Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 APS] by czorny
Czorny lawete kupił no i bedzie tylko na spoty podstawial furke do ogladania. i rolki pod kola bo to sie nie bedzie raczej krecic:grin:
-
[B5 APS] by czorny
a gdzie body rs wtedy za malo bedzie i dystans 30mm nie pomoze. jest kosa. tylko jak tym jechac
-
Problem z ładowaniem i turbo?
jak ladowanie spadlo czyli nie laduje. pewnie szczotki wiec regulator do wymiany. jak turbo wyje to koniec regeneracja albo wymiana. pisz do deva
-
zawór n75 w 1.8T z 2.2T
dlugi w rure. gniazdo wtyczki skierowane w strone filtra
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
napisz do gwerty moze ma akurat jakies polifty w fajnej kasie
-
Spot Leszno
wyslij do ragii
-
RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób
fisa mogli zregenerowac i od kiedy klime sie nabija bez przykrecenia wczesniej chlodnicy buhaha. tysiaka za umycie i tyle bo szalu nie bylo a ten kolor potrafi zaszokowac
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
zostaw te co masz rsy oklepane.
-
Leci powietrze przez nawiew
wyciagnij filtr przeciwpyłkowy i tam bedzie widac wiatrak i ta klapke z gabka. moze cos do konca nie trzyma a nie zaraz wymiana.
- Czy to padające turbo?
-
wstawienie MBC
nie mam na podmiane n75 ale musze gdzies skombinowac i podmienic bo to pewnie jego wina
-
wstawienie MBC
Witam. Chce wstawić MBC manualna kontrola cisnienia. widze ze sa dwa rodzaje Manual Boost Control-ProPerfekt MBC turbo - tuning (4066141345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawór Manual Boost Controller MBC RED (4017979912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. który wybrać. rozumiem ze tamten trójnik to nic innego jak trojnik:grin: mam objaw taki ze auto przy okolo 3200 obr puszcza boosta z 0.6 na 0.4 co wczesniej do odcinki bylo caly czas 0.6bara. wszystko sprawdzone oprocz n75. ktos na forum podpowiedzial mi zebym załozył MBC i bede zadowolony. Jakie sa plusy i minusy tego ustrojstwa. nie bedzie szarpał czy na jalowym falowal i takie tam. jak to podłaczyc wogole. miedzy WG a n75 czy jak czy n75 trzeba wywalic wtedy?? proszę o pomoc i podpowiedzi
-
Spalanie benzyny na gazie
ciekawe ze nie zgasl po wyjeciu bezpiecznika od pompy chodz pracuje na gazie. u mnie sie tak nie da. mi na miesiac wystarcza jak zaleje pb za 50zl a do pracy mam 7 km z tego 3 jedzie na pb zanim sie gaz zalaczy
-
Czy to padające turbo?
jak kupisz jakies inne to nie wykluczone ze tez bedzie do regeneracji. sciagnij waz od turbo i sprawdz co sie dzieje z wirnikiem albo daj to mechanikowi niech luknie co i jak
-
Długie piknięcie po odpaleniu auta i szarpanie po nocy
tak na odleglosc to kiepsko ocenic. mogl bys jakis filmik zapodac czy cos. jesli juz to albo sensor oleju albo ten abs powoduje ten dzwiek jesli to z licznika. ja mialem, tylko nie pamietam ile pikniec tak w zimie jak troche sie na recznym jezdzilo i wtedy abs sie swiecil. w bloku abs nie masz bledow a w liczniku sie swieci kontrolka czy nie, jesli przy zaplonie sie nie swieci to masz zarówe walnieta i przez to moze byc blad chyba ze masz na ledzie to lipa troche (chodzi mi o abs)
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
to tak jest. jesli PB nie jest wzorowe to LPG bedzie kulac
-
przepustnica po nr. VIN pomoc
mniemam ze masz silnik AEB?? wiec szukaj przepustnicy od tego modelu. ktos tu mial u nas na forum. napisz w dziale kupie napewno ktos sie odezwie. wiazka sprawdzona przepustnice umyles ze dalej nie chce Ci sie twoja zaadoptowac
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
heh mbc tez trzeba miec. spróbuje podmienić n75 aby go wykluczyc. niby nie przepuszcza jak dmuchałem w niego ale nigdy nic nie wiadomo tym bardziej ze to raczej nagle sie zrobiło. a Ty nie masz moze MBC zebym mógł założyc
-
Długie piknięcie po odpaleniu auta i szarpanie po nocy
od gazu to raczej nie jest chyba ze to dzwiek z przycisku gazu sie wydobywa(buzera). bledy sprawdz vagiem
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
zebym jeszcze mial taki i czy na napewno sprawny
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
a co masz dokladnie nie tak z regulatorem paliwa zdjecie nie chce mi sie duze otworzyc. musze w domu na komp zobaczyc
-
[B5 APS] by czorny
Czorny daj linka z tymi koncówkami. fajnie wygladaja i ladnie mieszcza sie we wnece
-
Słaby silnik aeb pomocy
czy przed remontem wszystko bylo oki?? czy tez brak mocy. podstawa to logi 2,7,13,25
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
czekam na rezultaty bo mam chyba podobny problem. Dv szczelne jest jak i caly uklad przed turbo zero bledow. przy moim aeb od 2000tys turbo pompuje 0.6 ale przy 3200tys/obr spada gdzies do 0.4 bar i nie wiem co jest nie tak. wirnik w turbo tez juz ma troche luzow poprzeczny i wzdłuzny ale nie dymi oleju nie puszcza jedynie tylko taki nalot oleju jest nic wiecej. mozna powiedziec ze mam ten problem juz od grudnia i w sumie pojawil sie z dnia na dzien
-
rysy na bocznych szybach
lepiej przedniej szyby nie dotykac. powstanie efekt soczewki i dopiero bedziesz mial klopot