Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[ALL B5] Audi S4
wes cos zrob zeby ogarnac boczki bo bedziesz mial mega glosno w samochodzie a szkoda psuc efekt koncowy. same przetloczenie raczek blokuje?? planujesz jakas scieme szybek??
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
w kodowaniu licznika 17instrument musisz zniec przedostatnia cyfre ktorą jest 3 na 0
-
Opinia na temat 1.8
no jak chcesz kupic audika za 5 tys to raczej pomysl nad 80-tka. bo a4 w dobrym stanie nie kupisz jeszcze z gazem. to jakis parch gdzie na przywrocenie go do stanu uzywalnosci bedziesz musial wpakowac drugie tyle zeby to jakos jezdzilo co sie nie oplaca bo lepiej odrazu za ta sume kupic cos lepszego. 1.8 nic nie wymodzisz jedynie optycznie bo o silniku zapomnij. jesli myslisz w ten sposob ze jak bedzie Q to wiecej pali to spoko ale przeciez jak cos jest to musi wolac troche wiecej jesc. zostan lepiej przy tym co masz i bedzie dobrze. wiesz co masz i chyba dobrze jezdzi wiec nie laduj sie w "projekt" gdzie potrzeba wór keszu a i tak bedzie zle
-
Opinia na temat 1.8
no nie gadaj ze podobno 1.8T jest żwawszy bo róznica jest duza. a koszta turbiny nie sa jakies olbrzymie w tysiaku sie zmiescisz i masz spokoj na bardzo dlugo. 1.8 fajny motor nie ma sie co popsuc ale po przesiadce z 1.9 chyba sie troche rozczarujesz. wiec zastanow sie nad 1.8T 150KM/180KM. nie zapomnij o Quattro
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
jak by cos mam od tej firmy sprezynki 4 szt. moge sprzedac po 9zl. niestety przy b5 za mocno moim zdaniem gnie klape
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
nie kupowalem w necie tylko w motoryzacyjnym. jutro przejade sie chyba po febi z dluzszym teleskopem/suwem
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
pany jaka dlugosc suwu musi miec teleskop zeby to dobrze gralo niech ktos zmiezy. dzisiaj kupowalem i niestety mial chyba 195mm i nie chciala sie klapa zamknac bo sprezyna miala za malo miejsca. musze chyba kupic takie co maja 205mm z tego co doczytalem
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
wyglada jak bys mial dwa czujniki wody. albo ktos zgubil zaslepke i zalozyc czujnik prawdopodobnie uszkodzony zeby sie plyn nie lał.
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
jak bym gdzies dorwal w fajnym prajsie to bym zalozyl. moze przez zime sie upoluje ---------- Post dopisany 26-11-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 01:08 ---------- dzisiaj mam zajęcie. wkur.. mnie parowanie lamp od jakiegos czasu. wiec na stół i patrzym co tam sie dzieje. no i niestety klej puścił. po dwoch latach od kiedy Gwerty mi je robił. musze je dobrze wysuszyć i na nowo skleić. robota widze ze profi zrobiona ale klej troche slaby. to nic przynajmniej cos sie nowego dowiem co i jak w tych lampach jest zrobione. Pomyslalem ze jak juz mam lampy rozebrane to dam w srodek cos ala US ale co??
-
Syczenie z baku, silnik nie odpala na benie, na lpg tak. 1.8T
zobacz czy ci zbiornika nie zassalo. zaworek odpowietrzajacy bak na filtrze powietrza do sprawdzenia. sprawdz bledy i zrob test n80
-
Sterownik z AJL do AEB.
immo to mozna sobie samemu wypierniczyc majac odpowiedni kabelek. tez sie zastanawiam czy nie zmienic na +30KM:decayed: jaki bedzie boost wtedy?? w aeb fabrycznie 0.5-0.6 a tu ile bedzie 0.8 cos slyszalem
-
A4 b5 2.4 v6
pojezdzisz to zmienisz te czerwonki. po co ci proponowal reduktor do 350KM. wes moze innego gazownika poszukaj bo wogole nie jest w temacie. valteki nie sa juz stosowane przez dobrych gazownikow bo same problemy pozniej z ustawieniem tego. wes barakudy albo hany i bedzie dobrze. miedz 6 wystarczy butla nie przesadzajcie 50l wejdzie max chyba ze plywak podginany. no i kalibracja w trasie a nie na postoju
-
[B5 ANB] Srebny sedan
mam nadzieje ze sprawca nie spierdolil i poniesie konsekwencje. szkoda autka. ty masz tam aeb?? jak wrazenia po podniesieniu mocy. jaki masz boost teraz? i pokaz jak zamontowany jest blow off
-
Problem z podnośnikiem szyby kierowcy POMOCY
i nie musisz wyciagac ramki wcale. ustaw linki w polowie otwarcia i zaloz nowe slizgi
-
Cewki zapłonowe wymiana
a w innych miastach jak jest gdzie mozna o takich akcjach wyczytac
-
Sterownik z AJL do AEB.
i napewno jest przyrost mocy o 30KM? jakos rzadko sie slyszy zeby ktos to robil. ---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- a co do poszczegolnych czujnikow. aeb jest dosyc prymitywna w tym kierunku. ajl ma chodzby np przepustnice w pelni elektryczna, aeb(ze tak powiem pol elektryczna) na linke wiec pewnie blad juz bedzie wypierniczac. a z reszta??
-
B6 DIVISION
:hi:chłopaki powiedzcie mi czy jest jakas roznica miedzy prawym a lewym spryskiwaczem?? potrzebny mi prawy nie cieknacy jak by ktos mial na sell ale zastanawiam sie czy lewy by pasowal.
-
Quattro w a4 avant
daj sobie spokoj wszystkie idealnie co do milimetra nie pospawasz a w tym przypadku to jest wazne. to tak jak bys mial robic kompresor w 1.6
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
pany a jak mnie slychac w glosniku z tuby to znaczy ze kabel gdzies jest przejebany nie??
-
Podpięcie kontrolki świateł mijania
kontrolki masz na diodach tez?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wycieraczke wypierdol albo ja napraw:grin: i mtm mogłeś rowno nakleic:decayed:
-
Smerf 1.8t bfb s line 19" gallardo sedan
Nie mów ze pracujesz w Pudliszkach i kupiłes taka furke Pępowo wiec blisko jest. Fura koks
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siemanko. Z racji tego ze wracam na lubelszczyzne moze ktos cos wie gdzie potrzebuja do pracy w Lublinie i okolicach. rozwaze kazda propozycje. wyksztalcenie srednie uprawnienia na wozki widłowe z doswiadczeniem, kat b, b+e, t. ktos co slyszał, wie?? bede wdzieczny. sorry za OT chłopaki i dziewczyny. wkoncu mozna bedzie wpaść na spota lubelskiego:decayed:
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
moze ktos lubi szum i wode w aucie:grin:
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
wes gosciu nie zartuj auto nie nadaje sie do uzytku. taniej by cie wyszlo jak bys zrobil kabrio. i pewnie zaden blacharz nie podejmie sie takiej roboty