Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Co zamiast popielniczki
no wlasnie tak myslalem ze do turbo ale bardziej jego miejsce pasuje mi przy slupku. ale jakis pomysl juz jest
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
znajdz przyczyne bo iskierka i audika nie ma ;p
-
[ALL B5] Listwy chromowane
no wlasnie zdjac wszystkie boczki i nitowac szybki trojkatne trzeba wyjac i wstawic z listewkami ale daj sobie spokoj za 550 zl buhaha jaka cena na forum byly nawet po 100 zl. napisz moze akurat kttos bedzie sprzedawal
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
jesli nie mroga to vagiem musisz ustawic bo jest wylaczone ja tak mialem. a o co chodzi ci z tymi kierunkami na dotyk. ustawic mozna rozne rzeczy. zamykanie kufra przy 15 km/h zamykanie calego samochodu po przekroczeniu 15km/h kierunki ile razy ma mignac i takie tam wiecej tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?3614
-
Czujnik w kratce nawiewu.
ciekawy patent
-
panel
przeciez sa generatory kodow wiec nie widze potrzeby przekladac i skladac. poczytaj na necie
-
Co zamiast popielniczki
ja mam plastik hehe . smieje sie. do drobnych mam podlokietnik.
-
[ALL] Ubytek płynu chłodniczego
no tylko ze ja mam bene ale fajne rozwiazanie. zobacze czy gdzies ten krociec jest z tylu. a gdzies wyzej silnika czy srodku mniej wiecej
-
Opóżnienie przejścia na gaz czy czas między cylindrami
tu nie chodzi o czas. ile klockow juz przejechales na podzespolach gazowych? filtry wymienione z reduktora spuszczona smola albo wyczyszczony caly, listwa jaka i jaki przebieg. ja czasami mam male szarpniecie przy przelanczaniu z pb na lpg ale to przez niedogrzany silnik chodz temp ustawiona na 35. jedz do gaziarza i niech powie ci co zrobil i gdzie ze jest lepiej wkoncu za to placisz
-
Czy może być z inna końcówka przeływka
podlaczona i zalozona i niby dziala ale nr co oznacza pozatym ta z koncowka B jest metalowa a moja byla plastikowa.
-
Czujnik w kratce nawiewu.
witam. http://allegro.pl/audi-a4-1-8i-kratka-z-czujnikiem-naslonecznienia-i2157442205.html mam taki czujnik jak w tej kratce ale pierwsze slysze ze to jakis czujnik sloneczny, moze ktos wyjasnicz do czego on jest?
-
Syrena ORI alarmu wyje za słabo
chyba raczej nie ma mozliwosci regulacji glosnosci syreny. sprawdz w jakim jest stanie czy nie brudna styki zasniedziale
-
Zapamiętano dane o kolizji błąd 00595 i 00003
to dziwne sensor zapamietal uderzenie ale poduchy nie wybuchly cos tu nie tak mi sie wydaje. czy uderzenie nie bylo do konca mocne ?
-
Co zamiast popielniczki
takie pierdolniki to trzymam w schowku znaczy podlokietniku bo mam tam przegrodzone ladnie zeby nie latalo po calym. w poliftach niby jest wlasnie taka jak by poleczka bo popielniczka troche wyzej. gniazdo do zapalniczki mam w schowku pod kierownica na trzy gniazda bo nie lubie navi na srodku tylko przy slupku kierowcy i kabel ladnie chowal miedzy tapicerka a slupkiem i praktycznie tylko navi jest. no pomysle zeby to wygladalo z sensem. cb zadnych takich gowien nie chce.
-
Czy może być z inna końcówka przeływka
nie nie, nie chodzi mi ze ma byc do aeb tylko adr. problem wystepuje w 1.8 adr i czy w takim razie moze byc koncowka 10b a nie jak byla 10a
-
Czy może być z inna końcówka przeływka
witam. siadla mi przeplywka z nr afh60 10a i mam mozliwosc zalorzenia przeplywki afh60 10b. jaka jest roznica pomiedzy ta koncowka a i b i czy samochod bedzie chodzil jak powinien czy nie. bedzie wiecej palil czy jak? prosze o szybka odpowiedz
-
Co zamiast popielniczki
Witam. Jak w temacie. Jestem nie palacy i nie wyobrazam sobie wogole palenia w wozie. Postanowilem wywalic popielniczke ale co tam mozna by wsadzic albo jakos zmodernizowac zeby to wygladalo gustownie jak na audi przystalo zeby wygladalo jak ori?
-
[B5 AJM] Ciągły problem z odpowietrzeniem ukł. chłodzenia
a wogole jak wlaczyc w vagu taka opcje odpowietrzania pompka elektryczna?
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie kierownicy
wina drazkow kierowniczych. wracaj i reklamuj do mechaniorow cos zj***li. nie wiem po co jeszcze sie pytasz na forum. ah ci mechanicy fachownicy
-
[ALL] Ubytek płynu chłodniczego
kolego a jaki masz motor masz jakies zdjecie w ktorym miejscu znajduje sie to gowienko plastikowe bo mi chyba tez tamtedy idzie woda bo skrzynia jest mokra i czuc lekko slodkawy smak
-
Klekotanie Jak Przełączy się na gaz 1.6 Stag 300
jak kolega mowi walnij sobie reg fast i po sprawie sa szybsze i wiecej wytrzymuja. ja wymienilem 10 tys temu i slychac jak cykaja ale tak ma byc. zurzyte wtryski charakteryzuja sie tym ze na nie dogrzanym silniku czuc szarpniecie przy zmienie na lpg wieksze spalanie nierowna praca silnika i jak obciazenie wieksze to samochod sie slabiej zbiera.
-
Przekaźnik 219
wymien przekaznik wykasuj bledy i powinno byc dobrze chyba ze cos sie przyjaralo
-
[B6 AWX] Problem z uzyskaniem 90C podczas jazdy
odpowietrzony dobrze uklad?
-
[B5 ABC] Zmiana silnika na 2.7 bit
zal mi was wszystkich chlopak chce w a4 silnik z a6 230 kucy i to tylko na przod. co w tym dziwnego? przeciez seryjnie a6 tak wychodzily wiec co macie za problem. kolega woli tak miec w a4 a ze nie bylo to przeszczep. logiczne chyba nie? osobiscie to wolal bym odrazu kupic a6 i nie bawic sie w zamianke silniczkiem. ale a4 to a4 niby sport niby limuzyna a a6 to juz tylko limuzyna moim skromnym zdaniem
-
Szarpie i coś sobie strzeli
po pierwsze jaka masz instalacje? vag na poczatek zobacz co pokaze. moze byc pompa paliwa juz do wymiany. przynajmniej u mnie jak bralko zasilania na pompie przez moje zabezpieczenia przed zlodziejami to samochodem szarpalo na gazie i benie.