Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Customowy wydech - Kto, gdzie we Wrocławiu lub okolic?
czarny ma za***isty dzwiek. tak sobie wyrobisz sound i bedzie koks
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
na moje wyglada jak moj czyli AEB. jedna rura z tylu wiec juz cos nieprzemyslanie bylo robione. widzialem to na allegro chyba czy oto moto. nie pamietam ceny ale sporo chyba gosciu chcial. za ile ja nabyles?
-
Zmiana starych lamp przednich
oplaca sie ale jesli juz chcesz zamiennik to kup sobie depo ciut drozsze ale lepsze wykonania
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
lepsi lakiernicy co maja juz konkretne pojecie taki zabieg ci zrobia, musisz poprostu poszukac, a na wlasna reke lepiej nie robic bo moze byc gorzej
-
[ALL] Jak wyczyścić relingi?
a ja mam pytanie. powiedzie chlopaki czy jak mam czarne relingi. odkrecil bym je sobie i dalo by rade jakos je spolerowac jak alusy na chrom polysk czy nie??
-
Boksuje, przy, skręconych, kołach
moze to byc przegob
-
2.6 V6 spalanie spore
a przepustnice czysciles? jedz na stacje diagnostyczna na analizator spalin to ci powiedza czy sonda jest do wyrzucenia. bo tak po co masz sie ladowac w koszty. a to raczej powinno byc za darmo a jak nie gora 20 zl.
-
Wymiana płynu...?
mi tez lekko sie poci co jakis czas przecieram go sobie bo to malo i sporadycznie. ale widze ze w prawym kole na laczeniu drazka kierowniczego ta guma jest troche obcieczona wiec pewnie magiel troche przecieka ale plynu wogole ubywa.
-
2.6 V6 spalanie spore
nie powinien ci raczej palic w trasie nie wiecej jak 10 l. w miescie z 12 napewno. mozesz miec kata zapchanego. jaki masz przebieg bo nie doczytalem chyba ze nie bylo napisane. kolektor dolotowy czysty/ uklad szczelny. beeny nie ma w oleju? plyn chlodniczy czysty? podjedz na stacje diagnostyczna i niech wsadza w rure sonde i niech sprawdza wtedy lambde i reszcze co2 czy jest w normie. nie pamietam czy w tym silniku czasem nie ma dwoch katow.
-
Problem z Centralnym Zamkiem
krancowka jest w zamku w drzwiach odpowiada za sygnal czy drzwi sie otworzyly czy nie. a jak otwierasz drzwi to zapala sie lampa w podsufitce czy nie?? harmonijka. to jak drzwi otworzysz i na laczeniu masz taka gumowa harmonijke i pod nia sa kable. moze masz rozprogramowany centralny trzeba by go moze zakodowac spowrotem vagiem
-
Oring uszczelka przy obudowie czujnika cieczy chłodzącej
tam jest oring. widze ze to kolanko od bloku silnika z tylu nad skrzynia. podjedz do aso i oni ci sprzedarza ori co powinno posluzyc nastepne lata. mozna lekko silikonem chlasnac.
-
Wymiana płynu...?
po pierwsze zlokalizowac zrodlo wycieku. plyn kup w aso nie jest az taki drogi oni co doradza jaki konkretnie bo zapomnialem nr butelki. do sposzczenia to albo od pompy albo waz powrotny odlaczyc i do butelki i potem przepuszczac plyn i przelewac.
-
Stuknięcie przy dodawaniu gazu na 1 biegu
moze maglownica ma luzy i ci wali. wahacze mozesz miec nowe ale jesli zle zalozone to beda dalej walic.
-
Jaki rozrzad do AJM ???
w rozsadznych pieniadzach i dobrych czesciach to paski conti pompa ruvilla a reszcza ina. pamietaj jak bedziesz kupowal zajrzyj do kazdego pudelka i czy uszczelka od pompy nie jest przerwana w zadnym miejscu bo potem jak rozbierzesz rozrzad to szybko zamawiaj a nie kazdy ma taka mozliwosc albo zaraz czesci nie przyjada.
-
Rozrząd przestawiony o pół ząbka.
pytanie pierwsze gdy ustawiales rozrzad przekreciles pozniej jeden obrot recznie jesli tak to w ktora strone? zgodnie z ruchem wskazowek zegara czy w druga strone?
-
Rozrząd przestawiony o pół ząbka.
zrob dwa pelne obroty recznie i jak pasek nie spada czy sie dziwnie nie zachowuje to powinno byc wpozadku
-
Warsztat zwleka z naprawą samochodu po kolizji
rada jest jedna idziesz do warsztatu zj***c ich wszystkich rowno i samochod i tak z tamtad zabierasz bo ci teraz na zlosc cos zle zrobia i pozniej bedziesz w kolko naprawial. zglos to do ubezpieczyciela frajerow postrasz kosztami.
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
no wlasnie wyczytalem gdzies w necie. nie mam narazie jak sprawdzic czy to to. ale jest dobrze. szkoda ze zmieniary nie ma bo jest kaseciak concert. emulator na usb ciekawe ile bedzie kosztowal
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
no wlasnie ale w lewym boczku jest taka konstrukcja metalowa pewnie na zmieniarke. ciekawe musze gdzies poszukac
-
Fabryczny subwoofer
da sie kolega na forum sprzedaje emulator za 49 zl a jak nie na alledrogo sa po 100. wylaczyc zmiane pod wplywem predkosci nie wiem czy to sie w wagu ustawialo w vagu czy w radiu. ale chyba w radiu. trzeba wylaczyc opcje gava czy cos takiego.
-
Problem z Sekwencją
te kompy i elektronika to jedno gowno. zakladaja co popadnie a kasuja jak za stagi. wywal to i pozatym gwarancja zobowiazuje naprawe jak tylko cos jest nie tak wiec na wlasna reke nie grzeb bo stracisz gware.
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
podlacze sie. czy jestes w stanie powiedziec czy masz takie cos u siebie w bagazniku w prawym boczku i co to jest. mysle ze to chyba tubka typu bose jak w a4 ale nie mam jak sprawdzic narazie bo czekam na kasiazke serwisowa z kodem do radia.
-
Proszę o pomoc w analizie logów.
likwidacja. samochod troche odzyje
-
Problem z centralnym- jaka przyczyna
sprawdzic szczelnosc przewodow idacych do zamkow na laczeniu.
-
[B5 ADR] Wyciek oleju automatycznej skrzyni biegów
albo wysprzeglik albo slizga ci sie juz skrzynia. zacznij od najlatwiejszych i najtanszych rzeczy.