Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
nie po to robil zderzak na gladko zeby rejka zakrywac. fura koks a moc Ci przy tym setupie nie potrzebna
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
wtryskiwacze moga zostac ja na nich smigam i nie odczowam zadnych spatkow mocy. zmien tylko reduktor. ten twoj gazownik nie moze poprostu kupic tego reduktora i go zalozyc a nie ty na wlasna reke szukasz?? i tak musi go potem ustawic zrobic nowe mapy podczas jazdy a nie autokalibracje na postoju. jesli chcesz kupowac to poszukaj jakis sklepow u siebie a nie na necie bo w razie reklamacji musisz czekac z wysylkami a auto unieruchomione
-
1.8T 150km słabo idzie
sciagnij wezyk z regulatora i zobacz czy nie smierdzi bena czasem moze puszcza lecz watpie zeby to bylo to. mowiles wczesniej ze po skasowaniu bledu przepustnicy czy jej adaptacji chwile mial rakiete. podmien dla spokojnosci przepustnice jak masz mozliwosc
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
staw w pudliszkach:decayed:
-
trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
jutro ramke przeloze bo mam druga i zobacze bo cos przy lusterku nie przylega
-
trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
wlozylem ten klin byc moze jest za nisko czy za wysoko dobic go na chama czy jak?? luzow nie ma na zawiasach. swiszcze gdzies przy trojkacie lusterka
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
sprawdziles bezpiecznik od pompy? wes podlacz ja na krotko czy dziala. a jak nie to kup uzywke z forum ktos mial albo daj ogloszenie w dziale kupie zaraz beda oferty. zawsze miej paliwo w zbiorniku bo znowu ci sie spali pompka. ona caly czas pracuje nawet jak jedziesz na gazie tyle ze paliwo wraca do zbiornika i tak sobie krąży w kółko. jak juz ci odpali na benie to jedz do gazownika i niech ci zrobi instalacje jak trzeba a nie ze pokazuje ci jazde na lpg a tak naprawde cisniesz na benie
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
malo wiesz jeszcze o tym forum auto fajne. pokaz teraz ta kozice gorska
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
od bmw e39 z tego co pamietam.
-
dochodzi do 103C podczas jazdy
czujnik moze Ci swirowac. mi co prawda raz pokazywal dobrze raz spadalo do 60* pozniej wcale nie chchail sie podniesc. nie mialem sytuacji zeponad 90 bylo ale wymienilem czujnik i jest dobrze
-
K2 Fox
badziew tluste szyby sie robia ciezko pozniej umyc
-
luz w tylnym zawiasie
podjedz na energetykow 37 w lublinie duze niebieskie drzwi wulkanizacja mechanika. Oni Ci to ogarna jak trzeba
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
podziwiam zapał jak drzwi sciagalem i blotnik to juz mi sie nie chcialo a druga strona byla do roboty. jeszcze ramki przednie oddziel od poszycia kable pierdy:facepalm: ale oplacal sie wysilek:grin: ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
no juz złożony tylko trzeba jeszcze ramke pasazera wyregulowac bo szumi i trzeszczy na nierównosciach i zawias kierowcy idzie bo moj wyjebany jest:facepalm:. w przyszlym tygodniu bedzie polerowanie zeby zgubic drobne ryski to jakies foto sie pyknie. z nowosci to zakupione flaty na przyszly sezon moje avus sa na sprzedaz ale kolega Al@n sie zastanawia wiec moze sie sprzedadza to zostana oponki jeszcze jak by ktos chcial. 17/225/45 wszystkie po 6mm dunlop sp sport dot 2712 (polowa 2012roku) praktycznie jak nówki ciche fajnie zachowuja sie w deszczu.
-
Problem z zaworkiem N75
tak muli ci bo jest w trybie awaryjnym. wymien przeplywke skasuj bledy i bedzie dobrze
-
trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
sytuacja wyglada nastepujaco. wymienilem poszycie na polift ale ramki zostawilem sobie stare bo sa takie same jak w przelifcie. niby ramki ustawione uszczelka ladnie sie sklada z buda ale na nierownosciach trzeszczy troche i powyzej 90km/h zaczyna sie swist co wczesniej bylo przy okolo 130km/h co jest normalnie w b5. jak dobrze wyregulowac ramke moze jest jakis patent na to?? czytalem ze mozna uszczelke niby posmarowac delikatnie plynem do naczyc i zamknac drzwi i zobaczyc potem czy wszedzie przylega do budy auta. moze jest za ciasno chodz lekko sie drzwi zamykaja. ma ktos patent na ustawienie ramki. glowie u pasazera z przodu reszta normalnie sie jakos ustawila.
-
pompka centralnego
8D0 862 257 B albo E ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- napisz do kolegi kuba84
-
[B5 APS] by czorny
lampki cacy:jerk: ja z taka klapa bym nie mogl jezdzic wes jakas podkladke podłuż czy cos zeby to mialo rece i nogi. swoim z przyczepka nie pojedziesz bo ja mam twojego haka:grin: jeszcze w dowod nie wbity bo gamonie w WK problemy robia:grin:
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
spowodowane jest to pewnie tym ze nie stac go na instalacje gazowa a co za tym idzie tym bardziej zeby zatankowac bene (i auto stoi) montaz gazu to indywidualna sprawa chcesz to masz nie to nie. wole przejechac trase 500km za 130 zl niz za 300 i uj mnie obchodza filtry itp bo po jednej trasie stac mnie na nie podwójnie nie przeplacajac za PB i plakac ze gas jest bee Staszne rzeczy. http://static2.demotix.com/sites/default/files/imagecache/a_scale_large/2500-7/photos/1377698911-mariusz-pudzianowski-promotes-new-lpg-gas-station-in-gdynia_2522827.jpg Powiedz kolego, jaki masz cel w tym negowaniu LPG w samochodach i czym to jest spowodowane? Miałeś jakieś traumatyczne przeżycia z samochodem zasilanym LPG, może twój sąsiad miał?
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
tak jest i u mnie. musicie podpiac sie pod lampke. wtyczka jest w nogach kierowcy w "palecie kolorowej" i wtydy po otwarciu centralnym z pilota klamki zapalaja sie razem lampka w podsufitce
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
no troche lipa musisz zmienic pol wnetrza tak jak pisales do tego schowek i polke nog kierowcy progi itp. ale jesli Ci to nie przeszkadza to po co. ja bym do siebie takie walna z podgrzewaniem bo pelna skóra to ziembi w jaja w zimie a w lato gotuje:decayed:
-
test licznika
- [ALL B5] szerokie s4
chyba ze bedzie 4.2:decayed:- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
a Ty nie masz domykanych szyb. zakoduj centralny- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
ten podstawowy chyba ale jest wlasnie emulator co zamienia sygnal cyfrowy na analogowy i odwrotnie - [ALL B5] szerokie s4