Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
sprzedajesz na czesci silnik ze swojej bryki? co sie stalo? jesli nie chcesz glosnikow bose to oddam ci swoje i cos doplace za twoje. pisz na pw
-
Przepustnica pytanko
blaszke masz w przepustnicy to jest klapka ktora sie uchyla i zamyka. masz jak po lewej stronie zbiorniczka wyrownawczego kiepski dostep ale da sie wyciagnac i ladnie wyczyscic zwroc odrazu uwage czy masz odme cala jesli bedzie zaa olejona to pewnie jest peknieta albo moco nagarem zawalona i dlatego powoduje falowanie obrotow. po wszystkim najlepiej zrobic adaptacje przepustnicy vagiem
-
Przepustnica pytanko
jaki silnik masz??
-
[B5 ADR] Słaby ręczny
w tunelu pod samochodem pod oslona metalowa jest regulacja
-
ESP - Trakcja kilka pytań oraz zakłopotanie
jesli na liczniku nie masz zadnej kontrolki czyli esp to wtedy jest wlaczone jesli nacisniesz i sie swieci kontrolka to esp jest wylaczone
-
czujnik otwartrych drzwi pasażera? czasem działa czasem nie
uzupelnij profil kolego. przod czy tyl bo to wazne. jesli przod to krancowka mikrostyk jest w zamku. jesli tyl to krancowka jest na slupku przy blotniku musisz boczek kanapy wyciagnac
-
A4 B5 lift avant nie działa podświetlenie bagażnika !!!
sprawdz styki moze zasniedziale. potem zajrzyj do pompki centralnego czy nie jest czasem gdzies wilgna jest w prawym boczku bagaznika
-
problem z cisnieniem bulgotanie itd
chyba bedziesz musial zrobic plukanke konkretna i wyczyscic cala pompe olejowa smok pewnie sie zapycha. a jaki olej ci devastation kazal zalac? jaki masz przebieg. ja leje motula 10w40 i jest super a oleju od wymiany do wymiany co 10tys wezmie moze 100ml
-
[ALL B5] Jak wyjąć kratkę nawiewu na przednią szybę
temat jest o b5. b6 da sie wyciagnac kratke bez sciagania dechy a w b5 niestety nie dwie trzy sroby trzymaja od dolu. mi tez cos charczy w kratce ale co zrobic dechy scigac nie bede
-
zarówki led w5w
a czy masz lampy ksenonowe albo bixa? jesli tak to masz wkrecane
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
aha. pewnie nie chce wycofac z aukcji zeby ludzie patrzyli co mogli kupic fajnego ;p
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
no wlasnie prowizje od sprzedarzy ale nie wiem jak to jest gdy skonczy przed czasem czy tez jakis procent licza wtedy od kwoty.
-
Tuleja wachacza.
no w lbn tez gosciu robi nie wiem jak z zywotnoscia. zaprasowuje sworznie na nowo ale nie wiem jak dokladnie to on robi czy nowe wklada czy jak. ja myslalem ze dzisiaj tuleja do wymiany tylko bo miala maly luz ale po wykreceniu wahacza sworzen caly rozpierniczony latal jak szmata ;p poszedl nowy wahacz do bryki ;p
-
lampa przednia-brak napiecia w kostce
czlowiek uczy sie cale zycie niby bezpiecznik oki a kto by patrzyl czy styka:hi:
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
bo by musial chyba zaplacic za tranzakcje a tak skonczy sie czas i zaplaci tylko za wystawienie. rejestracja jest super firma widac ze robi na plus i autko tez. nie przepadam z lampami usa ale tu raczej obowiazek zeby to wygladalo hehe. no niebiescy moga sie przywalic za takie cos ale co zrobic jak w naszym kraju sa tacy chorzy ludzie i nie moga pojsc ludziom na reke
-
Tuleja wachacza.
nie mozna poniewaz te galki jak je nazywasz sa zaprasowane w wachaczu
-
lampa przednia-brak napiecia w kostce
szyli znowu dziala poprostu zle sprawdziles polaczenie bezpiecznika.
-
Włamanie do auta (Plusy minicasco z PZU)
no to ci wyszlo na dobre jeszcze zlodziejowi flaszke trzeba postawic ;p
-
Ścieranie opon tył
jak sie nie da to jakies partacze i idioci. bylem ostatnio na zbieznosci. i ladni zrobil mi katy z tylu
-
Dziwna metalowa rurka zamiast plastikowego zaworka??
tak to jest caly zestaw. slaszcza sie bo panuje tam podcisnienie. ja mam zmienione na metalowe a ty z pcv poniewaz on ulega zniszczeniu srednio co 2 3 lata ja zostawilem takj jak jest i dziala wszystko dobrze. gdy zmienilem ten wezyk na normalny co mowisz ze ci sie splaszcza. samochod mial podwyzszone obroty i trojnik od odmy glosno szyczal.
-
Co to jest?
tak tylnich chyba ze masz cos pokombinowane i blokuje pasazera z przodu albo wszystkie 4 szyby.
-
obnizanie przodu
kolego sprezyny nie maja nic do twardosci przynajmniej jest to malo odczuwalne za to odpowiada amortyzator. pewnie gwinta kolega zalozyl
-
[B6 ALT] Bogata mieszanka [błąd 17545] - rozwiazanie problemu
sprawdz okablowanie do sondy
-
Co to jest?
wyglada jak ori bo nawet przetloczenie boczka jest idealne. zajrzyj pod spod czy cos tam jest i cyknij fote koniecznie ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- aaa z drugiej strony tez to masz??
-
Tuleja wachacza.
tuleje jak najbardziej mozna wymienic. ja kupilem najtansza podrobe w celu sprawdzenia jej zywotu. 30 tkm i teraz dopiero ma luz. rok jezdzilem. tuleja 20 zl mnie kosztowala. mysle ze mnie ma co tez drogich pchac bo jak sie skonczy sworzen to szkoda tulei a wyprasowac ja i jeszcze raz wrasowac to chyba juz nie bedzie tak dobrze. a z z wachacza ktory juz mial tuleje wymieniana mozna drugi raz wprasowac nowa?