Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Stłuczka przy wyprzedzaniu poboczem
jesli gosciu wyprzedal cie z prawej i do tego jeszcze wyłączonym pasem ruchu to jego wina i to on nie zachowal szczegolnej ostroznosci. od kundli dostaje nie maly mandat a ty samochod naprawiasz z oc sprawcy malo tego policja po spisaniu wszystkiego zajmuje sie protokolem dotyczacym uszkodzenia pojazdu przez ubytek w jezdni chyba ze takowa droga jest oznaczona odpowiednimi znakami to masz lipe i nic nie wskórasz.
-
b5 zamyka sie sam po minucie z centralnego jak to wylaczyc
tak jest taka opcja zamykanie drzwi i bagaja po przekroczeniu 15km/h albo samego bagaznika po 5km/h http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kodowanie-sterownik-audi-a4-b5-1995-2001-a-3614/
-
B8 TrOOOOp
ale ktos chyba to robil
-
B8 TrOOOOp
panowie o ile sie nie myle to ktos chyba zmienial lampy na led i je kodowal. jest jakis temat z cala ta procedura bo nie moge znalesc
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
jaki nr uszczelek albo jakis link do aeb
-
Wymieniony rozrząd i nierówna praca. Pomocy
ktoras z cewek moze juz ma dosc. niech samochod chodzi na gazie i pokolei sciskaj przewody od gazu co ida na kolektor. oczywiscie tak zebys ni przeciol. kombinerkami najlepiej. scisnij tak zeby gaz nie docieral wtedy powinien nie chodzi na gar. jesli po scisnieciu nie ma zadnej roznicy to masz odpowiedz ktora cewka swieca ma dosyc
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
czyli w srodek puchy po kacie nie trzeba wkladac rurki zeby nie bylo buczenia?? a jak z tymi spalinami w benie dowiem sie wkoncu
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
wole wspawac rure koszt zredukowany do minimum. jaka jest srednica kata zeby weszla rura ladnie? z jednej i drugiej strony taka sama srednica? a co ze spalinami bedzie smierdziec?? oczywiscie w benie
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
a co z benzyna mam na mysli 1.8t aeb z gazem. beda smierdziec spaliny jakies inne objawy. jak wybije kata z puchy rurka albo czyms innym to potem najlepiej do srodka wsadzic rurke takiej samej srednicy jak wydech zeby nie bylo brzeczenia tak?? jak wybije kata to taki pokruszony tez sie nadaje na sprzedaz czy nie??
-
Zegary z komputerem
albo cos z altkiem albo zegary ci padaja
-
Szarpanie, zła temperatura, cięzko pali, wariuje... - PROBLEM ROZWIĄZANY
tak wymienia sie cala przepustnice. ale rozkrec ja i zobacz jak wyglada w srodku. sprawdz polaczenie kabli od czujnika. kupiles ori czujnik temp?
-
Kłopoty z hamulcami
oczywiscie a drgania przekladaja sie na cala bude. zdejmij kola i zobacz czy tarcze nie bija z tylu
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
ale czy od tego moze wystepowac problem z byc moze gubieniem iskry jak porcelana mokra ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 19:19 ---------- uszczelki zamowione jutro powinny byc to sie wymieni i pojezdzi troche zobaczymy czy to pomoze ale w dalszym ciagu obstawiam na ktoras cewke. jak bede wymienial szczelki to sprawdze rezystancje cewek czy wszystkie maja te same parametry. fajnie bylo by jak by ktos podal w jakich blokach moge sprawdzic cewki
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja mam ml145 i jest za***ista dobrze sciaga zero strojenia jak pojechalem do goscia to swr byl idealny. dalem za antenke 180 zl i jestem mega zadowolony. z czasem radyjko sie wymieni bo troche szumofon ale na paly daje rade juz sie zestaw zwrocil trzy razy.
-
Zestaw dla świeżaka.
a glinka co daje i jaka kupic po tym czym zabezpieczyc zeby zostal fajny polysk
-
Rejestrator Trasy
1gb na 30 min to musi byc wlasnie super dobra jakos obrazu. normalnie filmy po potorej godziny zajmuja 700mb.
-
Rejestrator Trasy
kamera stosunkowo nie duzo pobiera pradu. mi jak cb gralo dwa dni bo zapomnialem wylaczyc to samochod i tak od pierwszego strzala odpalil.
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
no wlasnie na 1 i 2 jak wyciagnolem zewke to faja byla mokra i swieca tez. w srodku gdzie elektroda bylo sucho tylko tam gdzie fajka nachodzi na porcelane bylo mokro. ja pol roku temu kupilem cewke maxgeara za 50 zl i super smiga wlasnie. a teraz wydaje mi sie ze podobny problem wystepuje. jesli mialem mokro na porcelanie to uszczelka pod deklem do wymiany tak?
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
nie na vag nic nie ma zero bledow wlasnie ;/ ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- jakies pomysly?? moge popsikac mgielka cewki czy to nic nie da? zeby zobaczyc czy jakies iskry beda ---------- Post dopisany 18-03-2013 at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 21:59 ---------- wymienilem swieczki i robilem trase 100km i znowu pod koniec trasy zaczelo nim telepac. Tylko wyjasnie to nie jest telepanie jak przy rozwalonym sprzegle. samochod ma takie wybracje jak bym najechal na nawierzchnie gdzie sa paski poprzeczne ostrzegajace albo slady po ciagniku. delikatne wibracje. jak sprawdzic cewki w aeb bo bledu nie wywala sa jakies bloki w vagu moze pokaza V ile ktora daje
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
Witam. opisze swój problem. wiec tak, robiłem trasę jak zawsze standardowo lublin poznań. cala droge fajnie autostrada go trochę przegoniłem. Ale. Pod koniec podróży przy dodawaniu gazu obojętnie na jakim biegu załóżmy 4 i 60km/h ja mu gazu żęby przyspieszył a tu zaczyna się cala buda telepać a zero przyspieszania wręcz zwalnia gdy wcisnę sprzęgło to po wciśnięciu gazu spokojnie obroty rosną aż do odcinki a gdy tylko wrzucę bieg znowu to sam. oczywiście tak się nie da jechać ale zauważyłem ze gdy ten problem występuje to po jakims czasie jak mu dusze gaz to tak jakby się coś odetkało i odrazu jest moc i zapierdziela i spoko dojechalem do domu. mialem to juz dwa razy. wczesniej wymienilem czujnik temperatury po tym zdarzeniu bo nie pokazywal prawidlowo temp do tego jeden pin byl caly zasniedzialy. teraz jak to sie zrobilem zajrzałem do niego i widac ze jeden jest lekko pośniedziały. czy to mogla by byc jego wina i trzeba jeszcze raz dobrze wyczyscic?? wymienilem odrazu swieczki bo tez juz mialy dostyc i nie ma tego problem bo zdarza sie dosyc rzadko. chcialbym cos wykluczyc. czy to czasem nie bedzie ktoras z cewek. jedna mam wymieniona bo mialem podobne objawy tylko ze bardziej buda telepalo i wogole sie nie dalo jechac moze to kolejna siada tylko ze w aeb bledu nie wywali. a nie ma jak tego sprawdzic bo problem jest tylko jak jedzie na biegu( i to bardzo rzadko) na luzie super wkreca sie na obroty jak powinien. chyba kupie cewke i bede wozil w bagaju i najwyzej podmienial. aa i jeszcze jedno przy wymianie swiec po zdjeciu cewek 1 i 2 byly mokre od oleju gdzie jest porcelana przed wykreceniem czy to moze byc tez problem? chyba uszczelka od dekla sie konczy. moze olej daje takie objawy. 3, 4 sucho.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Fajna antena.
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
bo quattro trzeba umiec jezdzic. silniczek koks. zrob cos z grillem. proponowal bym znaczek chrom a ramka w czern
-
B6 DIVISION
no dzieki tak jak myslalem mam nadzieje ze zadnych problemow nie bedzie. a jaki plyn zalac czerwony zielony mineral syntetyk ile trzeba ze 2 litry starczy?
-
B6 DIVISION
witam. chcialbym sie zapytac jaki plyn zalac do magla i ile go trzeba. maglownica idzie do regeneracji bo puscila oslona drazka i zima zrobila swoje ze plyn sie leje jak cholera wiec trzeba wytargac magiel. macie jakas instrukcje jak go wytargac z 2.0 alta?? z tego co widzialem to chyba trzy sroby pod aku pod serwem gdzies i od spodu? a z krzyzaka od kiery to gdzie go wypiac w srodku w nogach czy jak??
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
idziesz w dobra strone synu ja bym zapodal jeszcze przy kole 16 chodz lepiej 15 jeszcze dobra koze przynajmniej 1BA. lampy to raczej sonary z usa byly by lepsze. tak plany wielki plus:thumbup1: