Treść opublikowana przez Magicbattle
-
audi a4 1.8t => 2.4 q
a przy 1.8t masz tez q? dzwiek V jest fajny ale z lepsza moca to zostal bym przy 1.8t chyba ze Ci padł. bylo na forum ale z 1.6 na 1.8T chodz ostatnio chyba ktos robil na 2.4 musisz poszukac albo ktos moze sie odezwie
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
no halo jak to piszesz z fergusona. niestety na tym forum krytyka jest ostra wiec musisz to przyjac na klate. moze i dobrze swieca ale wyglad z d*py:facepalm: zapodaj zwykle polifty i bedziesz takze zadowolony. plus za dokladki w kolor na jasnym lakierze mega rzuca sie w oczy. zrob lepsze foty posprzataj go i bedzie dobrze. a i poka blizej te glosniki w drzwiach
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
wyminienil bys lampy na polifty i grill a nie radio obklejał
-
Naprawa Concert I
byc moze zimne luty co bylo by sprawa prosta ale nic sie nie dowiemy. rozkrec radio i zobacz co w trawie piszczy
-
dziwne znikanie płynu
nagrzewnice wyciagna cala i wsadzil nawet stara do testu i nic sucho. pisze ze nie dymi.
-
Rozładowywujacy sie akumulator
wyciagnij kluczyli zamknij zamek drzwi palcem albo śrubokretem zeby drzwi zostaly otwarte i zmknij centralnym cara. i teraz sprawdzaj po kolei bezpieczniki. moze byc tak ze nie znajdziesz tego bezpiecznika wtedy odlacz kable i wtyczke od altka moze regulator padl i bierze prada jesli dalej to samo to odlacz wtyczke pompy abs jesli to nie pomoze odlacz pompke centralnego
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
na co kleiles lotke? klej do szyb?
-
Problem z instalacją
padl Ci licznik kolego nic nie zrobisz. podmien sobie na inny i zobacz czy chodzi
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
co ty dajesz jakim mineralem:facepalm: zalej normalnie go 5w30 jak masz nowe uszczelki. oddaj glowice do sprawdzenia czy jest gites.
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
szmatka i ropa na blysk
-
Podłączenie chłodniczki oleju
ta rurka z przodu przed chlodnica to jest od wspomagania a nie oleju
-
Woda pod obudową komputera w A4 B5
no audi dalo d*py na takich bzdetach ale to samo jest w pastuchach. uszczelka "papierowa" nie wytrzyma wiecznosci ale mogli by dac prog pol centa na drodzi gdzie laczy sie z pucha kompa i nie bylo by problemu jak w b6 chodz ten troche plytko to wyglada. macie koazje zobaczyc jak po 15 zachowana jest podloga. zobacz czy tez w nogach pasazera za kierowca nie jest mokro tak to trzeba fotel sciagac
-
pedal w podlodze
mozna zrobic to nomalnie pedalem poczytaj na necie. a zmieniales komplet tyl tez?? opstawiam ze z tylu na zacisku gdzies ci sie leje albo z tloka albo przy ciegnie recznego
-
przeskoki na kierownicy
moze i od wahaczy ale mialy by taki luzy po pol centa ze kirownica zachowywala by sie w ten sposob. jest na forum gdzies jak wymienic plyn. generalnie zmieniasz plyn w ten sposob ze odsysasz plyn strzykawka ze zbiorniczka i sciagasz potem waz powrotny ten od storny lampy. i on wedruje do butelki przynajmniej 2-3l. zalewasz nowy plyn do zbiorniczka druga osoba w tym czasie daje na maks obroty w prawo i w lewo ale na zagaszonym silniku z tego co pamietam najlepiej sobie podniesc przod zeby bylo lzej krecic. i jak pare razy tak pokreci w lewo prawo do oporu ty kontrolujesz i pilnujesz aby nie zabraklo plynu. robisz tak az poleci czysty plyn. ale poczytaj dokladnie na forum bo tak z pamieci to nie bardzo a szkoda zebys magiel albo pompe rozwalil
-
spadek mocy przy 3000 tys obrotów
a co pokazuje vag?? predzej bym patrzyl czy zaworek n75 ci sie nie zacina. przy filtrze masz pare wtyczke i od przeplywki i zaworka odpowietrzenia baku i rozdzielacza zaplonu. posprawdzaj to wszystko ale przede wszystkim vag
-
przeskoki na kierownicy
sprawdz dokladnie magiel albo podjedz do kogos co sie na tym zna. drazki kierownicze tez mozesz sprawdzic. plyn do wspomagania jaki i kiedy wymieniany
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
a jak wyglada lampa z drugiej strony mozesz pyknac jakas fote?
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
moze byc ze jakis doktor byl zalany a teraz sa tego oplakane skutki. ale az dziwne zeby tak z dnia na dzien byly by tego jakies objawy wczesniej. daj znac co bylo nie tak i jakies foto
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
widze hak masz na sprzedaz. daj tutaj foto i ile chcesz. do avanta oczywiscie?
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
wes innego mechaniora i sprawdzi to jeszcze raz bo chyba ktos cie naciaga na koszta albo jezdzil twoim samochodem bez twojej wiedzy i niezle dal mu w palnik w co watpie. zatachaj samochod do kogos innego ale nie mow nic o diagnozie pierwszego mechanika. powiedz niech zobacza jaka kompresja jak to samo to masz lipe. ale zeby od tak sobie padl z dnia na dzien to az nie mozliwe
-
Dochodzi do 2 tysięcy po czym zdycha
na benie i gazie to samo? jakies bledy na vagu przeplywke podmieniales albo jakie ma parametry
-
audi a4 b6 1.6
b6 czy b5? b6 chyba nie bylo w 1.6. ogolnie ten motor nie daje frajdy z jazdy jesli chcesz oszczednie i wmiare pojezdzic to kup 1.8 albo 1.8T jak chcesz szybciej polatac. 1.6 stosunek masy do mocy jest jak bym to ujoł nie rozsadny .odradzam
-
[A4 b5 AEB Quattro] nie odpala
nie sluchaj pierdow. jesli wczesniej bylo oki samochod zgasiles nie odpalales go tydzien i potem nie chce odpalic to rozrzad sam sobie nie przeskoczy. sprawdziles wszystkie bezpieczniki? pompa paliwa chodzi? podaje paliwo? jesli oki wykrec swiece przeczysc i wysusz bo pewnie sa zalane. zrob adaptacje przepustnicy vagiem jak bedzie blad error to cos nie halo z nia.
-
blad 561 na benie
wiec chyba znalazlem na bloku 006 dwie wartosci procentowe sa na benie Idle regulation -5,5%, a lambda reg +7,0% cos tam oscyluje ale wiekszosc na tych parametrach oczywiscie bieg jalowy. na gazie pierwsza wartosc od -3,9/-5,5% a druga za to juz -20,3% ale to chyba normalne jak chodzi na gazie. jak jade to oczywiscie wszystko sie zmienia przy odpuszononym gazie wartosci chwilowo na 0%. wiec raczej tutaj wszystko wpozadku. w listopadzie bylem na emulatorze spalin to cos tam zawyzalo na gazie ale to normalne raczej. moze to chwilowy jakis blad sie pojawil bo wczesniej skonczyl mi sie gaz i przelaczyl na bene ale wtedy jest chwilowy brak mocy na 1s moze to przez to a jak pozniej jest dobrze jakis czas to sam blad zniknie z kompa. ogolnie staram sie nie jezdzic na gazie az sie skonczy bo przed skonczeniem gazu czuje pod noga taki gumowy jakby pedal i spadek mocy wtedy wiem ze koncowka gazu wiec tankowanie i jest oki gaz praktycznie ciagnie do odcinki nic nie wspomaga sie bena. narazie wszystko jest oki. jutro sobie wymienie filt dla spokoju bo lezy pare w szafie
-
blad 561 na benie
a powiedz w ktorym bloku to moge sprawdzic to pojde i zobacze kolego