Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. sprzedajesz na czesci silnik ze swojej bryki? co sie stalo? jesli nie chcesz glosnikow bose to oddam ci swoje i cos doplace za twoje. pisz na pw
  2. blaszke masz w przepustnicy to jest klapka ktora sie uchyla i zamyka. masz jak po lewej stronie zbiorniczka wyrownawczego kiepski dostep ale da sie wyciagnac i ladnie wyczyscic zwroc odrazu uwage czy masz odme cala jesli bedzie zaa olejona to pewnie jest peknieta albo moco nagarem zawalona i dlatego powoduje falowanie obrotow. po wszystkim najlepiej zrobic adaptacje przepustnicy vagiem
  3. jaki silnik masz??
  4. w tunelu pod samochodem pod oslona metalowa jest regulacja
  5. jesli na liczniku nie masz zadnej kontrolki czyli esp to wtedy jest wlaczone jesli nacisniesz i sie swieci kontrolka to esp jest wylaczone
  6. uzupelnij profil kolego. przod czy tyl bo to wazne. jesli przod to krancowka mikrostyk jest w zamku. jesli tyl to krancowka jest na slupku przy blotniku musisz boczek kanapy wyciagnac
  7. sprawdz styki moze zasniedziale. potem zajrzyj do pompki centralnego czy nie jest czasem gdzies wilgna jest w prawym boczku bagaznika
  8. chyba bedziesz musial zrobic plukanke konkretna i wyczyscic cala pompe olejowa smok pewnie sie zapycha. a jaki olej ci devastation kazal zalac? jaki masz przebieg. ja leje motula 10w40 i jest super a oleju od wymiany do wymiany co 10tys wezmie moze 100ml
  9. temat jest o b5. b6 da sie wyciagnac kratke bez sciagania dechy a w b5 niestety nie dwie trzy sroby trzymaja od dolu. mi tez cos charczy w kratce ale co zrobic dechy scigac nie bede
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    a czy masz lampy ksenonowe albo bixa? jesli tak to masz wkrecane
  11. aha. pewnie nie chce wycofac z aukcji zeby ludzie patrzyli co mogli kupic fajnego ;p
  12. no wlasnie prowizje od sprzedarzy ale nie wiem jak to jest gdy skonczy przed czasem czy tez jakis procent licza wtedy od kwoty.
  13. no w lbn tez gosciu robi nie wiem jak z zywotnoscia. zaprasowuje sworznie na nowo ale nie wiem jak dokladnie to on robi czy nowe wklada czy jak. ja myslalem ze dzisiaj tuleja do wymiany tylko bo miala maly luz ale po wykreceniu wahacza sworzen caly rozpierniczony latal jak szmata ;p poszedl nowy wahacz do bryki ;p
  14. czlowiek uczy sie cale zycie niby bezpiecznik oki a kto by patrzyl czy styka:hi:
  15. bo by musial chyba zaplacic za tranzakcje a tak skonczy sie czas i zaplaci tylko za wystawienie. rejestracja jest super firma widac ze robi na plus i autko tez. nie przepadam z lampami usa ale tu raczej obowiazek zeby to wygladalo hehe. no niebiescy moga sie przywalic za takie cos ale co zrobic jak w naszym kraju sa tacy chorzy ludzie i nie moga pojsc ludziom na reke
  16. nie mozna poniewaz te galki jak je nazywasz sa zaprasowane w wachaczu
  17. szyli znowu dziala poprostu zle sprawdziles polaczenie bezpiecznika.
  18. no to ci wyszlo na dobre jeszcze zlodziejowi flaszke trzeba postawic ;p
  19. jak sie nie da to jakies partacze i idioci. bylem ostatnio na zbieznosci. i ladni zrobil mi katy z tylu
  20. tak to jest caly zestaw. slaszcza sie bo panuje tam podcisnienie. ja mam zmienione na metalowe a ty z pcv poniewaz on ulega zniszczeniu srednio co 2 3 lata ja zostawilem takj jak jest i dziala wszystko dobrze. gdy zmienilem ten wezyk na normalny co mowisz ze ci sie splaszcza. samochod mial podwyzszone obroty i trojnik od odmy glosno szyczal.
  21. Magicbattle odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    tak tylnich chyba ze masz cos pokombinowane i blokuje pasazera z przodu albo wszystkie 4 szyby.
  22. kolego sprezyny nie maja nic do twardosci przynajmniej jest to malo odczuwalne za to odpowiada amortyzator. pewnie gwinta kolega zalozyl
  23. sprawdz okablowanie do sondy
  24. Magicbattle odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    wyglada jak ori bo nawet przetloczenie boczka jest idealne. zajrzyj pod spod czy cos tam jest i cyknij fote koniecznie ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- aaa z drugiej strony tez to masz??
  25. tuleje jak najbardziej mozna wymienic. ja kupilem najtansza podrobe w celu sprawdzenia jej zywotu. 30 tkm i teraz dopiero ma luz. rok jezdzilem. tuleja 20 zl mnie kosztowala. mysle ze mnie ma co tez drogich pchac bo jak sie skonczy sworzen to szkoda tulei a wyprasowac ja i jeszcze raz wrasowac to chyba juz nie bedzie tak dobrze. a z z wachacza ktory juz mial tuleje wymieniana mozna drugi raz wprasowac nowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.