Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. Czorny lawete kupił no i bedzie tylko na spoty podstawial furke do ogladania. i rolki pod kola bo to sie nie bedzie raczej krecic:grin:
  2. a gdzie body rs wtedy za malo bedzie i dystans 30mm nie pomoze. jest kosa. tylko jak tym jechac
  3. jak ladowanie spadlo czyli nie laduje. pewnie szczotki wiec regulator do wymiany. jak turbo wyje to koniec regeneracja albo wymiana. pisz do deva
  4. Magicbattle odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    dlugi w rure. gniazdo wtyczki skierowane w strone filtra
  5. napisz do gwerty moze ma akurat jakies polifty w fajnej kasie
  6. Magicbattle odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wyslij do ragii
  7. fisa mogli zregenerowac i od kiedy klime sie nabija bez przykrecenia wczesniej chlodnicy buhaha. tysiaka za umycie i tyle bo szalu nie bylo a ten kolor potrafi zaszokowac
  8. zostaw te co masz rsy oklepane.
  9. wyciagnij filtr przeciwpyłkowy i tam bedzie widac wiatrak i ta klapke z gabka. moze cos do konca nie trzyma a nie zaraz wymiana.
  10. Magicbattle odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    kup ori
  11. Magicbattle odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    nie mam na podmiane n75 ale musze gdzies skombinowac i podmienic bo to pewnie jego wina
  12. Magicbattle opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Chce wstawić MBC manualna kontrola cisnienia. widze ze sa dwa rodzaje Manual Boost Control-ProPerfekt MBC turbo - tuning (4066141345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawór Manual Boost Controller MBC RED (4017979912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. który wybrać. rozumiem ze tamten trójnik to nic innego jak trojnik:grin: mam objaw taki ze auto przy okolo 3200 obr puszcza boosta z 0.6 na 0.4 co wczesniej do odcinki bylo caly czas 0.6bara. wszystko sprawdzone oprocz n75. ktos na forum podpowiedzial mi zebym załozył MBC i bede zadowolony. Jakie sa plusy i minusy tego ustrojstwa. nie bedzie szarpał czy na jalowym falowal i takie tam. jak to podłaczyc wogole. miedzy WG a n75 czy jak czy n75 trzeba wywalic wtedy?? proszę o pomoc i podpowiedzi
  13. ciekawe ze nie zgasl po wyjeciu bezpiecznika od pompy chodz pracuje na gazie. u mnie sie tak nie da. mi na miesiac wystarcza jak zaleje pb za 50zl a do pracy mam 7 km z tego 3 jedzie na pb zanim sie gaz zalaczy
  14. Magicbattle odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    jak kupisz jakies inne to nie wykluczone ze tez bedzie do regeneracji. sciagnij waz od turbo i sprawdz co sie dzieje z wirnikiem albo daj to mechanikowi niech luknie co i jak
  15. tak na odleglosc to kiepsko ocenic. mogl bys jakis filmik zapodac czy cos. jesli juz to albo sensor oleju albo ten abs powoduje ten dzwiek jesli to z licznika. ja mialem, tylko nie pamietam ile pikniec tak w zimie jak troche sie na recznym jezdzilo i wtedy abs sie swiecil. w bloku abs nie masz bledow a w liczniku sie swieci kontrolka czy nie, jesli przy zaplonie sie nie swieci to masz zarówe walnieta i przez to moze byc blad chyba ze masz na ledzie to lipa troche (chodzi mi o abs)
  16. to tak jest. jesli PB nie jest wzorowe to LPG bedzie kulac
  17. mniemam ze masz silnik AEB?? wiec szukaj przepustnicy od tego modelu. ktos tu mial u nas na forum. napisz w dziale kupie napewno ktos sie odezwie. wiazka sprawdzona przepustnice umyles ze dalej nie chce Ci sie twoja zaadoptowac
  18. heh mbc tez trzeba miec. spróbuje podmienić n75 aby go wykluczyc. niby nie przepuszcza jak dmuchałem w niego ale nigdy nic nie wiadomo tym bardziej ze to raczej nagle sie zrobiło. a Ty nie masz moze MBC zebym mógł założyc
  19. od gazu to raczej nie jest chyba ze to dzwiek z przycisku gazu sie wydobywa(buzera). bledy sprawdz vagiem
  20. zebym jeszcze mial taki i czy na napewno sprawny
  21. a co masz dokladnie nie tak z regulatorem paliwa zdjecie nie chce mi sie duze otworzyc. musze w domu na komp zobaczyc
  22. Czorny daj linka z tymi koncówkami. fajnie wygladaja i ladnie mieszcza sie we wnece
  23. Magicbattle odpowiedział(a) na zbiks temat w 1.8T
    czy przed remontem wszystko bylo oki?? czy tez brak mocy. podstawa to logi 2,7,13,25
  24. czekam na rezultaty bo mam chyba podobny problem. Dv szczelne jest jak i caly uklad przed turbo zero bledow. przy moim aeb od 2000tys turbo pompuje 0.6 ale przy 3200tys/obr spada gdzies do 0.4 bar i nie wiem co jest nie tak. wirnik w turbo tez juz ma troche luzow poprzeczny i wzdłuzny ale nie dymi oleju nie puszcza jedynie tylko taki nalot oleju jest nic wiecej. mozna powiedziec ze mam ten problem juz od grudnia i w sumie pojawil sie z dnia na dzien
  25. lepiej przedniej szyby nie dotykac. powstanie efekt soczewki i dopiero bedziesz mial klopot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.