Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. ten drugik to mocowanie schowka
  2. rozrusznik znajduje sie z prawej strony od pasazera obok kata. nie ma wiekszego problemu z wymontowaniem. z kanelem spokojnie sobie poradzisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 17:58_________________________________________________aaa i wes go najpier przeczysc calego bo pewnie bedzie czarny i troche zabrudzony jak to bylo u mnie
  3. kup nowy uzywany na forum za symboliczna piatke i problem z glowy. tam nic nie moze sie podgiac albo odgiac samo
  4. a ty chcesz cala wiazke sam sobie wyrezac czy jak? lepiej kupic gdzies uzywana gotowa nie sa to duze pieniadze a pozniej tylko podpinasz wtyczki i gra wszystko
  5. trzeba miec troche wladzy w palcach i izolacje sciagnie sie bez naruszenia drugika ewentualnie lutownica stopic troche izolazji i przylutowac zaizolowac i po sprawie
  6. podejda podejda
  7. tez tak mysle ze sie nie da
  8. Magicbattle odpowiedział(a) na 7JK8 temat w Audi A4 B5
    ja jestem po uszyciu nowego miszka. za***iście to wyszlo i uchwytu recznego teraz wygodniej sie go zaciaga
  9. a nie działało? musisz welminowac kontrolke stacji benzynowej bo caly czas ci sie swieci. podjedz do mnie na vaga
  10. dobre. opis trafiony w dyszke
  11. skorzystałeś z mojej wiedzy po tym jak ja wcześniej sobie wyrezałem to podświetlonko racz kolwiek zrobiłem to troche inaczej. mam na mysli podłączenie
  12. mam zamontowane u siebie na wzor esy i jest za***isty efekt. odmladza auto
  13. u szfagra "luibuki" lutowalem mu wszystkie kabelki z wtyczki okraglej na prostokatna i nawet schemat byl nie potrzebny bo kolory pasowaly do siebie. dobry efekt.
  14. na jedno wychodzi. nie ma elektrycznego mechanizmu w przedliftach w klapie do otwierania ze srodka
  15. sprawdz bezpiecznik we wtyczce ladowarki od swojej navi
  16. montaz banalnie prosty. ogolnie polecam firme stig. dobra cena do jakosci. instrukcje wszystko opisane krok po kroku co podlaczyc do czego
  17. to po co zakladasz temat jak nie chce prowadzic dyskusji
  18. jesli uwazasz ze za pozno ci sie przelancza na gaz a masz ustawione jakies 30 stopni i dlugo lapie ta temperature radze przeplukac caly uklad chlodzenia sprawdzic termostat i najlepiej podlaczyc rownolegle z nagrzewnica
  19. jesli maja pojecie o gazie i dobrze ci zaloza to nie ma czego sie bac bedzie dobrze. pamietaj zeby udzielili ci gwarancji i poinformowali o jej zasadzie utraty
  20. aha czyli osobom ktore nie maja tego magicznego przycisku na pilocie, twoj sposob nie za dziala. masz porostu nie maja dodatkowego silownika otwierajacego klape.
  21. a powiedz jeszcze czy ty masz kluczyk z osobnym przyciskiem otwierania bagaznika?
  22. czyli jesli stoje sobie z tylu samochodu chce otworzyc bagaznik ale mam w bledzie uszkodzone albo wogole nie mam tych klameczek do otwierania to naciskam rzycisk ktory zamontowales i klapa lekko sie otwiera tak jak by byla nie domknieta?
  23. czy to zadziala w przed lifcie avant. i na jakiej to zasadzie niby dziala bo bagaznika to raczej nie otwiera jesli juz to tylko zamek centralny klapy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.