tak widze ze juz wymodzone zderzak po lifcie juz z halo dobrze dobrze. widac zawiecha 1ba ja mam 1be ale sie porowna ile moj nizej siedzi
-
Drzewo spadło na samochód
w urzedzie ci powiedza. zalezy do kogo nalezy drzewo jak gminne to szybko sprawa sie wyjasni a jak miasta to moze to trwac dluzej.(biurokracja)rzeczoznawca zdjecia oni zrobia odwolanie wiesz jak to u nas jest. ale ogolnie ubezpieczenie nic nie ma do tego poniewaz np. jak pieszy posliznie sie w zimie na chodniku i zlamie reke to do urzedu miasta (wczesniej fotki oblodzonego chodnika) i z tego tytulu jest postepowanie o odszkodowanie. tak samo tu jakim prawem jakis gej zasadzil drzewo przy drodze i spadlo ci na auto. niech placi ten do kogo to zalezy. sa inne przyadki. koles w tvn turbo opisywal. jechal droga i byly za***iste dziury. prawie jak w calej polsce. i przywalil tak ze alus normalnie sie rozpadl(pewnie chinol) no i wezwal pieski porobili foty protokół sporządzony i to wysylane jest badz tez osobiscie do wlasciciela drogi i kase odzyskal nie za jeden tylko za komplet plus nowe opony. i po paru dniach od tego zdarzenia dziury zalatane. powodzenia i napisz koniecznie jak sprawa sie zakonczyla
-
Po odłączeniu jednej syrenki klaksonu druga nie działa
prawdoppodonie tak ale w b5 tez sa dwie i ja jezdze z jedna bo mi halogen sie nie smiescil a nie mialem czasu odginac blaszki ale jezdzi w bagazniku:grin:. jesli prad dochodzi po wcisnieciu klaksonu to wina lezy w syrenkach. a wes zmostkuj na jednej wtyczce i zboacz czy zagra.
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
pytanie pierwsze jakiego masz soniacza? moze poprostu wlacz funkcje at i wtedy zacznie grac. dobrze ustawiles balans przod tyl moze masz zalaczony sam przod
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
obstawial bym czujnik. chodz termostat tez moze ci sie zacinac ale to by zlapal wyzsza temp i by sie gotowal
-
Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
- Co to za wężyk?
ha to ja tego wezyka nie mam tylko jest miejsce miedzy rurkami nagrzewnicy i gumeczka anty korozyjna.- Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
d*pa to nie jest fabryczny alarm do kodowania w sterowniku pompki centralnego. chodz pewnie masz moze z szyna can to nic to raczej nie da. wes sprawdz jaki masz model centralki alarmu i na necie powinny byc opisy kodowania. jest tego duzo bo meta system to alarmy dedykowane do roznych modeli samochodow.- Podpięcie świateł dziennych pod postojówki. Ile przewodów z postojówek ?
tak z kilkoma zmianami:grin:. nie moga sie swiecic inne swiatla. zrob pod alternator sobie po co maja sie palic po zaplonie lepiej po odpaleniu- Podpięcie świateł dziennych pod postojówki. Ile przewodów z postojówek ?
wlasnie jasno jest opisane. mozesz pojechac na stacje diagnostyczna i pan diagnosta powie ci jak powinny zapalac sie swiatla do jazdy dziennej. nie moga sie palic zadne inne swiatla (postojowe, mijania) jesli sa wlaczone do jazdy dziennej. musza sie wlaczyc po zaplonie albo po uruchomieniu silnika. smiac mi sie chce jak widze ludzi ktorzy jezdza na dziennych i mijania albo pozycyjnych. zaklada sie je chyba po to zeby byla jakas oszczednosc a nie wszystko na raz- Nie można wyłączyć wycieraczek - czasem się udaje...
zacznij od najlatwiejszej rzeczy i sprawdz przekaznik. moze sie skleja j**any i dlatego ci caly czas chodza. druga opcja jesli wszystko wporzo z przekaznikiem to czyszczenie manetki i jej stykow. do tego raczej wymagane jest sciagniecie kierownic wiec ostroznie z poducha. instrukcja byla w temacie problem z immo. jesli nic z tego nie pomoze napisz pomyslimy co dalej. przekaznik nie moze smierdziec. najlepiej jak bys podmienil na jakis dzialajacy- Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
a jaki masz pilot dodaj jakas fote albo nr. rozumiem ze masz b6? a przypadkiem nie masz przycisku w zwijaku pasow ktory wylacza syrene. jesli masz ori alarm to zakodoj sobie jeszcze +001024 i +000008. jelsi to nic nie pomoze to wroc do poprzedniego kodowania. moze byc ze sie samo cos rozkodowalo. ja tak mialem przy potwierdzeniu blysniec kierunkow- Zardzewiale tylne tarcze od wewnetrznej strony
odpowietrzyl hamulce prawidlowo. zle ulozony klocek?? albo tloczek sie nie wygreca. ale to by wogole nie hamowalo. jedz do mechaniora- Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
zapowietrzony uklad albo za duzo plynu. wymien na nowy to i poprawia sie wlasciwosci hamowania- Problem z centralnym zamkiem.
zacznij od bateryjek w pilocie. wchodza z tego co mi sie wydaje cr1620 ale najlepiej jak pojdziesz do sklepu gdzie klucze dorabiaja to ci zalozy odrazu. potem wloz kluczyk do stacyjki i przekrec zaplon wylacz wyjmij kluczyk i zamknij sie od srodka juz z pilota powinno dzialac a jak nie to wloz kluczyk w zamek i zamknij samochod z kluczyka a otworz z pilota powinien sie zakodowac- Światła dzienne Hella Daylight - notorycznie przepalające się żarówki
sprawdz osadzenie zarowki czy nie jest za luzna i przeczysc styki dobrze zebnij troche te blaszki. nie wiem czy dalej masz jakies wtyczki moze tez je przeczysc i sprawdz polaczenie- Adaptacja przepływomierza
jesli pasuje wtyczka i mocowania to oki ale jesli nie to szkoda zachodu- Problem z alarmem - brak potwierdzenia uzbrojenia
syrena wyje wiec mozna ja wykluczyc. bledow raczej nie bedzie. musisz sprawdzic kodowanie centralnego: Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Alarmfunktion (speziell für Großbritanien) +000002 - Quittierung DWA-Blinken +000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung (selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek) +000008 - DWA - Aktivierung der DWA (aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)) +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt (zamykanie kufra powyżej 5km/h) +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) (zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki)) +000064 - Komfortfunktion über Funk (zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem) +000128 - Rechtslenker (kierownica po prawej stronie) +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) (potwierdzenie zamknięcia centralnego zamka błyskiem kierunków) +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) (zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki (jeśli mamy firmowy alarm)) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik (trochę skomplikowana funkcja, ale mniej więcej polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie oraz między innymi myk polegający na tym, że po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku)) +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +008192 - SAFE-Funktion deaktivieren (nur USA) +016384 - Seitenscheiben in Dämmglas tylko najpierw sprawdz jaki masz kod +0..... i co dalej. to co wydaje ci sie ze masz wlaczone sumujesz i porownujesz z kodem ktory masz wpisany w vagu. albo tu podaj nr to ci rozkoduje- Jak napisać poprawnie wypowiedzenie umowy usługi
tylko u gory dopisz date w ktorym pismo zostao napisane no i podpis na koncu - Co to za wężyk?