Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Pije za dużo LPG i PB; quattro
w logi nie patrzylem bo nie jestem na "ty" z 2.4 ale powiem tak. instalacja musi byc jak najszybciej przerobiona tak zeby doslownie nie bylo jej widac. dlaczego wtryskiwacze sa tak daleko i pozniej wezyki do czwornika. masakra jakas. nie wyregulujesz tego dobrze jesli bedzie tak to popierniczone masakra jakas. niech Ci gosciu lepiej czesc kasy odda i pojedz do ogarnietego magika od gazu to ci dobrze mapy poustawia bo widocznie masz cos z dawkami zle jesli ci tak faluje i twierdzisz ze duzo pali. normalnie w miescie jak moj znajomy w Lublinie nie zejdziesz nizej jak 12-13 litrow trasa srednio 11 w gore zalezy od ruchu i zapierniczania i nie sluchaj bajek ze pali 10 w trasie bo to jest nie mozliwe chyba ze jedzie sie caly czas 80km/h. wiec: najpierw porządek z instalacja, jak najkrótsze przewody do wtrysków gazu i wszystko ladnie upiete. jak bym znalazl fotke to bym Ci pokazal jak jest u znajomego. ty masz o tyle latwiej ze masz kazdy wtrysk osobno. jak to zrobisz wtedy na korekte u dobrego gazownika lapka w samochod i jedziecie. to jest prawidlowe ustawienie map a nie autokalibracja na postoju tak to mozna sobie jalowy ustawic. w 32 bloku dziwnie stoja wskazania -5.5 nie wiem czy tak powinno byc ale dziwnie. powodzenia i daj foto jak to ogarniesz ladnie pod macha ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- co do bledow beda one raczej wystepowac, ten typ tak ma jesli ma instalacje gazowa. trzeba by bylo pewnie dac tuleje dystansujaca pod sondy
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
z oslonami ciezko na allegro albo tablicy poluj czasami mozna w fajnej kasie upolowac. wogole fajne autko za***isty kolor to Ci kazdy powie
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
podjedz na jaki kolwiek sklep budowlany i powinni miec cos takiego w butelce w jakich jest rozpuszczalnik tylko do zdzierania farb. wiecej jak 15 zl za 0.5 nie plac bo to gowna sa a ja tego uzywalem i daje sobie super rade. 2 warstwy i ladnie schodzi farba czy co kolwiek. tylko na lakierze samochodowym nie sprawdzalem
-
gwizd przy gwałtownym przyspieszaniu na rozgrzanym silniku
zlokalizuj skad wydobywa sie dzwiek. nikt tu nie jest wrozka. moze pasek od altka i klimy skad mamy wiedziec. kiedy cos robiles z paskami? moze jakas rolka pada przy duzych obrotach i obciazeniu. rozrzad kiedy robiony?
-
Spot Leszno
no wlasnie zalezy gdzie sie trafi mowili. a jak tam wozkowi maja z kasa? nie lubie pracowac na zmiany ale trzeba bedzie co zrobic:facepalm:
-
buczenie i szum turbiny przy odpalaniu
sciagnij waz z turbiny i zobacz jaki luz ma wirnik. moze ci juz turbo mowi papa
-
[B5 APS] by czorny
nie dalo sie tego inaczej ogarnac?
-
Spot Leszno
na wozki widlowe czy cos takie tez potrzebuja.?? musze podjechac zostawic papierki. a jak wogole sama praca ? i ludzie atmosfera? bo za duzo dobrego nie slyszalem.
-
Problem z porannym odpalaniem
nie ma kabli w 1.8T
-
Problem z porannym odpalaniem
nie pali Ci na ktorys garnek. z rana jak tak buda rzuca vaga i loga na postoju zrobic ktory cylinder nie pali
-
cykanie podczas przyspieszania
sprawdz stukowe vagiem na kanale 13. powinny byc same zera jak beda inne wskazania to masz opisane pokolei ktore to cylindry i w jakich przedzialach obrotowych najbardziej dostaje po d*pie. jak bedzie na jednym to podmienisz cewki miejscami a jak nie to swieczki modul zaplonu
-
wężyki turbo 1.8t AEB
ja nie dawalem sylikonu i juz rok nic nie cieknie ani sie nie poci. uszczelka febi:wink:
-
Spot Leszno
ja od zaraz:decayed:
-
Spot Leszno
Pany wie ktos cos o pracy w lesznie za 1500-2000tys/miesiecznie??
-
Pasty polerskie 3m
Paweł a Ty co bys polecił przed Colli
-
Pasty polerskie 3m
duragloss tylko nalozyc nie polerowac i potem na to Colli i polerowac mikrofibra?
-
Pasty polerskie 3m
z tego co kojarze nie musisz myc za kazdym razem po kolejnych korektach mowa o korekcie trzy etapowej, chyba ze balaganu narobisz duzo ale to nie seria G. przecierasz ipą zeby zmyc niewidoczna paste w ryskach ktora maskuje efekt. po calej korekcie dopiero myjesz, potem cleaner i wosk. a jaki cleaner (to jest weet look tak?) pod coli najlepszy ??
-
Pasty polerskie 3m
taka prawda jestes mistrzem. bardziej podobaja mi sie twoje efekty niz u vario czy meguiars, caly czas sie zbieram zeby umowic sie i zajechac do Ciebie ale nie ma mnie w Lublinie prawie wcale. chyba bedziemy dzialac juz na a6 bo b5 pewnie na wiosne pojdzie w swiat
-
Spot Leszno
z czym masz problem??
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
nigdy tyle mi na trasie nie spalil. na A2 przez 100km tempomat zapiety na 140km/h łyka mi 10,5/11,5l i nie ma bata zeby przy tej predkosci spalil mniej przynajmniej u mnie. ogolnie jak robie zawsze prawie 500km lublin-leszno gdzie 200km prawie autobany i reszta miasta i poza to wychodzi mi 10.5-11 litrow a fis pokazuje 9,3l przewaznie. nie pamietam jaka srednia predkosci wychodzi bo ostatnio nie skasowalem i zle zmierzyl chodz wyszlo cos kolo 80km/h wiec nie wiem dokladnie. w samym miescie pali 11-12 zalezy od humoru (mojego). instalacja regulowana ale i przed i po tyle palil i jak kupilem tez wiec przez 2 lata to samo i jestem zadowolony. sterownik kme diego 3G (jakos tak) regfasty i kme silver. seria AEB chodz ostatnio cos mi sie wydaje ze mniej pompuje turbo bo jakies porywy sa na poczatku 0.6 a pozniej spada 0.4
-
Pasty polerskie 3m
Paweł z detalingu i wszystko co z nim zwiazane mogl bys wyklady dawać
-
upche to do b5 avanta ? 8.5 i 9.5 x 18 RH ZW6
jak Ci to ktos ladnie zrobi to sladu nie bedzie i dobrze sie wywazy. a moze znajdziesz sam beben i przelozysz chodz ciezko bedzie
-
Luźna tarcza.
chyba w wiekszosci b5 tak nie ma. w 2.8 chyba sie z tym spotkalem. ja nie widze problemu z zalozeniem kola. po to jest przy zapasie plastikowy koleczek z gwintem zeby sobie go wkrecic i ladnie kolo sie celuje z otworami, nie widze zadnego problemu.
-
Połamany zaczep z lampy polift
do plastik mena musisz podjechac to Ci to ogarnie najlepiej
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej.
przed chlodnica