Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. bledu cewek i modulu nie wywali ci w vagu nigdy przy aeb. podmien modul i troche polataj. wogole to zloguj auto i bedziesz mial przynajmniej obraz na ktorym garku ci kiepsko chodzi
  2. napewno ma w sobie pestke inaczej by Ci nie zapalil. musisz kupic pestke i zakodowac kluczyk ale trzeba miec odpowiedni kabelek koszt cos kolo 100 zl robota
  3. Magicbattle odpowiedział(a) na Piko94 temat w 1.8T
    takze potwierdzam. najlepszym samochodem na poczatek jest 1.8T i tak jak mowisz jazda do 140km/h w cyklu mieszanym trasa miasto przy energicznej jezdzie wychodzi w granicach 11-12l a przy spokojnej jezdzie do 120 to i 9 litrow bedzie.
  4. mowa tu o 1.8t w b6? moj poczciwy aeb zje moze 100ml od wymiany do wymiany co 10tys. olej motul 5w40 od naszego prezesa
  5. dajesz Mistrzu zrob sajgon i pokaz co potrafisz:slina:
  6. 120 na 56 ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- ale sam sobie zmierz bo moze ktos cos kiedys robil. dlugosciowo moze byc inna
  7. jestes mistrzem. masakra co robisz z lakierem. normalnie przezroczysty car. musze do Ciebie przyjechac i ocenisz czy cos sie da zrobic z moja audica. cos w polowie lipca jak bedziesz mial czas.
  8. a czego mieli by sie czepiac?
  9. no fajny koks zrobiles. troche chyba zle Ci wyszlo pod lampami z przodu?? zrob lepsze foto. tak jest masakra.
  10. wentylator załącza sie odrazu jak klima wystartuje. moze miales reszte czynnika wiec Ci tylko dopelnil
  11. ja mam listwy i pod kierunkami emblematy a auto z 98. niebieski kozak.
  12. tu kablem nic nie zrobisz. w butli jest plywak magnetyczny czy cos takiego i musisz go odpowiednio w prawo albo w lewo pokrecic. ogolnie chyba jest ciezko super dokladnie to ustawic
  13. trzeba odessac plyn ze zbiorniczka strzykawka wlozyc sitko na miejsce aby pewnie siedzialo jak nie to czym je zablokowac i zalac plyn z powrotem w razie konieczniosci odpowietrzyc uklad
  14. Magicbattle odpowiedział(a) na basik9634 temat w 1.6
    ciekaw jestem gdzie jest bezpiecznik od sondy i przeplywki??
  15. Magicbattle odpowiedział(a) na skolar temat w 1.8
    1.8T 150KM albo 180KM zalezy ile chcesz mocy. jeden i drugi trawi bardzo dobrze gaz. w moim jest od 5 lat i prawie zero problemow, dobre graty i gazownik to podstawa.
  16. Magicbattle odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    musisz wyciagnac lampe to sobie jakos poradzisz
  17. no jest temat juz i cos dzialaja ale trzeba dobrac odpowiedniej dlugosci sprezyny. ale w tym roku chyba bedzie cos porezane
  18. zrobiles tak ze klapa Ci sie unosi do gory??
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuci ktos linka z allegro ktore ramiona wycieraczek kupic z normalnym zapieciem zeby pozniej nie bylo problemu z kupnem wycieraczek.
  20. Magicbattle odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomoze ktos?
  21. Magicbattle odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany dajcie jakis link do ramion wycieraczek gdzie jest normalne zapiecie gdzie mozna zamontowac wycieraczki z marketu chociaz by bo te co mam teraz 2001 to nii uja nie moge dostac nigdzie a 300 nie bede wydawal. ja jakies komplety ramiona i wycieraczki ori OOOO ale ktore mam kupic. sa po 240 zl ale ktore. pomóżcie
  22. musisz sprawdzic przejscia na kablach kolego napewno zlamane masz dwa albo jeden z cienkich kabelkow i dlatego ci nie dziala podswietlenie i nie zamyka. sprawdz dobrze przejscia
  23. ale co bys chcial odrezac. sproboj najpierw tak sprzedac. nie przejmuj sie bockiemxxx tak wezmiesz adekwatna sume do stanu i wyposazenia auta a ktos sie znajdzie. jak nie wtedy pomysl. klapa us napewno pojdzie w dwie minuty
  24. tak, kazdy wraca do serii bo bociekxxx czy jak mu tam wyznaczyl nowy trend. porezanymi samochodami wstyd jezdzic.
  25. podjedz do gazoli co Ci to robilli i niech ogarniaja przeciez za to zaplaciles wiec niech poprawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.