Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
albo i wiecej. smialo bedziesz mogl stwierdzic co sie dzieje po 5 tys albo i lepiej. zobaczymy co z tego wyjdzie
-
ALT niechce odpalic
pisz do benya4
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
no ciekawe co napisze. nie watpie ze moze i to pomoze ale tez watpie w to czy sie przyzna ze dalej mu bierze oliwe chodz wpakowal tyle kasy. sasiad ma od nowosci alta ma nawalone juz ponad 400tys i wpiernicza mu oleju gdzies 0.7l na tysiaka. moze jak by zrobil porzadek pod deklami bo troche oleju juz tam plywa to moze by i mniej wpierdzielal. kolego nie gadaj mi tu ze to od uzytkowania bierze olej przy 200tys km. bo jak by tak bylo to kazdy silnik by pil na potege. tak to juz jest z alt ze biora olej. i to głównie przez odme az plynie wszystko. remont ci moze pomoc na chwile a za 10-20tys moze znowu brac i co powiesz ze znowu trzeba robic remont?? jesli prawie kazdemu w alt bierze olej a jest to 95% przypadkow to chyba cos nie tak jest z konstrukcja silnika. bo to nie jest jeden dwa przypadki gdzie kogos to spotkalo i remont napewno nie zalatwi sprawy na zawsze. a juz byl taki co zrobil komplet i dalej to samo moze w mniejszej ilosci ale bierze
-
Montaż klimatyzacji do auta bez klimy
to bylo z samochodu z zajechanym silnikiem od znajomego co ma szrot. wszystkie czesci ori uzywki z 95 roku. nie tam rzadna china bo nawet nie wiem czy takie wystepuja w co watpie
-
Pytanie do użytkowników gazu
umnie normalnie zalezy ile postoi odpalony. ale ogolnie cos kolo dwoch km zanim gaz sie zalaczy. jak odrazu na mrozie wsiadam i jade to cos kolo 4 km zaskoczy. 1.8t chyba sie tak szybko nie zagrzewa. a jestem ciekaw czy jesli mam plyn zalany ktory ma temperature zamarzania -43 stopnie czy wiecej ma to wplyw na to ze silnik sie wolniej nagrzewa? chyba raczej nie?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
aha czyli mozna spoko sie podpiac pod aku tylko wstawic jakis bezpiecznik jak by co. moja przygoda cb dopiero sie zaczyna, bedzie na gwiazdke wiec zobacze co to tam ciekawego bedzie heh.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
czego nie z aku?
-
Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
nie musisz kupowac 95 kup 00. a pozatym do wakacji kupe czasu wszystko moze sie zmienic. ciesz sie tym co masz. ale zawsze mozna marzyć
-
ALT niechce odpalic
to dziwne mi zaraz po kupnie samochodu padla przeplywka le samochod raczej zamulil sie niezle a na jalowym potrafil zgasnac. na nowej uzywanej przeplywce od kolegi z forum smaochod ozyl ale nie wiem czy roznica w mocy jakas jest. samochod zapierdziela i ladnie sie zbiera. a powiedz beny jak tam z braniem oleju u ciebie po zabiegu ile zrobiles tysi na tej przerobce i czy cos bierze?
-
"grzechotanie"
super masz mechanika. tak mozna mieszac ale w oplu albo fordzie. teraz przy wymianie oleju mozesz robic silniczek. zacznij od czyszczenia smoka pompy ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- u ciebie kolego predzej lancuszek. niech ktos odpali samochod a ty przyloz blizej ucho albo na palce zeby wyczuc drganie do tylnej czesci dekla silnika. pelnie lancuszek juz jest wyrobiony i napinac. i wali w kopule przy odpalaniu. szfagier tez tak ma. jest temat na forum w warsztacie
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
po co? bo tak chce i sie pyta czy sie da. moze byc problem wlasnie z wyborem obrazu czy rejestrator czy kamerka cofania.
-
Tuleja wachacza.
bylo slychac wyrazne stukanie. jedz na scieszke to ci wyszarpia i bedziesz wiedzial czy to tuleja czy sworzen
-
Przepalający się bezpiecznik nr 1
tak grzane sa od samego poszatku tak jak i lusterka nawet w lato. dobrym sposobem jest podpiecie sie pod tylnia szybe. z tego co wiem to sie tego raczej nie da rozebrac a tym bardziej naprawic. podjedz gdzies na szrot i kup uzywke.
-
Pytanie silnik benzynowy
ciezko co kolwiek wymyslec jesli sie tego nie slyszy moze uda ci sie nagrac jakis filmik i to wrzucic. moze tak ma byc. szkoda kasy na 98 i szkoda silnika on jest bardziej przystosowany do 95 i mniej bedzie palil
-
Pytanie silnik benzynowy
moze najpierw vaga zapnij koszt prawie znikomy jak masz kabelek to za free. jak nic nie bedzie to w nocy albo w garazu jak jest ciemno otwierasz maske bierzesz psukadlo takie jak mama ma do mycia okien ale z czysta woda i delikatnie psiukasz na przewody jak sa iskierki to przewody do wymiany swieczki teoretycznie takze powinno sie zmienic razem z przewodami
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
wewnetrzne przeguby by bylo slychac przy ruszaniu na prostych kolach albo hamowaniu. podmien przeplywke na dobra. mialem ale poszla facet zadowolony mial podobne objawy. ale jak pisalem wczesniej raczej przeplywka. chyba ze ci skrzynie zle zlozyli chodz czy tak sie da
-
Wycena / 2800 za całe auto
no z wycena przegieli buhaha super kasa nie ma co. idz do lekarza zrob badania nasciemniaj cos jeszcze kasa za zdrowie to podstawa a szkody moga ci pozniej jeszcze wyjsc za rok dwa a na starosc napewno. sa idzioci co nie patrza w lusterko czy ktos ich wyprzeda. tu pisz odwolanie i co to wogole za kasa ciekawe czy idiota z tej firmy zrobil by ten samochod za takie pieniadze i przywrocil go do stanu z przed zdarzenia. tu przynajmniej dychacza powinienes odzyskac.
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
nowe jarzma i zaciski
-
A4 b7 1.8t
no u nas po lublinie to odwaznie nawet w lato na takiej glebie bo dziury mamy w piz*ziuja. nie widzialem cie jeszcze. fura kozak widze.
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
to jak to wkoncu było? cisniesz a tu nagle pezdziot? szkoda fury i zdrowia
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
przeplywke sprawdza sie w latwy sposob. wchdzisz w silnik bloki pomiarowe tlyko teraz nie pamietam ktory blok chyba 3. musisz miec wartosci w g/s. na jalowym musisz miec do 4g/s a przy maks bucie np na drugim biegu trzecim 120g/s
-
Wymiana nagrzewnicy 1.6 Pomoc
a powiedz w jaki sposob zrobiles płukanke? kup w motoryzacyjnym odpowiedni srodek do takiego zabiegu jak plukanie. zrob roztwor jak na opakowaniu pisza zalej nim nagrzewnice po wczesniejszym wydmuchaniu plynu. niech tam roztwor posiedzi do godziny potem wyplucz go pare razy obiegiem wody ze szlaufa raz w jedna raz w druga i jeszcze raz zalej roztwór i poczekaj i znowu plukanie. potem zalej delikanie litre plynu do nagrzewnicy tego wlasciwego weze zaluz na swoje miejsce uzupelnij reszte plynu odpowietrz dobrze uklad i powinno grzac. co ci szkodzi lepsze to niz sciaganie dechy. mi taki zabiegl pomogl lecz nie mialem specjalnego plynu tylko ocet. jak skonczy grzac to kupie sobie plyn. mozesz tez przeplukac caly silnik tak ale trzeba to powtorzyc ze 4 razy zeby byc pewnym czy kanaly nie sa zapchane gdzies bo wtedy bedzie wiekszy balagan
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
logi musisz zrobic nowicjuszu moze cos wiecej wyjdzie. przeplywke sprawdzales ile pompuje?
-
Montaż klimatyzacji do auta bez klimy
szfagir robil to czesci go wyszly cos kolo 500zl a czynnik za free bo kuzyn ma maszynke
-
Problem wolnymi obrotami
zadnej strumienicy. zeby wyciac u ciebie katy trzeba jakos oszukac sondy za nimi. zrob cos z braniem oliwy