Treść opublikowana przez Magicbattle
-
gwint na seryjnych alu ?
- czarne LED na tył
kup ori polifty i wyslij do bidzia ogarnie ci leda i bedzie dobrze a nie jakies wiejskie lampeczki chyba ze twoje auto wyglada jak na pierwszym zdjeciu- Przyciemnianie szyb tył, potrzebny jest jakiś atest czy certyfikat tej foli?
napewno beda problemy jak ktos bedzie nadgorliwy w razie kolizji wypadku ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- co do przednich jeszcze to zaden certyfikat ani naklejka nie pomoże gdy nie ma odpowiedniej przepuszczalnosci swiatla chyba 70%- Separator antenowy dla auta rocznik 96
mozesz zastosowac separator/wzmacniacz sygnalu moze pomoc ale nie koniecznie.- Dziwnie przyspiesza
najpierw sprawdz czy masz jakies bledy. podejrzewam ze moze zacina sie grucha albo jest ulamane jej ciegno w kolektorze- [B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
daj znac za jakis czas jak utrzymuje sie efekt i czy nie brudza sie rece- [B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Córcia napewno nie bedzie sie wstydzić audiczki taty:decayed: mogleś zapodać oponke 40 profil- [ALL B5] Audi S4
wlasnie tak widzialem przeróbkę boczków u Ciebie. Wyszło super lepiej juz się nie dało:thumbup1:- moja B5 :)
to jest kolego b5:facepalm: nie wiesz co kupiles??- Czary mary czyli znikający olej w 1.8T
sciagnij waz od icka i zobacz czy olej bedzie sie wylewal albo odrazu z turbo tipa i bedziesz wszystko widzial. a nie masz jakis wyciekow??- [B5 AFN] Avant by tfk
daruj sobie te lampy. lepiej Cie wyjdzie jak napiszesz do Gwertego. zapewne te lampy co masz teraz on je robil kiedys bo nie pamietam juz co tam talib modzil z nimi. kupisz ori valeo z czarnymi srodkami najlepiej z ori zenonkiem i bedzie gites albo idz w bixa odrazu. ja mam od niego i jest bardzo dobrze chodz nie ukrywam ze po 2 latach klej poscil ale przynajmniej sie nauczylem co i jak. ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- moze w rozliczeniu twoje wezmie na taile- [B5 AFN] Avant by tfk
n zglosilem czikite ale nie wiem co dalej haha. sorry za ot:grin:- [B5 AFN] Avant by tfk
sa owiele lepiej pomodzone auta a i tak nikt ich nie chce do battalionu:grin: no zal. a program to nie wszystko- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
ładnie ładnie swietny kolor. kuleczka mogly by byc 18" jaka masz teraz tam opone bo troche baloniasta- [B5 AFN] Avant by tfk
wywal te naklejki battalionu bo to totalna seria. przednie szyby tez mogl bys troche sciemnic bo nie zabardzo to wyglada. jakies mody wizualne albo mechaniczne??- Spot Leszno
tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta- Klapa tylna i zderzak poliftowy do przedlifta.
ja nie bawilem sie w pneumata tylko odrazu pompka z polifta z otwieraniem z kluczyka. trzeba raptem pare kabelkow dolutowac. 2 chyba masa z pompki i sterowanie plusem nie pamiętam dokładnie i oczywiscie zamek i rygiel w progu i ta bleda plastikowa albo swoja dociac. w sedanie lepiej zrobic elektrycznie z wymiana pompki po kluczyku bo mozna zrobic moda odrazu z automatyczna klapa- Świeci kontrolka akumulatora
wyciagniecie altka to pikus 20 min roboty. pasek dwie sroby mocujace dwa kable. lepiej sobie zdjac waz od przepustnicy do ic zeby miec wiecej miejsca- FIS po naprawie i problem
moze wsad jest uszkodzony. podeslij komus z forum co ogarnia te sprawy to Ci go sprawdzi- Jaki wosk ? od A do Z
jaki cleaner uzywasz??- świece NGK Laser Line do 1.8T ?
samemu tez mozna zmniejszyc szpare ale po co- Demontaż tylnej szyby w avancie
jest. zobacz jak to wyglada od srodka moze tam gdzies cykniesz sylikonu do szyb i bedzie dobrze- FIS po naprawie i problem
jesli dzialal przed a teraz nie to reklamuj- [B5 APS] by czorny
łopuna do sznurków- świece NGK Laser Line do 1.8T ?
kup normalne NGK PFR6Q a nie jakies do gazu to chwyt marketingowy - czarne LED na tył