Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. po drugie to już przestań powielać tych bzdur:facepalm: tez sie zgodze bo poczytalem na forach o cb i alan nie jest az taki zly moze jak ktos nie umie uzywac to tak jest
  2. to sa moja poczatki z cb nigdy wczesniej nie bylo mi potrzebne wiec nie wiem jak "graja" inne cb. ten ml troche dlugi a cos innego dobrego do metra ?
  3. jaka antene polecicie mi do 150zl? nie chcial bym super dlugiej zebym nie musial sciagac jej wjezdzajac do garazu moze byc na przegubie, zeby sciagala juz sporo tak z 8-10km bo duzo trasy tez robie. radio alan 109 smiga mi pod antena presenter nawet do 8km ale cos sie stalo i nie mam szumow tylko dziwne buczenie i swr nie mozna ustawic, radio dobre na innej antenie jest oki. patrzylem za taka ANTENA MAGNETYCZNA PRESIDENT ML-145 (2907765626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jakas taka zeby mi nie spadla przy 180km/h znajdzie sie cos w takiej kasie?
  4. luzny kabelek do masy radia najlepiej ale nie minusa
  5. mozesz kupic denso albo ngk napewno masz ngk zalozone jak nikt wczesniej ich nie wymienial. ja mam nalatane 230tys mysle ze ori bo swiece jeszcze ori byly audi chyba ze ktos zmienial na ori.
  6. przeplywke sprawdz w blokach czy ma prawidlowe wartosci na jalowym od 3-4g/s
  7. musisz miec klimatronik z grzanymi d*pami
  8. pisze tak jak pozakuje mi w katalogu kolego moze i jest naczej to wprowadzali by w blad. PFR6Q (6458) 25zl V-line nr 37 (5773) 39zl osobiscie mam teraz przy moim bosha zrobilem na nich w rok 30tys km i narazie nic sie nie dzieje a mam gaz. niby katalogowo sa do 20tys km
  9. nie musi nic podmieniac wystarczy wejsc w odpowiednie bloki i zobaczyc czy sa prawidlowe parametry
  10. ale nie platyny tylko V-line w IC sa takie jak podales w linku platynowe nic nie pisze o v-line ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- v-line maja inne oznaczenie i sa owiele drozsze prawie po 4 dychy bez znizki.
  11. kup sobie w intercarsie bez znizek sa po 26zl sztuka taniej niz z allegro
  12. spokojnie zrobisz to tym samym kablem co kasowales bledy. musisz wejsc w xenon i tam zmienic kodowanie na forum gdzies jest jakie wartosci trzeba zmienic
  13. przedlift
  14. nic na sile. gdy otworzysz popielnicze wyciagasz wklad. widac w rowkach takie blaszki trzeba je pod giąć do gory albo w dol i popielniczka ladnie wychodzi
  15. ale ta srob akolego ci i tak nic nie da ona jest tylko do zmniejszenia luzu. od spodu tam gdzie jest magiel bedziesz widzial srobe na klucz chyba 15-16 nie pamietam. krec tylko po pol obrotu ani nie jesli kierownica nie bedzie wracac sama to za duzo przykrecone
  16. jesli kola na max skrecone w prawo i ci pyka to prawy ale zewnetrzny
  17. przepustnica albo do czyszczenia albo padla na dobre wczesniej ci obroty nie falowaly? sprawdz bledy skasuj zobacz czy sie pojawia i wklej je tutaj.
  18. tylko kolega pisze ze swiatla wlaczaja mu sie autmatycznie i od tamtej pory prawdopodobnie jest problem. automatyczne swiatla mozna wylaczyc spokojnie vagiem kolego. wystarczy zmienic kodowanie 2 minuty roboty
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na PRODI55 temat w Układ Jezdny
    mocowanie sanek poduszki skrzyni, silnika
  20. napewno skrzynka zapchana tylko nie umie czytac i nie wie co do czego
  21. benemua4 po przerobce wciagna jakis litr po 4-5tys co wczesniej robil po tysiacu
  22. mikro styk maski pokazuje czy masz otwarta maske czy nie. moze to byc i wina aku a jak ci slabo trzyma to i tak czeka cie wymiana. aku jak szfagier kupowal to w kodach pisalo ze musi miec 75ah wiec u ciebie jest zdecydowanie za maly. to zalezy od wyposazenia samochodu wiecej pierdow wiekszy aku niby.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.