Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Delikatna kolizja,Wjazd w tylek.Co robic?
Sokal nie boj sie i wylaz z dziury haha:polew: pokaz zniszenia moze co?? najlepszym rozwiazaniem jest kupic graty w kolorze i pozniej dobra polerke walnac najlepiej na cale auto i nie gadaj ze nie potrzebuje bo kazdy samochod ktory nie mial przynajmniej w ciagu roku korekty lakieru az sie prosi zeby takowa zrobic ale lajk tego nie zauwazy:grin:
-
odlaczenie radia a blokada
oczywiscie jesli masz radio ktore wyjechal z fabryki razem z autem ktore posiadasz
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
przykro patrzec na debilizm niektorych kierowcow. jak zalatwiles cala sprawe bedziesz robil z ubezpieczenia sasiadki?? teraz mozesz ladny grosz wyciagnac
-
pisk z lewej strony z przodu
tak
-
Logi do oceny
to jak masz 1 bar bo dobrze pomodzone cos jest. blad romu swiadczy o tym ze bylo cos grzebane z kompem. w jakim celu umieszczasz logi cos sie dzieje z autem? ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- ogolnie stuki tez masz spore w grupie 13 powinny byc same zera. auto ci szarpie?
-
kodowanie licznika nie dziala
zrob cale kodowanie na 00000 i potem jeszcze raz zakoduj. ale wywal te navi spryski itp samo kodowanie 4 cyl i bena 2 ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- kur i nie zauwazylem. zmien kraj na niemcy a nie europa
-
Walka z przeładowaniem i odcięciem
no gdzie z adr:grin: 544 - moze gdzies dziura jest? najpierw ze stukami rozwiaz problem. po co Ci turbo zdrowe jak dalej bedzie szarpal. przeczysc wtyczki moze cos sie polepszy ale najlepiej podmienic mz
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
zrob jakas fajna zabudowe do tych gratow, pierdziel bagaj i tak na tagr nie jezdzisz z kartoflami jak to robia uzytkownicy avantow kombiakow:decayed:
-
Walka z przeładowaniem i odcięciem
straszne stukowe. przyjrzyj sie ukladowi zaplonowemu. proponuje podmienic modul zaplonowy ktory jest na filtrze powietrza 2 wtyczki 4piny i 5pinow. ja mialem szarpanie kiedys przy rozpedzaniu sie wymienialem cewki bo niby bylo lepiej az wszystkie wymienilem nie potrzebnie bo modul sie rozsypal chociaz byl w srodku oki i przy testach tez. moze byc z polifta w niczym to nie przeszkadza jak bedzie ten drugi wiekszy
-
Walka z przeładowaniem i odcięciem
zaloz mbc mnie bedzie dobrze. koniecznie logi stukowego bo tu ci to szarpanie wystepuje. moze byc modul zaplonowy wywalony
-
Kod lakieru taki sam a odcien drzwi jest inny ?
niestety nie da sie idealnie trafic ale napewno sa wyjatki, ja wymienialem poszycie na poliftowe kolor granatowy i jest delikatna roznica. elementy sa ciemniejsze. moze da sie zmniejszyc ta roznice konkretna polerka ale napewno idealnie nie bedzie
-
Walka z przeładowaniem i odcięciem
nic wiecej. masz cos ze stokami czyli?? jaki stan swiec cewek?? cos w tym kierunku? odepnij sonde przejedz sie zobacz czy jest roznica tak samo przeplywke. gdzies jest opis jak sprawdzic turbo bez n75 co i jak zaslepic polaczyc.
-
Czy taka kombinacja felg jest dopuszczalna ?
na abs nie bedzie miala ale pewnie na wlasciwosci jezdne tak
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
zamów sobie już komplet szyb w twoim roczniku jak by co mam szyby z 99' maszynka konkret. gdzie to zamocujesz zeby bylo jakos praktycznie estetycznie. chyba sufit co??
-
Wymiana foteli z Passata do Audi
nie
- Problem z pracą na benzynie...
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
widze ze esowy bedzie z polifta??
-
[B5 APS] by czorny
kly mozesz miec swoje ewentulanie ta tuleje dluzsza zrobic. ja dorobilem śrubę tylko i zderzak poszedl do samej gory tych kłów i jest idealnie. nasmaruj wczesniej towotem czy czyms bo sie zapiecze i gowna nie da sie odkrecic pozniej
-
[B5 APS] by czorny
haha dobry golas nie jest zly. jak bedziesz kiedys sprzedawal to pokazesz cala historie to ktos bedzie w lekkim szoku. wiedzialem ze wpadnie zderzak od esy. za ile go zassales jesli nie tajemnica. malowanko pewnie za 100 ogarniesz jak sam przygotujesz hehe. tez zbieram sie za zmiane na 2 din polift bo moj przedlift 2din mnie juz sie znudzil ze ;p:decayed:
-
Jaka instalacja do 1.8T AVJ na sterydach. Propozycje firm. Gdzie dolnośląskie?
tylko sekwencja
-
"Votex Key Less Entry Module" centralny zamek montowany fabrycznie, programowanie
raczej nie kupisz. predzej uzywke. szfagier mial taki system jak kupil audiczke. po jakims czasie zmienil bo juz przestalo działac
-
Założenie alarmu
na to napewno alarm nie zareaguje jak Ci beda krac dekielki. musiał byc mega czułość ustawić co wiaze sie z tym ze jak ktos bedzie kolo auta przechodzil na parkingu pod marketem bedzie Ci auto wyło
-
Jaki Wosk na zimę ?
zmien sklep motoryzacyjny lepiej albo sprzedawce
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
te swiece masz w 1.8?? kto to tam wlozyl. powinny byc jedno elektrodowe moim zdaniem
-
prosze o pomoc Audi A4 1,6 ARM 2000rok sterownik silnika.
nie pokaze Ci raczej tego czujnika. predzej gdzies w blokach mozna by sprawdzic czy prawidlowo oscyluje. powiedz czy bylo tak caly czas czy od poczatku po kupnie?? mowisz ze komp z golfa a wtyczki sa jakies poprzerabiane?