Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Problem z mocą podczas jazdy
bledu cewek i modulu nie wywali ci w vagu nigdy przy aeb. podmien modul i troche polataj. wogole to zloguj auto i bedziesz mial przynajmniej obraz na ktorym garku ci kiepsko chodzi
-
Zapowietrzony układ paliwowy benzyna.
napewno ma w sobie pestke inaczej by Ci nie zapalil. musisz kupic pestke i zakodowac kluczyk ale trzeba miec odpowiedni kabelek koszt cos kolo 100 zl robota
-
1.8-1.8T vs 2.4 wzwyż
takze potwierdzam. najlepszym samochodem na poczatek jest 1.8T i tak jak mowisz jazda do 140km/h w cyklu mieszanym trasa miasto przy energicznej jezdzie wychodzi w granicach 11-12l a przy spokojnej jezdzie do 120 to i 9 litrow bedzie.
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
mowa tu o 1.8t w b6? moj poczciwy aeb zje moze 100ml od wymiany do wymiany co 10tys. olej motul 5w40 od naszego prezesa
-
Moje prace
dajesz Mistrzu zrob sajgon i pokaz co potrafisz:slina:
-
Wymiary plecionki tłumika drgań w A4 B5 1.8T AEB/APU/ANB
120 na 56 ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- ale sam sobie zmierz bo moze ktos cos kiedys robil. dlugosciowo moze byc inna
-
Moje prace
jestes mistrzem. masakra co robisz z lakierem. normalnie przezroczysty car. musze do Ciebie przyjechac i ocenisz czy cos sie da zrobic z moja audica. cos w polowie lipca jak bedziesz mial czas.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a czego mieli by sie czepiac?
-
Moja kochana Niunia
no fajny koks zrobiles. troche chyba zle Ci wyszlo pod lampami z przodu?? zrob lepsze foto. tak jest masakra.
-
Ilość czynnika chłodzącego + dodatkowy wentylator
wentylator załącza sie odrazu jak klima wystartuje. moze miales reszte czynnika wiec Ci tylko dopelnil
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja mam listwy i pod kierunkami emblematy a auto z 98. niebieski kozak.
-
STAG 300-4 prozba o pomoc w ustawieniu kontrolek poziomu gazu
tu kablem nic nie zrobisz. w butli jest plywak magnetyczny czy cos takiego i musisz go odpowiednio w prawo albo w lewo pokrecic. ogolnie chyba jest ciezko super dokladnie to ustawic
-
Bulgotanie płynu w zbiorniczku wspomagania
trzeba odessac plyn ze zbiorniczka strzykawka wlozyc sitko na miejsce aby pewnie siedzialo jak nie to czym je zablokowac i zalac plyn z powrotem w razie konieczniosci odpowietrzyc uklad
-
co to za kody bledów
ciekaw jestem gdzie jest bezpiecznik od sondy i przeplywki??
-
jaki silnik benzynowy
1.8T 150KM albo 180KM zalezy ile chcesz mocy. jeden i drugi trawi bardzo dobrze gaz. w moim jest od 5 lat i prawie zero problemow, dobre graty i gazownik to podstawa.
-
Przepływomierz.
musisz wyciagnac lampe to sobie jakos poradzisz
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
no jest temat juz i cos dzialaja ale trzeba dobrac odpowiedniej dlugosci sprezyny. ale w tym roku chyba bedzie cos porezane
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
zrobiles tak ze klapa Ci sie unosi do gory??
-
B6 DIVISION
podrzuci ktos linka z allegro ktore ramiona wycieraczek kupic z normalnym zapieciem zeby pozniej nie bylo problemu z kupnem wycieraczek.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany dajcie jakis link do ramion wycieraczek gdzie jest normalne zapiecie gdzie mozna zamontowac wycieraczki z marketu chociaz by bo te co mam teraz 2001 to nii uja nie moge dostac nigdzie a 300 nie bede wydawal. ja jakies komplety ramiona i wycieraczki ori OOOO ale ktore mam kupic. sa po 240 zl ale ktore. pomóżcie
-
Drzwi pasażera się nie zamykają....
musisz sprawdzic przejscia na kablach kolego napewno zlamane masz dwa albo jeden z cienkich kabelkow i dlatego ci nie dziala podswietlenie i nie zamyka. sprawdz dobrze przejscia
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale co bys chcial odrezac. sproboj najpierw tak sprzedac. nie przejmuj sie bockiemxxx tak wezmiesz adekwatna sume do stanu i wyposazenia auta a ktos sie znajdzie. jak nie wtedy pomysl. klapa us napewno pojdzie w dwie minuty
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tak, kazdy wraca do serii bo bociekxxx czy jak mu tam wyznaczyl nowy trend. porezanymi samochodami wstyd jezdzic.
-
Kolejność podłączenia wtrysków gazowych
podjedz do gazoli co Ci to robilli i niech ogarniaja przeciez za to zaplaciles wiec niech poprawia