Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Znaczna zwyżka OC w YouCanDrive
mozesz zawsze wypowiedziec umowe. ale jak juz ci przyszlo pismo to zrob to jak najszybciej i niech sie gonia. albo ktos sie pomylil albo cos nie tak. zmien firme. co ci po oc jaka to firma i wogole. jak ty komus wjedziesz to tamta osoba sie użera z twoim ubezpieczycielem i wtedy nie jest juz taka fajna
-
Problem z hamulcami
sprawdziles dobrze czy nie ma wyciekow. podjedz na stacje diagnostyczna i na sciezke hamowania bedziesz wiedzial czy ktores kolo slabiej hamuje i moze to powoduje takie objawy
-
zimna przekopca na niebiesko
Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju. Bo bo tu jest powszechna opinia ze 1.8T powinno jezdzic na 5w.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
skad wy te teksty bierzenie:polew:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak to jest na tym forum podzial na dwie grupy spoleczne. i nic tego juz nie zmieni jeden przykleja i moze sobie mysli ze ma s4 no i fajnie. drugiego to smieszy chce tak to niech ma. u mnie ojciec ogladal sobie samochody na necie i pozniej jadac matizem do pracy myslal ze to audi a teraz wozi dupe b6 wiec marzenia jakies tam mozna spelnic ;p znaczek pewnie masz przyklejony dla tego ze fajnie wyglada i ciekawy ma wzor jak by byl zwykly jak normany a4 to by takiej klotni nie bylo
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
xenon 10000k nie zakladaj tego bo chyba nie chcesz spotkac mnie na drodze a widze ze okolice lbn a dowod odrazu ci zabiora
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no w sumie wstyd do niemcowni z taka kiera cisnac. no dziwnie ze nic nie sciagalo, nie pisales kiedys ze buja w koleinach? zrob fote jak to wyglada widac ze jest krzywo na pierwszy rzut oka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ogarmnij belke a nie kiere obszywasz. takich rzeczy nie zostawia sie na ostatnia chwile
-
Adaptacja przepustnicy
a co ma temperatura do adaptacji przepustnicy?
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
zamontuj sobie pod zbiorniczkiem rurke z butelka i zalej do pelna plynu. pojezdzij troche i zobaczysz czy butelka sie zapelni
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ma ktos rozpiske jak polaczyc kable z manetka poliftowa do wtyczki przedliftowej. mam zrobione ladnie prawie jak w ori ale kabelek od sprysku mam wlutowany w styk w srodku manetki i aby patrzec jak kiedys sie urwie
-
uchwyt na kubek a4 b6
nie ten dzial. mozna przelozyc tylko niczego nie połam
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
aha to fajnie. ja w piatek jade na wschodnia granice to zobaczymy jak to bedzie przez te 500km. byle mi nie spadla gdy bede mijal sie z tirem przy 180km/h np
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a jak jest z sirio ml 145 do ilu zbiera jest jakis szum swist?
-
parkingowa stłuczka - wycena
nic nie podpisuj bo moze byc jeszcze wiekszy balagan i wtedy nic nie dostaniesz. zasiegnij opini kogos w tym obeznanego zeby sobie problemu nie narobic
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
wtyczka jak wtyczka dwu pinowa z czarnym i czerwonym przewodem plus i minus zeby nie pomylic bo to diody nie zarowki. ja ciagnolem od kratki pasazera drutem pod deska tam polaczone z kratka srodkowa i dalej podlaczone do kratki kierowcy i na koniec do przelacznika swiatel tak jak w opisie autora watku
-
gumowa osłona instalacji elektrycznej drzwi harmonijka
tak o to chodzi domyslalem sie ze pewnie jest razem z plastikiem mocujacym. dzieki bardzo
-
gumowa osłona instalacji elektrycznej drzwi harmonijka
witam. czy ktos ma nr harmonijki miedzy drzwiami kierowcy a karoseria moja cala sie rozleciala i woda poszla i nie dzialaja mi teraz szyby oswietlenie i takdalej. stalo sie to po myjni. wiec prosze o nr harmonijki drzwi kierowcy do b6 albo jakas aukcje
-
syczenie z wlewu paliwa + falowanie obrotów
nie lepie zrobic test vagiem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
podobno z dachu najlepiej sciaga mowiac o magnesowkach. jutro wymieniam antene albo zwrot kasy i kupie porzadna i puszcze w progu zobaczymy czy beda zaklucenia.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
czy jak pociagne kabel od anteny cb w progu razem z kablami rca i zasielaniem tuby to beda jakies zaklucenia?
-
fotel
z tylu masz dwa plastiki do odkrecenia przy prowadniczkach i z przodu jest zawleczka ktora trzeba wyciagnac i fotel wyjezdza do tylu
-
Odświeżanie tunelu środkowego
fajny efekt ciekawe jak z trwaloscia? jak i czym zdrapales ta gume? ile kosztowala puszka?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
tez mialem kratki podswietlane bez instalacjil co to audi nie zrobi aby opcja byla tansza. istalacja kosztowala mnie poszukana w domu wtyczek od kompa do lampek z hdd czy power wszystko podlaczone pod przelacznik od swiatel i smiga jak ori
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
na przeplywce masz jakos malo. podmien od kogos. czy skrzynie masz napewno w porządku ? podjedz do jakiegos speca