Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. witam. zalozylem nowy watek ale raczej nie chetnie sie ludzie wypowiadaja. oto problem. zmienilem licznik na fisa. licznik byl anglik ale przekodowane wszystko na eu. tylko zostal stary przebieg i z moim sie nie zgadza jest za duzy. mam vag k+can i robie to programem k+can commander pin imo odczytuje przebieg z licznika ktory jest teraz odczytuje jak klikam zeby zmienic i wpisze przebieg ktory chce zeby byl wyswietlany na liczniku to chwile mysli widac ze zegary migna i d*pa przebieg zostaje ten co byl. co mam z tym zrobic czy tylko tacho to ruszy czy jak?? nr licznika vdo 110.208/837/004 audi 8 D0 919 036 BX
  2. klocki hamulcowe sie koncza albo cos z kablami
  3. niby obudowa jest vdo zaraz nr wkleje ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- pisze ze vdo raczej nie byla podmieniona obudowa. trzeba by zobaczyc co pisze w vagu jak sie polacze z licznikiem?? ale jesli jest vdo to co jest nie tak ---------- Post dopisany 27-08-2012 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 22:49 ---------- vdo 110.208/837/004 audi 8 D0 919 036 BX to nr z licznika bo cos zdjecia nie chca sie wczytac
  4. a moze zapytaj sie czy ci tego aso servis nie podlacza
  5. widocznie po odlaczeniu licznika miales wlaczony zaplon i z tad ten blad, musisz go skasowac vagiem. furka fajna jeszcze troche rezania masz przed soba ale juz jest fajnie. pozdro
  6. uwalony klimatronik. sproboj najpier go przeczyscic moze jest wilgotny w srodku gdzies na plytce. jakies bledy??
  7. witam. zmienilem licznik na fisa. licznik byl anglik ale przekodowane wszystko na eu. tylko zostal stary przebieg i z moim sie nie zgadza jest za duzy. mam vag k+can i robie to programem k+can commander pin imo odczytuje przebieg z licznika ktory jest teraz odczytuje jak klikam zeby zmienic i wpisze przebieg ktory chce zeby byl wyswietlany na liczniku to chwile mysli widac ze zegary migna i d*pa przebieg zostaje ten co byl. co mam z tym zrobic czy tylko tacho to ruszy czy jak??
  8. jak kolega wyzej chyba ze bawil ci sie fotelem i specjalnie cos zepsol zebys do niego przyjechal. zobacz kostki pod fotelem
  9. musisz zakodowac te funkcje w module konfortu kabelkiem vag entralverriegelung / Central Locking/Comfort System / Centralny zamek Steuergerät Codierung STG 35 (Zentralverriegelung) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 +000001 - Heckklappe öffnen (Schliesszylinder Heck) (ab MJ 2001) / Open rear flap (lockcylinders tail) / otwieranie kufra z pilota +000002 - Quittierung DWA-Blinken / Acknowledgement DWA flashing +000004 - SZV - selektive Zentralverriegelung / SPS - selective zentralverriegelung / selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek +000008 - Diebstahlwarnanlage (DWA) aktivieren / DWA - Activation of the DWA / aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany) +000032 - ZV über 15 km/h verriegeln / Auto-LOCK/UNLOCK (bolting device starting from 15 km/h) / zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki) +000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem +000256 - Heckklappenlogik +000512 - Funk-Quittierung schliessen (1x Blinken) / Close radio acknowledgement (1x flashing) / potwierdzenie zamknięcia centralnego zamka błyskiem kierunków +002048 - Tür-/Fensterheberlogik (USA) (ab MJ 2001) / Door/window lifter logic (the USA) / trochę skomplikowana funkcja, ale mniej więcej polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie oraz między innymi myk polegający na tym, że po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku) +004096 - Funk-Quittierung öffnen (2x Blinken) / Open radio acknowledgement (2x flashing) / potwierdzenie otwarcia centralnego zamka błyskiem kierunków +008192 - Funkfernbedienung aktivieren Nie wiem czemu ale w liście nie znalazły się kody: +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt / Tail unblocking over 5 km/h closed / zamykanie kufra powyżej 5km/h +000128 - Rechtslenker / Right steering wheel / kierownica po prawej stronie +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) / Close acknowledgement (DWA horns) / zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki (jeśli mamy firmowy alarm) DWA - to fabryczny alarm
  10. napewno cos masz nie tak. ja mam 250 tys nalatane i moze mi na 10tys zje 100ml.
  11. no to powoli zbieraj kase na magiel do regeneracji. u mnie lekko midac zapocone na gumie ale nie stkuka. wczesniej sie samochodu pozbede niz to zrobie. jak by cos mam magiel na sprzedarz w super stanie suchutki bez luzów po 150 tys przebiegu
  12. gwint cos 1.5 kafla kierunki 18zl inter cars lampy polift szfagir kupil za 600 zl szybki nie wiem ale pewnie cos kolo 5 stów
  13. a czego mial bym klamac. zadrosc czy jak. wiadomo ze jak mu caly czas deptam od dolu to i 13 zje. ale w trasie super spalanie.
  14. pasuje ale musisz miec caly komplet plastiki raczki lampki
  15. 50zł robisz 200-250km? ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach ale raczej nie blokuje drogi to moj rekord jazda na tempomacie 120-130 przy mniejszym ruchu
  16. fura kozak. uwielbiam ciemne samochody ale strasznie ciezko utrzymac ten lakier mocno sie brudzi. jak zrobiles te lampy z tylu?
  17. jaki masz kod lakieru? lz5l?
  18. a jakie potrzebujesz mam ladne zadbane valeo
  19. tu akurat chodzilo o adr. w moim aeb nie zauwazylem tego zjawiska teraz w zimie owszem ale to znikowe ilosci wody
  20. to samo pomyslalem. jeb**e skurw**e. a wlasciciel parkingu ma wyjebane napewno chyba ze na strzeżonym to bylo. współczuje. niekontrolowany wydatek zderzak do wymiany lampa ciekawe jak ta uszczelka potraktowala lakier. ladne pare stow trzeba wydac. obys mial ac jesli to cos pomoze
  21. sa opisy na forum. musisz boczek sciagnac i masz wszystko na wierzchu.
  22. no to wkladaj podtlenek ;p ja za 50 zl robie 200-250 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.