Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Wymiana nagrzewnicy w Trójmieście
buhaha to juz przesada tyle to w aso mogli by wolac. fakt roboty na pol dnia bo juz deche zrywalem jak szfagrowi klime dokladalismy. deska musi cala wyjechac. przyjechal bys za poznan to bysmy wymienili w okolicach 300 zl no i plus paliwo to i tak taniej jak tysiak by bylo. szukaj po warsztatach ale nie zeby jakies fleje bo to ladnie trzeba poskladac.
-
Przepustnica mokra od oleju silnikowego
odma do wymiany jak mokra
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
moze predzej na zaslepke zrzuta. fajny mod i tani
-
freon 134a
a dlaczego nie mozesz umiescic to tego nie wiesz zapewne
-
Czy trzeba będzie odpowietrzać układ?
ale nie zaszkodzi go odpowietrzyc, nic w tym trudnego.
-
Fotele audi a4 b5 lift czy maja jakaś regulacje elektroniczna?
jakies foto. prawdopodobnie to ele. czesc ledzwiowa
-
[B7 ALT] jak sprawdzić czujnik położenia wału, bład 16706 i 16705
skasuj bledy i zobacz czy pozniej wroca. jelsi dlugo pali albo na swiatlach gasnie to napewno czujnik walu. mialem to samo. ale kup odrazu ori z aso bo zamienniki pochodza pol roku i znowu bedzie to samo.
-
pasek od pompy wspomagania
zebaty jest od klimy. od wspomagania jest z rowkami
-
przerywa silnik
przepustnica szfankuje mozesz zrobic adaptacje??
-
Zawieszające się obroty na jałowym EDIT: Po wymianie przepustnicy zaczął szarpać
to przepustnica uszkodzona chyba ze styki zasniedziale. musi byc prawidlowa adaptacja. ogarnij wtyczke u siebie czy nie jest jakas uszkodzona i kable
-
po wymianie wtrysków klopot z mutilajzerem..
a co to? sam wtryski wymieniales?? dysze dobrze dobrane korekta mapy byla?
-
awaria- falujaca temperatura cieczy
jesli woda jest normalnej temp a nie 110 jak pokazuje blat to czujnik za deklem do wymiany ale tylko ori z aso bo zamienniki to gowno. wentylator od pasażera to od klimy i ostatecznie wlasnie jak temp plynu byla by za duza to by sie wlaczyl. u ciebie plyn ma normalna temperature wiec wentylator sie nie zalaczy. dobrze by bylo jak bys mial na podmianke jakis czujnik i zobaczyl co sie bedzie dzialo na zegarach
-
[B5 APS] by czorny
pier**lisz Andrzej. do US obrysu pasuje slabo widoczny ten obrys. nie bedzie na brzegu lampy odblasku?
-
Podgrzewane lusterka
jak masz kable to jest grzanie. stare maty masz wypalone i nie grzaly. wymiana i bedzie dobrze. teraz i tak to nie zadziala bo za wysokie sa temperatury
-
[B5 APS] by czorny
ten kolor zacisku do niczego ci pasuje bylo na srebrno zrobic
-
awaria- falujaca temperatura cieczy
a dlaczego wczesniej dolewales wody? wisko kreci sie normalnie? czyli wetylator? mozesz miec gdzies zapchany uklad albo poprostu skonczyl sie czujnik
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
daj srodkowa tez na czorno i bedzie koks
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
tak jest troche sie schowaja. po wyciagnieciu zwrotnicy nie trzeba robic zbierznosci jesli nie przestawiles koncowki drazka ale jesli Cie sciaga to i tak musisz jechac. zrob fote wzdłuż auta pokaz ile wystaje to kolo. ogolnie przod ci wyzej stoi jak tyl. taka motorowka jest teraz.
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
no to ciekawe jakie. tam sa od cewek sondy przelywki itd
-
wypadający zapłon na LPG (trzesie)
ciekawe jakie kable ci wymienil jak w 1.8t nie ma takowych sa odrazu cewki
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
250 za valteki buhahah zobacz po ile sa na necie buhaha. założ takie same co masz ale zmien gazownika ktory Cię w uja nie bedzie robił
-
Przełączanie na gaz - późno
ma byc wkrecony w reduktor
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
ktorys z czujników sie odzywa. koronki z tylu byly wymieniane czy stare?
-
olej w zbiorniczku wyrównawczym
nie koniecznie. jesli robi sie dziennie krotkie odcinki do pracy 5km to tez bedzie troche maselka przez niedogrzanie
-
Spec od polerki
http://a4-klub.pl/auto-250/prace-270475/ Paweł jest za***iście ogarniety