Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??
no proste ze samemu mozna wymienic da kabelki uciac i przylutowac chodz napewno masz wtyczke i filtry tez sam wymienisz podjedz sobie do sklepu gdzie sa takie filterki i jak nie wiesz jakie kupic to niech gosciu wyjdzie i zobaczy jaki masz parownik juz bedzie wiedzial jaki filtr ci jest potrzebny.
-
[ALL B5] Problem z instalacją lpg BRC (chyba justin) pomocy-szukam dobrego fachowca!!!
sprawdz reduktor membrany polaczenia. to sekwencja wogole?
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??
buhaha 220 za wymiane czujnika pojebalo. nowy reduktor(parownik) kompletny tyle kosztuje. jakiej firmy masz reduktor? czujnik jest wkrecany od spodu parownika obok sroby upustowej syfy co sa w reduktorze. moze go przeczysc albo cos moze membrana do wymiany. czujnik kosztuje od 13 zł gora do pieciu dych. drugi czujnik jest przy listwie koszt tez najzwyklejszego 15 zl. zmien gazownika
-
[A4 B5 ADR] Instalacja LPG Bardzo późno przechodzi na Gaz
w ktorym miejscu wychodza przewody gumowe od wody z silnika do reduktora
-
[B5 AEB] Moja druga OOOO w avancie 1.8T Q :)
wersja prawie ze jak moja. mam pytanko sam robiles scieme lamp z przodu?
-
ladny sedan 1.8
buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla
-
ladny sedan 1.8
co sie nic nie pucujesz ze masz nowe lampki z tylu i w zderzaku swiecidełka?? ile dałeś?
-
[B5 AEB] 97 kombi quattro - Szyba pasażera
buhahha. logi. jesli sytuacja ci sie powtarza i nie ograniesz tego na szybko sciagnij boczek i odepnij kostke od silnika. wtedy przy okazji posprwdzaj przewody wszystkie przejscia. moze przycisk robi ci zware. masz domykanie z pilota albo z zamka po dluzszym przytrzymaniu/? podczas zamykania
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
a jednak wyciagasz ;p
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
osobiscie polecam regfast niebieskie spokoj na dwa lata.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak sprawic zeby pokazywal to co na gazie
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
to jak bys mogl to podeslij linka przykladowego co bys poleci albo co masz u siebie i jakies zdjecie wstaw z tym cudenkiem jak masz zamontowane moze sie skusze hehe
-
[B5 ADP] Światła raz świecą jaśniej raz ciemniej.
napiecie owszem ale bladu raczej nie wskarze chyba ze na jakims czujniku ktory ma za male napiecie
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
tak o ten trojnik bo filterka w zestawie zadnego ni widzialem
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
ale rozdzielacz moge zastosowac do dali w zestawie bo on odpowiada tez chyba za to ze wskazowka nie drzy
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
a mozesz bardziej przyblizyc mi termin turbo dziura. i co masz na mysli mowiac ze bedzie szarpac
-
[A4 B5] Grzane fotele
akumulator nie ma tu nic do tego. bezpieczniki sprawdzone?
-
[B5 ADP] Światła raz świecą jaśniej raz ciemniej.
to napewno jest zwiazane z alternatorem a jak wiadomo i regulator napiecia miernik w lape i do akumulatora zobacz jak laduje. jak przygasaja swiatla to nie przegazowuj tylko sprawdz napiecie i wszystko bedzie jasne. vag takich rzeczy nie pokaze
-
[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki
u mnie od dv jest w bardzo dobrym stanie a reszta mogla by byc wymieniona tak dla swojej spokojnej mysli ale ogolnie autko raczej ma moc jaka powinno miec nie mam porownania musial bym sie przejechac tez zdrowym aeb. czyli jak nie zakladac fimc bo bedzi gorzej jak softa nie zrobie
-
[B5 ADR] Temperatura
no ta szkoda kasy wydawac na zbedne pierdy. lecz nie zawsze vag pokazuje co nie dziala albo jest nieprawidlowe. lecz to psoradycznie
-
[B5 AFN] Ucieka płyn chłodzący
to przypal miales. sprawdzic caly uklad przy takiej ilosci ubywajacego plynu musi gdzies byc wyciek widoczny
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
przeplaciles dobra stowe. droga ta kawa byla- A4 B5 ADR ADP Termostat
po wymianie czujnika dalej na zegarach nie pokazuje ci nic? na klimatroniku jak pokazuje i temperatura rosnie w miare uplywu km to jest dobrze bo z powietrza nie moze wziasc informacji. musisz podjechac na kompa bo tak skzoda kasy wydawac w cos co nie jest potwierdzone.- [B5 ADR] pompa paliwa nie dostaje prądu
pod maska przewaznie przy zbiorniczku wyrownawczym aluminiowa puszka chodz watpie zeby pompa sterowal lpg. sprawdz polaczenie od przekaznika do pompy czy nie ma zwarcia lub przerwy w obwodzie - Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4