Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Problem z "restartem" oświetleniem i licznika
sprawdz matetke. przeczysc wtyczki i caly przelacznik
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
koledze pewnie chodzilo o to czy zakladales zarowki ledowe biale?
-
Pęknięty kolektor wydechowy
tak to normalne ze jest wilgoc na zimnym. mozesz to zaobserwowac jak z rury tez leci na zimnym woda.
-
Taka seria...
wszystko w porządku w takim razie z licznikiem. no wyciek musisz zlokalizowac i zlikwidowac bo podsufitka ci zgnije. a tak fajny. ktos juz cos robil widac
-
Spadające dachówki
to nie szkodzi. zona mogla przyjechac twoim samochodem. gorzej jak nie ma prawka. reasumujac miales pozwolenie zeby tam stac i stales tam nie raz i nikt zadnego problemu ci nie robil? jesli tak to raczej powinienes wygrac
-
Spawane felgi
najpierw musisz sciagnac opone i zobaczyc co jest z drugiej strony. bo ten spaw wyglada jak by juz byl pekniety.
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
wlasnie widac jak sie znasz mowiac dosc dobre, model konkretny sie podaje zeby wiedziec co ma nadawac na ten wzmak i tube. masz tam chodz dwa wyjscia rca? jak chciales podpiac wszystko pod jeden kanal to gratulacje uzyskanego dzwieku. ale pownie nie uslyszal bys tego ze cos jednak nie pokolei dudni. wsadz glosniki na przod tyl PB i uzyskasz juz troche basu ewentualnie to pod wzmaka. chyba ze remiza ma slyszec to tube o ktorej mowisz z mediaexpert za 400 zl.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to jak kiedy jakis spocik?
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
tak z lublina. w piatek wracam. a kiedy to jest jakis spocik organizowany?
-
Żarówki do soczewek
moze ma ladne klosze ktoorych nie trzeba polerowac.?
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
wiec tak. foto robione na szybko gownofonem ;p klamki podświetlają sie tylko gdy otwiera sie samochod i jak otwiera sie drzwi. nie sa sterowane ze srodka lampka. dany jest na kazda klamke modul trzy diody smd w silikonowej oprawce, takie: Pasek Taśma LED SMD3528 300diod rolka 5m. Biały (2355933078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . klamka od srodka jest tak fajnie wyprofilowana ze wogole nie czuc tego modulu pod palcami. zrobie foto co i jak chodz klamki nie bede juz wyciagal. ale zaznacze na przykladowym foto jak puscilem kable. moze jest faktycznie ciut jasno ale tu problemu nie mam bo wszystko mam zmostkowane i pod jedne kabelki. walne sobie potencjometr i bedzie regulacja sciemy:wink:. ciesze sie ze podoba sie modzik. trzeba cos robic w tych naszych audiczkach nowego. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- jest efekt przygasania i tak jak piszesz tak wlasnie zrobilem. na filmiku widac zrobie lepsze fotki i foto story jak wroce do Lbn to dobrze to aparatem uchwyce. w dzien raczej nie widac zeby bylo cos podswietlane chyba ze w pochmurny dzien.
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
zacznij od dobrego radia.
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
jesli wewnetrzna czesc klamki jest plastikowa to raczej problemu by nie bylo. trzeba sciagnac boczek wyciagnac klamke. w moim przypadku zrobic dwie dziurki w wewnetrzym plastiku na kabelki, podlaczyc wszystko i gra. tak z kazdymi drzwiami. b6 wyglada owiele mlodziej modelowo wiec napewno prezentowalo by sie to za***iście.
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
Witam. Chciałem zaprezentować co ostatnimi czasy wyrezałem w swojej niuni. DIY http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanko-podswietlania-zewnetrzynch-klamek-magicbattle-237012/#post2890474 <br /><br /> i filmik: MOV02140.3gp | magicbattle | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl prosze o opinie. jak sie spodoba to postaram sie dodac do warsztatu. pozdro
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
srednica tych koncowek mogla by byc ciut wieksza. bo d*pa olbrzymia a koncowki male pipcie
-
[B5 AFN] moj caravan:P
jeśli masz BOSCHE to pogonisz je na alle... za ok 300zł bez problemu, więc już dużo do poliftów nie trzeba dokładać powodzenia w modzeniu ktos chyba nie byl na rzeczy jesli dal za przedlifty 300 zl. no golas jest to fakt ale rezaj na ile kasy ci starczy jesli zamierzasz trzymac dlugo to autko.
-
Liczniki Jager
lepiej jak bys mial tez od disla. ale co tu ma do tego pobor pradu do tego bo nie wyjasniles
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
gosciu chce miec banana w samochodzie i spoko. jak bede u siebie to dodam zdjecie jak zrobie kolezki z ibizy tez rozne zolte wstawki i odziwo to jest ori z salonu wiec eh. dekory w zolty i tyle bo inaczej to troche kwas
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja założyłem polifty i okazalo sie ze swieca mi przy dlugich tez mijania. jeden mod mniej. nie pamietam zeby swiecily mi przy przedliftach ale raczej tak. a mialem razem z przeciwmglowymi boscha. w valeo na zarowe h4 tak nie bylo. wiec pewnie z tad nie kazdemu swieca odrazu i trzeba przy manetce a raczej wtyczce pogrzebac. proboweczka i jazda.
-
Odkryte chromy ciekawostka.
ale to na relingi uzywales tej szuszarki? ja mialem opalarke i to nic nie dalo aluminium sie przysmarzalo. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Czy da się powrócić z zespolonych na dzielone ?
sa troche luzne ale sie trzymaja mozna wrocic spokojnie
-
Lampy soczewkowe valeo jedna świeci jepiej druga gorzej
nie lampa sam odblysnik do regeneracji albo kupic uzywke dobra
-
Nierówna praca silnika
za stowke. troche przesadziles. jemu trzeba kabel do zwyklej diagnostyki a nie zeby wsady robic i immo wywalac to ci wystarczy http://allegro.pl/kb1-kabel-interfejs-vag-com-409-1-vw-seat-audi-usb-i2370177607.html
-
Ubywający płyn chłodniczy, brak wycieków, brak spalin w zbiorniczku
chyba chciales napisac 200 zł??
-
Nierówna praca silnika
kup sobie kabel za 20 zl i bedziesz diagnozowal za free ile chcesz tylko raz trzeba zainwestowac.