Treść opublikowana przez Magicbattle
-
"Cykanie" z komory silnika
musi cykac
-
glosna praca kompitera
zdejmij boczna obudowe i sluchaj co buczy przeciez to zaden problem a tak malo jest tam elementow ktore moga buczyc ze to bajka. zasilacz rozbierales i czysciles pewnie tam jest kurz
-
Szarpanie podczas przyspieszania przy ok 3 tys obr/min.
no wlasnie logi z grupy 13 bodajrze zeby zobaczyc to stukowe. ja kiedy mialem podobnie przy maks bucie wymianialem cewki pomoglo na chwile i okazalo sie ze to modul zaplonu pad wymienilem i jak reka odja. masz gazika??
-
Szarpanie podczas przyspieszania przy ok 3 tys obr/min.
po odlaczeniu aku przewaznie trzeba robic adaptacje przepustnicy. jesli po wymiane turbo jest cos nie tak to ono jest winne moze zle grucha od WG ustawiona albo wogole nie podlaczona. turbo sam wymieniales czy mechaniki jak tak to do nich na proprawke jak spierniczyli
-
Szarpanie podczas przyspieszania przy ok 3 tys obr/min.
logi zrob. przy bledzie 561 moze byc duzo przyczyn. wyczyszczone nie znaczy sprawne
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
to drogi kolo ale moze zna sie na rzeczy. tobie w zupelnosci wystarcza wtryski regfast i dobrze to ustawic.mam takie i jestem zadowolony valteki to szit dlatego ci pewnie wiecej spala. w cenie wymiany powinien zrobic kalibrace i git.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
masz cos nie tak mi na autobanie do 180km/h zjara max 12,5 litra przy spokojnej jezdzie do 110-120 9-10 litrow. w miescie cos kolo 12l ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- jakie masz graty gazowe?
-
Brak Ogrzewania
no pisal ze rok temu. u szfagra w 1.8 nie grzalo i wymienial nagrzewnice i przy okazji wkladal klime. sciagniecie dechy we dwoch pierwszy raz 3 godzinki.
-
Szumi wiatr podczas jazdy
z tym nic kolego nie zrobisz cala uszczelka jest wywinieta i raczej nie da sie tego ustawic w pierwotny sposob. szybe masz jakis zamiennik czy ori audi?? jak by co mam cala ramke z szyba i silniczkiem + instalacja bo taki zestaw bedzie Ci potrzebny chyba ze zostawisz swoja szybe. prawdopodobnie mozesz miec ramke wygieta w nienaturalny sposob i takie rzeczy pozniej sie dzieja.
-
Obniżenie zestawem MTS'a
lepiej doloz i kup gwint a jak nie to kompletne 1BE i bedziesz zadowolony chyba ze chcesz nie wiem jaka glebe. do 1BE mozesz zalozyc sprezyny -40 np
-
Brak Ogrzewania
nie kupuj gowna za 40 pare zloty bo zaraz Ci padnie i znowu decha w gore. jak by co mam gdzies nagrzewnice dobra czysta nie zaszlamiona ori
-
Brak Ogrzewania
zdejmij weze z nagrzewnicy i cala wode ile sie da trzeba wydmuchac. kup roztwor np stp(albo na orlenie jaki kolwiek) i zmieszaj go z litrem wody. wlej do nagrzewnicy i pozniej powoli dolewaj tak zeby drugim kroccem sie wylewalo. jak zacznie wylewac zostaw to tak na godzine niech sobie wyżre caly szlam. pozniej znowu wydmuchaj caly roztwor i przeplucz to przez jakis czas woda ze szlaufa najlepiej zeby jakies cisnienie bylo, potem zalej plynu do nagrzewnicy odpowietrz wszystko uzupelnij braki i musi byc dobrze nie ma bata. nagrzewnica jest zawalona syfem. jak dodajesz gazu to jest szybki przeplyw goracego plynu dlatego nagrzewnica daje cieplo, wolny przeplyw stygnie i masz chlodne powietrze
-
Przepływomierz
w ktorym miejscu jest wogole ta grucha i lopatki dajcie jakies foto Panowie
-
[B5 ADR] Moje niebieskie A4 :)
nie ma takiej mozliwosci to nie jest lampa przystosowana do takiego swiatla tym bardziej 6k. zaloz lampy z soczewka wsadz 4300K i bedzie dobrze. przy 6k w nocy gdy pada nic nie bedziesz widzial
-
[B5 ADR] Moje niebieskie A4 :)
jesli myslisz ze nikomu nie szkodzisz z przeciwka to jestes w bledzie i to jeszcze napewno przy 6k nie wspominajac ze masz to w zwyklych lampach, ale kazdy ma swoje zdanie. co do spalania to moze autobus mniej Cie wyjdzie i nikogo nie bedziesz draznil swiatlami bo kupujac np 1.8T nie spodziewaj sie ze spalanie spadnie
-
Wariacia Elektryki Audi A4 B5 1999r (Lift)
warto dodac ze lepiej sprawdz co jest pod wykladzina bo pewnie Ci napierdziela woda do srodka przez obudowe kompa i tam wtyczki napewno tez sa cale posniedziale i przez to Ci moze wariowac licznik i reszta gratów tym bardziej ze jak jest cieplej to problem Ci ustepuje. u mnie nic sie szczegolnego nie dzialo ale jak montowalem podswietlenie nog ledowe zauwazylem mokra gabke od kabli u gory przy wyjsciu przewodow do kompa. wykrec obudowe wyczysc sylikon i bedzie dobrze.
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
a to nie jest rowno tak jak byla normalnie dokladka?? zrob ryj odrazu na gladko bedzie gites:slina:
-
Darowizna samochodu na żonę
tak ale teraz tak jest i to zalezy od firmy ubez ze podniosa na wszystkie auta. dobrze kolega kombinuje i niech przeniesie wszystko na zone. pojdz do WK albo formy ubez oni Ci wszystko powiedza i nakieruja
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
to juz lepiej odkrec relingi i zerwij z nich czarna farbe pod spodem jest ori chrom. wystarczy wypolerowac i jest gites.
-
Darowizna samochodu na żonę
no to musisz w WK przerejestrowac na nia auto i tyle oni Ci wszystko powiedza
-
A4 b7 1.8t
I tak zimy nie widac to nie ma co sie spieszyc:grin:
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Następny dzieciak Gwint obniża sprawność auta. buhahah:polew: chyba w twojej serii. pokaz swoj temat a nie jakies pierdy tu wymyslasz Dawid. Autko fajne pomodzisz i bedzie jeszcze lepiej. NIe chcesz gwintu mozesz zalozyc inne sprezyny ale to raczej do wymiany amorki bo 1BA szybko Ci sie skoncza.
-
A4 b7 1.8t
widziany dzisiaj pod E.Leclerc a pozniej na Krochmalnej. Widze ze setup caly czas letni. Mega koks sie prezentuje. Stałem na bezdotykowce w kolejce i jakies szczyle w bmw "paa tego jaka ma glebe i fele, ciekawe gdzie po Lublinie jezdzi":grin: myslalem ze jebne haha. Pozdro koksie
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
gratulacje zapału i wogole ze sam ogarniasz napewno ciezko Ci bedzie bez kanału czy podnośnika bo zawsze cos sie przydaje ale duzo kasy zaoszczedzisz robiac sam no i pretensje bedziesz mial o siebie w razie czego heh, gratki jeszcze raz:wink:
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
i prawidlowo takie rury trzeba tepic ile jej niebieski przyjebal bo ja to bym jej 400zl przywalil bez niczego i 6 pkt. no jak dobrze wytargujesz to dobra kase dostaniesz. zawsze jest odwolanie haha. 4 elementy do roboty to gruba kasa. ale polerka tu raczej nic nie zalatwi.