Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Odkryte chromy ciekawostka.
no jestem ciekaw efektu z relingami tez mam czarnuchy i moze ladny chrom by byl. a do takiego zabiegu specyfikami trzeba by koniecznie sciagac relingi? to wtedy trzeba podsufitke cala sciagac a nie chcial bym sie w to bawic. a jak kapnie na lakier takie 3v3 to co po lakierze??
-
Duże spalanie po naprawie układu wydechowego
podlacz kompa i zobacz co ci powie. czy czasem mechaniory gdy ci robili uklad wydechowy i przy spawaniu o ile takie bylo odlaczyli akumulator. moze mapa beny sie wysrala ale powinien sam sobie ustawic w trakcie jazdy mape. co miales robione z wydechem??
-
Czy zna ktoś jakiś dobry sposób na zdejmowanie węży z króćców od ukł chłodzenia?
zdejmij wezyki jak jest cieplejszy silnik weze sa wtedy miekkie i lzej zejda
-
Łożyska koła tylnego
skf to przecietna +1 wiec jakos pojezdzi. wszystko zalerzy tez od mechaniora co zakladac ci bedzie te lozyska. swoja droga ja zmienialem tarcze i zostawilem stare lozyska bo gosciu przed sprzedarza zalorzyl nowe lozyska a stare tarcze zostawil. jakos juz kupe czasu jezdze i km tez nie malo robie i jest wporzadku. trzeba dobrze rowno wprasowac lozyska dosyc lekko to idzie. pierscienie abs tak jak wyciagane tak zalorzone z powrotem. wygladaja na dosyc delikatne ustrojstwa ;p
-
Dziwny problem z kierownicą
cos mi sie wydaje ze masz chyba za maly naciag paska. slizga sie przy malych obrotach a jak mu dasz gazu to wtedy pompa szybciej sie kreci czyz nie tak? kiedy wymieniles pasek? przewarznie przy rozrzadzie sie to robi. mi piszczy przy maks skrecie dlatego skera sie do oporu jak jest potrzeba i dwa centy popuscic kierownicy i juz jest dobrze
-
Falujące obroty, wibracje silnika po rozgrzaniu na wolnych obrotach
zacznij od przeczyszczenia przepustniczy i przeplywki to tez moze byc spowodowane z ubożeniem mieszanki albo wzbogaceniem. zrob logi i wklej na forum chlopaki doradza czy esąda ;p domaga sie wymiany
-
Wibracje, stuki w tylnym napędzie
dobrze ze nie przydarzylo ci sie to w trasie daleko od domu. pomyslec tylko 500 klockow do chaty a tu nie da sie jechac 30 nawet. moze mechanik ci zj***l poluzowalo sie na regulacji i rozwalilo podpore
-
Przerywajacy silnik Pb+LPG
tylko zrob to raczej na zimnym silniku bo moze ci troche buchnac plynem jak wyciagniesz czujnik
-
NA TEMPOMACIE O 10 km/h szybciej - śmiechu warte!!
tez tak mam ze na tempomacie ciagnie owiele lepiej nic normalnie gazem noznym. 1.8t aeb
-
Sprawdzenie przepływomierza.
tak na sluchy czy na oko to nic nie zbadasz lepiej pod kompa sie polaczyc albo blad wywali albo zrobic logi.. jakie masz objawy?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a jak pomalowales znaczek OOOO na dekielkach wyjmowales go jakos,, znaczy sam znaczek?
-
Pytanie co do opon na 8 cali ET 35
i ile bedzie tego przeklamania licznika na 100km/h, 100,2km/h??
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
ta do boscha za grosze
-
Problem z pompką centralnego zamka
do pompki kodowales kluczyki czy masz inne??
-
Pompka paliwa
za zalanczanie pompki przy zaplonie.
-
Spadek obrotów po włączeniu świateł
wyglada to na problem z alternatorem. sprawdz jak ci laduje na wylaczonych swiatlach i potem w chwili gdy wlaczysz swiatla albo cos co ciagnie wiecej pradu jakie sa wachania i roznice w ladowaniu.
-
Jaka pompa oleju
ten zamiennik powinien ci troche pociagnac bedziesz lal dobry olej to nic pompie nie bedzie. nie kupuj tylko 4maxa to porazka.
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
ja dzwonicz to wymacales mniej wiecej gdzie jest ten tel? nie mozesz jakiegos druta wsadzic albo cos i probowac wyciagnac?
-
Ile pali Wam gazu?
nie wiesz jak jezdze to nie gadaj glupot ze przy 70 piatke wrzucam bo sie mylisz. pali ci tyle to pali. nie wiem czym sie kieruja osoby ktore pisza ze nie mozliwe ze tyle pali. jak ktos klamie ze niby mu malo pali to niech klamie jego sprawa. niech pali i 2 l albo 20l . ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- a co do cienkiego czy innych maluchow i tak dalej. to jest inna budowa silnika. starsze modele silnikow uproszczone starszej generacji pala wiecej. to jest forum audi i o tej marce sie wypowiadamy.
-
Czasami nie chce odpalić - pomocy...
podepnij vaga u kogos chyba ze masz sam i zobacz jakie bledy sa. moze przepustnica do wyczyszczenia i adaptacji
-
Ile pali Wam gazu?
nie wiem po co te sprzeczki. pali mu tyle to niech pali i sie cieszy chlopak. moze akurat mu sie udalo. ja mam 1.8t turbo i przy dzisiejszych cenach gazu 2.87 za 50 zl przejade 200 km. normalna zwykla jazda. ale widze ze wiekszosc tu jest takich ze pali im duzo i poskramiaja tych co pali im mniej. widac ze nie oszczedzacie silnika. i but z kazdych swiatel. normalna jazda u mnie to dojazd do pracy 15 km prekdoscia 100-110. nie widze potrzeby szybciej leciec bo po co mam byc w pracy minute wczesciej. a zjara mi wtedy piec litrow wiecej w skali tygodniowej.
-
Silnik 1.8T AEB gotuje wodę - poratujcie wiedzą brak pomysłu.
ale dales duy za 600 zl kompletny rozrzad kupisz i wymiana 200 zl. za 200 zl z pompa bym ci to zrobil.
-
czarny dach mat? połysk?
zdecydowanie kolego polysk nie ma co. ostatnia fota kowi. fajnie pomalowany spoilerek. a jak myslici czy przy moim kolorze niebieski ciemny taki spojlerek w czarny mat albo polysk walnac bo nie chce kasy wydawac na lakiernika.
-
Dziwny problem z gazem
jedz na gware i nic nie dotykaj. bez sensu wogole ten temat rozumiem jak bys mial stara instalke bez gwary.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
o valtekach odrazu zapomnij. chcesz cos w tych pieniadzach to wes sobie regfast sa szybsze oszczedniejsze wydajniejsze i mniej awaryjne. stag moze byc. do tego dobry reduktor nie za maly do twojego silnika bo bedzie zamarzal przy wiekszym bucie i robil odcinke gazu. jednym slowem nie skap kasy na podtlenek jesli chcesz miec ta sama moc co na benie. ja mam tak dobrane graty i wyregulowany ze wydaje mi sie ze na gazie lepiej idzie niz na benie. i spalanie mam znosne. chodz mam 1.8t. dobry gazownik to podstawa