Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. raczej tam nic nie da sie wyczyscic. peka obudowa od naporu sprezynki. nowa kostka 30 pare złoty
  2. pod pompe paliwa
  3. a kompa podlaczyles? cos tam pokazal? modul zaplonu do sprawdzenia iskry pewnie nie puszcza jesli na sucho kreci bez jakiej kolwiek reakcji
  4. jakiego zaworka wes sprecyzuj? jedyny zaworek na filtrze powietrza jaki tam jest to n80 odpowietrzenie zbiornika
  5. Magicbattle opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie jest problem. rano jak z pracy wracalem (autko z profilu) jak by nie mial mocy ale na wskazniku pompowalo normalnie ale nie jechal jak trzeba. zgasilem poszedlem po kompa, bledów brak i wrociła moc. Z ktorych blokow zrobic logi 2,7,13,25?? dodam ze turbo cos ostatnio dziwnie działa albo jakis zaworek, od 2,1 tys/obr pompuje 0.6bara ale po przekroczeniu 3-3.5 tys/obr spada do 0.3-0.4 bara i tak na kazdym biegu 3,4,5. dziury w dolocie nie ma bo sprawdzałem ostatnio. moze to byc DV tak sie zastanawiam? zaworek n75 cyka przy tescie. mam narazie logi 2,7,13. stukowych nie mam, przeplywka chyba tez oki najlepiej bylo by zrobic jeszcze 25 blok czy jeszcze jakies dodatkowo?? mam gaz ale objawy takie same jak na benie czyli ten spadek boost przy 3-3.5tys/obr bloki 2,13 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM bloki 2,7 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  6. Magicbattle odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jest za***iście:slina: wydech masz same koncówki takie duze czy przelot?? ile tam ma fi koncówka 80? masz jakiegos linka?
  7. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    sobota pod obi 18 ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 15:28 ---------- nie wpadne:kwasny:wyjazd na wies:doh:
  8. najpierw fela potem wydech (musi wygladać a nie słychać) inna kolejnosc na ten sezon nie ma sensu i tak juz z autem lecisz dobrze tylko srodek pokaz nie wstydz sie chyba ze masz to paskudne jasne drewno
  9. czujnik tylko ori szkoda kasy na zamienniki chodz nic takiego w srodku tego czujnika nie ma widocznie termistor czy jak to sie zwie w czujniku musi byc najwyzszej jakosci. mi kiepsko palił, wskazówka wariowała no i spalanie wzrosło a wszystko przez to ze po 16 latach szfagier chciał pożyczyć do swojego aby wykluczyć problem termostatu. wiec nie polecam go dotykać jak wszystko jest oki. na kanale 49 przewaznie jest 86-87*C przy 87*C otwiera sie termostat
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja:decayed:
  11. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    chłopaki organizujcie cos ja sie pisze
  12. kiepskiego masz gazownika jesli wymysla juz z redukotrem do 300KM przeciez masz tylko nie spełna 150KM wiec po co to i do tego valteki czerwone:facepalm: zmien gazownika na jakiegos dobrego a nie naciagacza. Jakiego masz kompa do gazu wsadzonego? Kme?
  13. ewentualnie spryskac delikatnie plakiem jak zaciagnie go to powinny obroty w gore pojsc, moze byc wd40. zobacz czy Ci czasem trojniczek co idzie od odmy do przepustnicy i serva hamulcow nie pekł. bardzo czesto to sie zdarza. ja mam teraz metalowy wlasnej konstrukcji bo 300zł było mi szkoda na to gówno ktorego w aso i tak nie poprawili
  14. jak polift to i musza byc slupki polysk:decayed:
  15. czyli moge wynajac prywatne auto szfagra czy tam kolegii??
  16. a kupujac emulator raczej nie rozwiążesz problemu i dalej to nie bedzie działać. sprawdz kable moze masz piny w niewłaściwych miejscach. sprawdz to i odrazu przejscia miernikiem tez
  17. czasami trafiaja sie w fajnej cenie. zagadaj do gwertego mistrza od oswietlenia na naszym forum wyrezaj bixa i bedzie miod. zderzak mogles tez pakowac poliftowy albo od esy. fajna gleba koks wyglada na tej lawecie od tylu
  18. jak tylko poszycie to ładna kasa Ci na mody zostanie ale szkoda i tak auta. ktos sie do ciebie na rondzie przytulił? poduchy nie wywaliły to zle nie jest. powodzenia ze złodziejami, wydoić ich na maksa to twoja misja
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to kiedy i gdzie?
  20. a nie masz wyjebanego wieszaka gumowego. mozna podgiac tez na wydechu mocowanie
  21. seaty golfy bory tez tak maja drzwi "wygluszone"
  22. jesli chcesz zmieniac blotniki na poliftowe to wypadalo by zmienic tez drzwi ze wzgledu na listwe. ale mozesz tez ciagnac szeroka listwe i załozyc małą ze starego błotnika. powinno pasowac
  23. w ktorym miejscu był ostatni zapis w google jest lokalizacja dokładna?? a monitoringu na siłce nie ma albo poza budynkiem w okolicznych sklepach czy cos?? wtedy mozna by jakos typa namierzyc
  24. Tylko patrz sedan avant zeby byla odpowiednia kategoria wagowa no i według silnika tez bo pozniej d*pa moŻe byc niżej jak przód
  25. dobre mody ale kredens musisz troche poprawic bo jakis zapadniety jest. dekory rob w hydrografice na wzor z rsa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.