Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Czy tarcze TRW mają oznaczenia ?!
musi byc firma i pomalowane w czarny mat
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
napewno to nie jest normalne co za bzdurzy piszecie. nie ubywa ci plynu? servo raczej do wymiany
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
slychac ze to jakis metaliczny dzwiek jesli nie sluch nie myli. nie slyszysz z kad wydobywa sie blizej ten dzwiek? napewno to nie plecionka i wydech. moze turbina sie rozlatuje
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
uklad dolotowy sprawdzony ic caly moze gdzies dziura jest. wydech caly ? moze siatke masz juz wysrana. z ktorych okolic silnika wydobywa sie ten dzwiek
-
Problem z klimą/czujnikiem temp....
jaki silnik i kod. czujnik cieszy chlodzacej jest za blokiem silnika. niebieski. lecz watpie zeby to mialo wplyw klime. sprzegielko wogole ci sie zalancza? jedz tam gdzie ci nabijali i reklamacja jesli dzialalo wszystko ok przed serwisem.
-
Ile pali Wam gazu?
a6 2.4 v6 ;p w trasie beny do 140 prawie caly czas 9 litrow. az nie wierzylem.a teraz lpg w trasie 10-11 litrow. wierzcie czy nie wiem to moj portfel.
-
Prosze pilnie o opinie! Jak sprawdzić czy turbo w silniku 1.8t działa?
jesli sie gosciu zgodzi odkrec rure gumowa od turbo co idzie do powietrza zobaczysz czy jest olej powinno byc prawie ze czysto i odrazu sprawdz czy wirnik ma luz czy nie. jesli ma maly to turbo sie powoli konczy. dobra podstawa do negocjacji ceny utargujesz z 1500 tysia powiedz ze turbo tysiac i robota 5 stow a turbo kupisz sobie mocniejsze i samemu mozesz wszystko ogarnosc jesli umiesz trzymac klucz w rece. wiec na plus wyjdziesz. nowe turbo wieksza moco i w portfelu cos zostanie. niebedziesz sie musial turbo martwic za pol roku czy ile. bo to moze w kazdej chwili pasc
-
Odbój silnika w przednim pasie- jak ustawić?
chodzi ci o odboj co potem przykreca sie do zderzaka?
-
Odkryte chromy ciekawostka.
bedzie foto jak skoncze obydwa relingi. jeden juz wypolerowany drugi jeszcze mleko. teraz mam do pracy nocki i troche musze odespac. chodz dzisiaj sie zmusilem i odrazu od 8 bez spania zdarlem ostatki farby pojechalem papierkami pierwszy reling i potem pasta do chromu i maszynka jazda. jest lustereczko ale napewno nie bedzie takiej jakosci jak ori. z bliska gdzie niegdzie widac male kreski od papieru. nie polecam robic tego na samochodzie. ja z racji tego ze za cholere nie moglem odkecic srob z tylu i tez nie chetnie chcialem rozpinac podsufitke robilem wszystko na aucie. efektem tego jest mala szkode nie rzucajaca sie w oczy ale zajeba*m polerka troche w lakier kurrr**** krew mnie teraz zalewa bo zrobilem kuku mojej niuni eh. dobrze ze nie widac mocno. od spodu napewno nie dojdzie sie polerka. jednym slowem szkoda zachodu a ja rzucilem sie na gleboka wode. moze jak by to bylo zdjete i mial bym to w rekach bylo by owiele latwiej. farba schodzi srednio ale to doczyscic i tak dalej tragedia. foto moze jutro
-
Od czego ten wąż?
waz od plynu chlodzacego i czujnik temperatury troche w dziwnym miejscu. sposc plyn i zobacz o ile sie nie myle moze byc tam oring. pekl i dlatego cieknie
-
Odkryte chromy ciekawostka.
kupilem scansol i teraz idzie igla dzisiaj skonczylem jeden reling. gorzej mam o to ze to jest na samochodzie bo wolalem nie sciagac podsufitki jak plastik jesden dal mi w nos. potem polerka bedzie isc. nie wiem zaczne chyba od papieru 400 600 800 1000 2000 2500 i potem polerka maszynka i mleczko i na koniec wosk zeby to jakos zabezpieczyc. co sadzicie? osobiscie teraz owiele lepiej samochod wyglada z daleka jak patrze na ten reling srebrny ale jak bym wiedzial ze tyle roboty to bym sie za to nie zabieral
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
a co napisalem ??!! z przed lifta do przedlifta pasuja. do nowych nie ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- a co napisalem ??!! z przed lifta do przedlifta pasuja. do nowych nie a z kolega piotr26a4 piszemy na pw o przed lifcie i silniczkach do nich
-
W jakich silnikach 1.8t jest montowany dwumas,a w jakich jednomas?
a jak dowiedziec sie czy ma sie jedno mas czy dwumas
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
jak była taka potrzeba lub jak nie była udokumentowana jego wymiana.---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Drobne dzisiejsze mody: Grill w czarnym macie http://img23.imageshack.us/img23/5329/dsc0171sm.jpg http://img403.imageshack.us/img403/5060/dsc0169ci.jpg Zmiana położenia świateł - Stop przeniesiony na górę w miejsce przeciwmgielnych (wycięty otwór w prawym) i odwrotnie:decayed: http://img710.imageshack.us/img710/779/dsc0161m.jpg http://img259.imageshack.us/img259/8676/dsc0162qnw.jpg Pozycyjne: http://img233.imageshack.us/img233/208/dsc0163nd.jpg Przeciwmgielne: http://img690.imageshack.us/img690/9954/dsc0165yx.jpg Stop: http://img35.imageshack.us/img35/3900/dsc0166na.jpg Stop z pozycyjnymi: http://img717.imageshack.us/img717/2780/dsc0164ax.jpg Filmik z działania tego ustrojstwa za chwilę ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- a kolego do czego ci byla lutownica chyba ze tylko do wytopienia dziury w plastiku. bo kable to normalnie piny sie przeklada dziesiec minut roboty. tez tak zrobilem. samochod jest owiele lepiej widoczny na drodze podczas hamowania
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
a ja mam tak ze kontrolka sie swieci jak mam wylaczone swiatla mijania i pali sie tak dlugo az je nie wlacze.
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
z przed lifta do przedlifta pasuja. do nowych nie
-
Podświetlenie panelu elektryki szyb.
nie ma opcji zebys polamal. znajdz na forum bylo jak sciagnac tapicerke. ale z wymiana zaroweczki chyba bedzie problem jak rozbierzesz przelacznik. napewno bedzie lutowany. ale daj znac tu jak go rozbierzesz i dodaj foto bedzie dla potomnych
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
to sa nr do lamp h4 nie h7+h1 ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- kolega ma silniczki wiec moze przelozyc ze spokojem ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- kolega ma silniczki wiec moze przelozyc ze spokojem
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
to sa na zarowe h4 i nie maja halo
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
akurat mam na sprzedanie w idealnym stanie lampeczki bosha razem z ori kierunkami. naklejeczki wszystko jest ori audi. zarowki w komplecie razem z tymi od przeciwmglowych. napisz na pw jak jestes zainteresowany
-
Brak reakcji na gaz w trakcie jazdy
vag i jedziesz z koksem bedzie wiedzial przynajmniej 50% co jest nie tak a nie w ciemno wymienial
-
Odkryte chromy ciekawostka.
no i zacząłem zdzierac z czarnuchow farbe v3v i idzie masakrycznie jeden odcineczek bez sciagania relingow oczywiscie bo za duzo roboty trwalo 4 godziny a gdzie jeszcze pozostale metry kilometry. po wypolerowaniu ladnie to wyglada ale normalnie nie mam sily zeby to robic dalej i bardzo mnie to zniechecilo. teraz trzeba bedzie kupic folie i obkleic ladnie w jakis ciemny niewidoczny karbon albo czarne lustro.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zalerzy jakie swiatlo. tu na fotce co masz blotnik na blotniku widac ze jest troszke jasniejszy ale moze to od swiatla zalerzy. powiem ci ze dobrze jest ocenicz jak jest pol zmrok bo jak jest swiatlo wieksze to nie widac roznic
-
Odkryte chromy ciekawostka.
hmm to jak jest z tymi relingami robil ktos kiedys taki zabieg bo teraz sie napalilem i nie wiem co zrobic a jak bedzie d*pa to kasy zaraz nie mam tak zeby zajechac z ori chromem a 250 zl droga nie chodzi
-
Odkryte chromy ciekawostka.
no to chyba szykuje sie kolejne rezanko dla mojego wozidla. czyzby konstruktorzy naszych audiczek byli na tyle pomyslowi ze po zdrapaniu jest ori chrom jak mozna kupic? moze potem to jakas pasta dobrze zapezpieczyc? co polecacie?