Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. Magicbattle odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    kup ori polifty i wyslij do bidzia ogarnie ci leda i bedzie dobrze a nie jakies wiejskie lampeczki chyba ze twoje auto wyglada jak na pierwszym zdjeciu
  2. napewno beda problemy jak ktos bedzie nadgorliwy w razie kolizji wypadku ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- co do przednich jeszcze to zaden certyfikat ani naklejka nie pomoże gdy nie ma odpowiedniej przepuszczalnosci swiatla chyba 70%
  3. mozesz zastosowac separator/wzmacniacz sygnalu moze pomoc ale nie koniecznie.
  4. najpierw sprawdz czy masz jakies bledy. podejrzewam ze moze zacina sie grucha albo jest ulamane jej ciegno w kolektorze
  5. daj znac za jakis czas jak utrzymuje sie efekt i czy nie brudza sie rece
  6. Córcia napewno nie bedzie sie wstydzić audiczki taty:decayed: mogleś zapodać oponke 40 profil
  7. wlasnie tak widzialem przeróbkę boczków u Ciebie. Wyszło super lepiej juz się nie dało:thumbup1:
  8. Magicbattle odpowiedział(a) na mih82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to jest kolego b5:facepalm: nie wiesz co kupiles??
  9. sciagnij waz od icka i zobacz czy olej bedzie sie wylewal albo odrazu z turbo tipa i bedziesz wszystko widzial. a nie masz jakis wyciekow??
  10. daruj sobie te lampy. lepiej Cie wyjdzie jak napiszesz do Gwertego. zapewne te lampy co masz teraz on je robil kiedys bo nie pamietam juz co tam talib modzil z nimi. kupisz ori valeo z czarnymi srodkami najlepiej z ori zenonkiem i bedzie gites albo idz w bixa odrazu. ja mam od niego i jest bardzo dobrze chodz nie ukrywam ze po 2 latach klej poscil ale przynajmniej sie nauczylem co i jak. ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- moze w rozliczeniu twoje wezmie na taile
  11. n zglosilem czikite ale nie wiem co dalej haha. sorry za ot:grin:
  12. sa owiele lepiej pomodzone auta a i tak nikt ich nie chce do battalionu:grin: no zal. a program to nie wszystko
  13. ładnie ładnie swietny kolor. kuleczka mogly by byc 18" jaka masz teraz tam opone bo troche baloniasta
  14. wywal te naklejki battalionu bo to totalna seria. przednie szyby tez mogl bys troche sciemnic bo nie zabardzo to wyglada. jakies mody wizualne albo mechaniczne??
  15. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta
  16. ja nie bawilem sie w pneumata tylko odrazu pompka z polifta z otwieraniem z kluczyka. trzeba raptem pare kabelkow dolutowac. 2 chyba masa z pompki i sterowanie plusem nie pamiętam dokładnie i oczywiscie zamek i rygiel w progu i ta bleda plastikowa albo swoja dociac. w sedanie lepiej zrobic elektrycznie z wymiana pompki po kluczyku bo mozna zrobic moda odrazu z automatyczna klapa
  17. wyciagniecie altka to pikus 20 min roboty. pasek dwie sroby mocujace dwa kable. lepiej sobie zdjac waz od przepustnicy do ic zeby miec wiecej miejsca
  18. moze wsad jest uszkodzony. podeslij komus z forum co ogarnia te sprawy to Ci go sprawdzi
  19. jaki cleaner uzywasz??
  20. samemu tez mozna zmniejszyc szpare ale po co
  21. jest. zobacz jak to wyglada od srodka moze tam gdzies cykniesz sylikonu do szyb i bedzie dobrze
  22. jesli dzialal przed a teraz nie to reklamuj
  23. łopuna do sznurków
  24. kup normalne NGK PFR6Q a nie jakies do gazu to chwyt marketingowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.