Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. a te lampy co ma abdul to sam robil na jakich lampach poliftach zwyklych czy gotowce to sa? ciekawie to wyglada
  2. a masz oring zalozony miedzy czujnikiem a plastikiem
  3. wes podjedz do innego mechanika co ma kompa moze mu sie uda podlaczyc a nie odrazu 400 zl a przywrocenie lacznosci haha:facepalm:
  4. no raczej nikt tu nie dysponuje takimi danymi. a w czym masz problem?? do gazu to ogarnietego gazownika a nie statystyki kolego
  5. filtr paliwa i powietrza wymien i zobaczysz jak lata. do tego komp podlacz. i jezdzij normalnie a nie do 2 tys.
  6. jeszcze jedna rurka ktora idzie od gruszki odmy pod kolektorem i laczy sie z harmonijka rury dolotu a od strony zaworka odmy zaslepiamy. w dodatkowej rurce jest sitko zeby olej splywal z powrotem do miski. benyemu podobno nie bierze nic oleju. ja czekam az zapali mi sie pierwszy raz kontrolka i zobacze ile nalatal km to bede robil albo nie
  7. pokaz jak wogole to podlaczyles? jesli jest podcisnienie to powinno byc raczej dobrze. nie masz jakis bledow na vag od n75? sprawdz szczelnosc calego ukladu dv sztange wszysktko jest opisane na forum. nie zakladajcie tematow jesli najpierw nie poszukacie tego co juz bylo setki razy
  8. przyczyn moze byc wiele. uszczelka, pompa oleju lub zatkany jej smok. micha w dol i zobacz co sie dzieje. zrob plukanke jesli juz miska bedzie zdjeta no i nie jezdzij z takim stanem silnika
  9. ten silnik tak ma ze bierze olej jest duzo teorii dlaczego. jest i rozwiazanie. poszukaj na forum. troche sporo ci bierze wiec przerob odme wstawiajac dodatkowa rurke. a ze kontrolka gasnie to wystarczy tylko podniesc maske i zamknac blad znika na 100 km
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    co ty piszesz za glupoty. jak moze ci pokazywac caly czas 90 stopni jak ise otwiera przy 87 stopniach. caly czas by mial otwarty i nie dogrzany silnik. w audi jest tak ze nie bedzie rowno na 90 zawsze tyci mniej wskazowka przechylona chyba ze grzebane przy zegarach. jesli po miescie masz do 90 na klimie kanal 49 to oki przelec sie w trase i zobacz czy nie spada ponizej 80 stopni. jednym slowem narazie z tego co piszesz jest oki.
  11. to samo tera czeka znajomka 2.8 apr a rozrzad robil na poczatku stycznia i zaoszczedzil na termostacie. teraz ma za swoje.
  12. w dziale czesci masz kolege tomka bardzo szybko realizuje zamowienia i czesci dobrych firm cena tez zadowala
  13. ja odpadam w tym tygodniu fucha jest do pozna i bede musial popylac c4 bo ja nie mam haka:facepalm:. a potem na 2-3 tyg do poznania. ale tam na spota sie zajrzy
  14. ja mialem uboga mieszanke i bogata wina przeplywki ktora padla pozniej calkiem samochodem telepalo. teraz jak reka odjac. czekam ile oleju lyknie na 5tysi i jak malutko to nie robie przerobi odmy a tak do dziela
  15. zagrzej go do 90 stopni co pokaze ci na zegarach sprawdz ile masz na climatroniku kanal 49 i na vag jaka jest temperatura. potem ile pompuje ci przeplywka na jalowym i jak oscyluje sonda, moze byc padnieta. po miescie powinien palic ci do 14 przy mocniejszej jezdzie a w trasie powinno spasc do 9-11 l. swiece kiedy wymieniane? filtry powietrza paliwa?
  16. no prezez spozniles sie. ale spocik sie odbyl bylo 5 carow pogadalismy posmialismy sie. milo bylo poznac chlopaki i kolezanke tez
  17. ja tez wpadne pierwszy spocik w rodzinnych stronach zobaczymy co tam u nas slychac ;p
  18. no tak ale gdyby dalo sie wydluzyc czas to bylo by fajnie bo troche denerwujace jest takie impulsywne psikanie na szybe a spryski od xenonu pożerają cysterny plynu. a pytanie da sie wyregulowac te dysze gora dol i boki bo jeden sprysk za wysoko mi wali i leci na maske i szybe przy okazji i caly samochod schlapany. jak latwo wyciagnac ten sprysk? tak jak w instrukcji ktos niech nacisnie i w tym momencie zlapac dziada ;p?
  19. zmien prefix tematu bo to nie tyczy sie silnika apu 1.6 tam jest dwu pinowy tylko pownie 1.8T ktory masz w opisie. i dla estetyki i sprawdosci zrob porządek z uszczelkami i kolankiem gdzie jest czujnik zamontowany bo puszcza ci wode
  20. Nie jest to wina niedziałającego ABSu i co twoja wypowiedz wniosla do tamtu ?? nabijasz posty widac:facepalm: za takie rzeczy sa kropki. do tematu. podlacz najpierw vaga. nikt z nieba nie da ci odpowiedzi
  21. daj do dzialu vt zdjecie swojego samochodu napisz co chcesz i moze ktos ci zrobi na podglada
  22. tak jest sprawa w sadzie to pewnie jedyne wyscie. musisz wziasc swojego rzeczoznawce i on niech wyceni samochod przed kolizja. niestety te roczniki tak chodza gdzies do 10tys. jeszcze wiecej niz 230tys oni na to patrza. masz prawo sie odwolywac. jesli chcesz samochod naprawiac to juz wiesz co masz wymieniac ale naciagac samochod i wogole bo z tylu podloga poszla sie je***. no i przy sprzedazy poinformuj ze bylo to robione nie mozna ludzi oklamywac:grin:
  23. w aso pewnie tak. lepiej wszystko rozebrac wysuszyc zobaczyc wszystkie przekazniki bo napewno ktores zasniedziale albo czyscic albo wymiana silikon i zaklei dol obudowy co idzie do karoseri i spokoj
  24. jesli chcesz wymienic to wymieniaj nie znam tej firmy ale co ngk beru to jedna sprawdzone firmy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.