Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. czarny ma za***isty dzwiek. tak sobie wyrobisz sound i bedzie koks
  2. na moje wyglada jak moj czyli AEB. jedna rura z tylu wiec juz cos nieprzemyslanie bylo robione. widzialem to na allegro chyba czy oto moto. nie pamietam ceny ale sporo chyba gosciu chcial. za ile ja nabyles?
  3. Magicbattle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    oplaca sie ale jesli juz chcesz zamiennik to kup sobie depo ciut drozsze ale lepsze wykonania
  4. lepsi lakiernicy co maja juz konkretne pojecie taki zabieg ci zrobia, musisz poprostu poszukac, a na wlasna reke lepiej nie robic bo moze byc gorzej
  5. a ja mam pytanie. powiedzie chlopaki czy jak mam czarne relingi. odkrecil bym je sobie i dalo by rade jakos je spolerowac jak alusy na chrom polysk czy nie??
  6. a przepustnice czysciles? jedz na stacje diagnostyczna na analizator spalin to ci powiedza czy sonda jest do wyrzucenia. bo tak po co masz sie ladowac w koszty. a to raczej powinno byc za darmo a jak nie gora 20 zl.
  7. mi tez lekko sie poci co jakis czas przecieram go sobie bo to malo i sporadycznie. ale widze ze w prawym kole na laczeniu drazka kierowniczego ta guma jest troche obcieczona wiec pewnie magiel troche przecieka ale plynu wogole ubywa.
  8. nie powinien ci raczej palic w trasie nie wiecej jak 10 l. w miescie z 12 napewno. mozesz miec kata zapchanego. jaki masz przebieg bo nie doczytalem chyba ze nie bylo napisane. kolektor dolotowy czysty/ uklad szczelny. beeny nie ma w oleju? plyn chlodniczy czysty? podjedz na stacje diagnostyczna i niech wsadza w rure sonde i niech sprawdza wtedy lambde i reszcze co2 czy jest w normie. nie pamietam czy w tym silniku czasem nie ma dwoch katow.
  9. krancowka jest w zamku w drzwiach odpowiada za sygnal czy drzwi sie otworzyly czy nie. a jak otwierasz drzwi to zapala sie lampa w podsufitce czy nie?? harmonijka. to jak drzwi otworzysz i na laczeniu masz taka gumowa harmonijke i pod nia sa kable. moze masz rozprogramowany centralny trzeba by go moze zakodowac spowrotem vagiem
  10. tam jest oring. widze ze to kolanko od bloku silnika z tylu nad skrzynia. podjedz do aso i oni ci sprzedarza ori co powinno posluzyc nastepne lata. mozna lekko silikonem chlasnac.
  11. po pierwsze zlokalizowac zrodlo wycieku. plyn kup w aso nie jest az taki drogi oni co doradza jaki konkretnie bo zapomnialem nr butelki. do sposzczenia to albo od pompy albo waz powrotny odlaczyc i do butelki i potem przepuszczac plyn i przelewac.
  12. moze maglownica ma luzy i ci wali. wahacze mozesz miec nowe ale jesli zle zalozone to beda dalej walic.
  13. w rozsadznych pieniadzach i dobrych czesciach to paski conti pompa ruvilla a reszcza ina. pamietaj jak bedziesz kupowal zajrzyj do kazdego pudelka i czy uszczelka od pompy nie jest przerwana w zadnym miejscu bo potem jak rozbierzesz rozrzad to szybko zamawiaj a nie kazdy ma taka mozliwosc albo zaraz czesci nie przyjada.
  14. pytanie pierwsze gdy ustawiales rozrzad przekreciles pozniej jeden obrot recznie jesli tak to w ktora strone? zgodnie z ruchem wskazowek zegara czy w druga strone?
  15. zrob dwa pelne obroty recznie i jak pasek nie spada czy sie dziwnie nie zachowuje to powinno byc wpozadku
  16. rada jest jedna idziesz do warsztatu zj***c ich wszystkich rowno i samochod i tak z tamtad zabierasz bo ci teraz na zlosc cos zle zrobia i pozniej bedziesz w kolko naprawial. zglos to do ubezpieczyciela frajerow postrasz kosztami.
  17. no wlasnie wyczytalem gdzies w necie. nie mam narazie jak sprawdzic czy to to. ale jest dobrze. szkoda ze zmieniary nie ma bo jest kaseciak concert. emulator na usb ciekawe ile bedzie kosztowal
  18. no wlasnie ale w lewym boczku jest taka konstrukcja metalowa pewnie na zmieniarke. ciekawe musze gdzies poszukac
  19. da sie kolega na forum sprzedaje emulator za 49 zl a jak nie na alledrogo sa po 100. wylaczyc zmiane pod wplywem predkosci nie wiem czy to sie w wagu ustawialo w vagu czy w radiu. ale chyba w radiu. trzeba wylaczyc opcje gava czy cos takiego.
  20. te kompy i elektronika to jedno gowno. zakladaja co popadnie a kasuja jak za stagi. wywal to i pozatym gwarancja zobowiazuje naprawe jak tylko cos jest nie tak wiec na wlasna reke nie grzeb bo stracisz gware.
  21. podlacze sie. czy jestes w stanie powiedziec czy masz takie cos u siebie w bagazniku w prawym boczku i co to jest. mysle ze to chyba tubka typu bose jak w a4 ale nie mam jak sprawdzic narazie bo czekam na kasiazke serwisowa z kodem do radia.
  22. sprawdzic szczelnosc przewodow idacych do zamkow na laczeniu.
  23. albo wysprzeglik albo slizga ci sie juz skrzynia. zacznij od najlatwiejszych i najtanszych rzeczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.