Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Przyciski konsoli środkowej
witam. mam pytanie odnoscie przyciskow konsoli srodkowej przedlift. mam juz praktycznie wszystko zaslepione przyciskami oprocz jednej pozycji w ktorej obecnie jest brzydki przycisk od gazu. mam 2x grzane d*py regulacja swiatel 2x przeciwmgielne grzana tylna szyba i lusterka awaryjne asr haha nie podlaczony bo nie ma do czego ale przycisk jest no i jeszcze jedno wolne miejsce zostalo. jaki byl jeszcze fabryczny przycisk. wiem ze chyba jakis taxi ale to mnie nie interesuje. podpowie mi ktos albo moze ma jakas fotke?? daje swoja fote: <br /><br /> ---------- Post dopisany 11-10-2012 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 18:41 ---------- nikt nic nie wie na ten temat?
-
Wtrysk powietrza dodatkowego
a czy zawsze ma sie wlaczac na zimnym?? jesli tak to przejrzyj instalacje dokladnie
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
ale ac lepiej sie sprawdzaja. jak mial valteki to nie wiem czy by nie musial dawac przejsciowki w instalacji na hany regfast ac pasuja p&p
-
Króciec wody do AEB, gdzie??
no wiec on znajduje sie z tylu silnika bardzo dobrze go widac i nawet dobry jest dostep do odkrecenia mala grzechotka np
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
bez sciagania kiery da sie ale w a6 c5 bo obudowa kolumny nie jest blokowana przez kiere. super opis napewno sie kiedys przyda. swoja droga audi nie pomyslalo o takich drobnych rzeczach jak zrobic korpus takiej kostki metalowy napewno juz by haczyc od sprezynki tego nie polamal. ale aut doskonalych nie ma zawsze cos trzeba pogrzebac i czlowiek lepiej sie czuje jak cos samemu naprawi. pozdro
-
Tempomat - nie działa
tak pociagasz najpierw w lewo az pstryknie a potem raz zeby ustawic dana predkosc. tempomat lapie od 40 przynajmniej u mnie. a styki od wtyczki manetki temp wyczyszczone. podegnij blaszki w manetce moze cos nie styka
-
Zasięg pilota
ja wymienilem ostatnio baterie dwie wchodza dalem dyszke i lapie z bardzo daleka nawet 25 metrow. wczesniej juz prawie nie reagowal pilot
-
Kuleje podczas jazdy na PB
mam nadzieje ze juz masz zalorzony filt paliwa a nie rurke bo dopiero ci syfu narobi. za zapalonym silniku odlacz wtyczke od przeplywki i zobacz czy silnik przygasa czy jak. wyczysc przepustnice i sprawdz stan odmy
-
Spuszczenie całego płynu bez wyciagania termostatu
nie wiem czy wprowadzam ale w ten sposob raczej calego plynu nie sosci poniewaz jest troche za wysoko??
-
Cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego, co to za szczelina ?
i jak poradziles sobie z tym problemem. zrob dokladne płukanie ukladu chlodzenia razem z nagrzewnica. sciagnij z niej weze i pompuj do nich wode zalej blok woda destylowana i 250 ml octu pojezdzij chwile az sie zagrzeje potem poczekaj az ostygnie sposc wode i zalej juz sobie świeżym plynem i gotowe.
-
Spuszczenie całego płynu bez wyciagania termostatu
to nie to. termostat jest na dole chlodnicy przykrecony chyba do pompy wody po stronie kierowcy bedziesz widzial kolankoplastikowe przykrecone na dwie srobki
-
Drgania
vag podlaczony jakies bledy?? mozesz akurat cos istotniego o pracy silnika powie. raczej stawial bym na rozrzad przestawiony
-
Zderzak polift a przedlift
nic nie trzeba wiercic sciagasz stare zakladasz nowe chyba ze mocno zderzak opadniety.
-
Światla do jazdy dziennej
miernik w lape i patrz gdzie po zaplonie albo w altka sie wepnij odrazu tylko daj bezpiecznik 15 i git
-
Światla do jazdy dziennej
pokaz wogole jakie zes kupil. na allegro czy cos. powinien byc wlacznik automatyczny do tego z instrukcja i wogole. masa to masa do aku albo blachy plus po zaplonie i podlaczenie sie pod postojowke. po przekreceniu kluczyka na zaplon swiatla sie włanczają.a gdy w momencie wlaczenia postojowek swiadla dzienne gasna. przeciez to takie proste po co kombinowac. jesli chcesz zeby sie zapalaly automatycznie to plus dajesz na altka gdzie pojawia sie po odpaleniu samochodu. miernik w lape i sprawdzasz bodajrze 2 3 kable.
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
czli masz odpowiedz kabelki sa gdzies uwalone i raz styka i jest oki a raz nie sprawdz je dokladnie wzrokowo i namacalnie ;p
-
Problem z alarmem i samoczynnym odsuwaniu się przednich szyb...
wklej zdjecie pilota. szukanie centralki rozpocza bym od sprawdzenia czy jej nie ma obok pompki w prawym tylnim boczku w bagazniku, ewentualnie jak masz ori to mozna to wylaczyc vagiem i nie bedziesz mial mozliwosci sterowania szybami z pilota
-
Światla do jazdy dziennej
w swietle prawa jesli masz swiatla do jazdy dziennej nie moga sie palic swiatla z tylu (pozycje)jesli nie jest to fabryczne. tak wiec oryginalnie mozesz podlaczyc sie pod swiatla pozycyjne ale to jest nie zgodne z prawem
-
Syrenka alarmu fabrycznego vs zwykła
no wlasnie ori syrena dostaje sygnal czyli ten 3 kabelek ktora zwykla syrena nie ma i w tym momencie ona wyje do puki nie dostanie nastepnego sygnalu.
-
Elektrycznie skladane lusterka- problem
jaki ciagly pobor pradu nic ci produ nie bedzie jesc ;p
-
Przeciwmgłowe tylne, ile ?
tak bardzo duzo osob na forum jest nawet w dziale warsztat o tym fotostory. ja dodatkowo zamiast przeciwmglowych u gory mam tam stop a ow przeciwmglowe sa w pozycjach kwestia zamienienia miejscami 4 kabli
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
jakie graty kiedy ostatnio bylo cos robione ile lat ma instalacja. bo tak to nic nikt ci nie doradzi. a wszyscy powiedza i tak do gazownika dobrego podjedz i tak zrob najlepsze wyjscie
-
Jeden poziom FIS.
nie ten dzial.
-
[B5 AEB] Szarpanie silnikiem podczas jazdy
mi tez szarpie ostatnio na kazdym biegu tak do 2400 obrotow. ale tylko na gazie. wymienilem fajki na ori i nic to nie dalo swieczki wymienione pol roku temu mialy troche nagaru i wymieniona tez byla listwa pol roku temu. dodam ze jak listwa byla wymieniana bo mialem takie same objawy to ustalo wszystko a teraz znowu. jaka powinna byc przerwa na swieczkach?? wypadajace zaplony mozna sprawdzic na 14 bloku?? a tak auto czasem szarpnie a czasem nie ale z reguly nie podoba mi sie to szarpanie szkoda mi silnika mysle ze to chyba przez swieczki ktore maja za duzy odstep. chyba ngk kupie bo teraz mam boscha. ale znowu kase topic jak z fajkami
-
Cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego, co to za szczelina ?
to jest kruciec ktorym plyn ucieka gdy jest go za duzo. wyczysc dobrze zbiorniczek