Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
a jak zmieniales kodowanie w symphony na bose?? niestety w rnse nie bedziesz mial komunikacji ze swoim licznikiem bo tam po canie idzie i chyba tylko emulator cie ratuje ktory kosztuje chyba 200 zl
-
Błąd 16396 - Z1 co się dzieje?
wszystko zaczelo sie od wymiany?? tam masz juz nastawnik z wtyczka?? zakladales nowy ori czy jak?? na moje cos jest przestawione tak jak ci blad opisuje
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
rezanko poszycia poliftowego
- test licznika
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jak gra Ci teraz to bose?? jest duza roznica niz na nokii? do wymiany na bose wysrczy tylko zmienic glosniki czy cos jeszcze trzeba przy symphony I
-
rozbrojenie alarmu bez pilota
spisz nazwe i nr centralki alarmu i poczytaj co i jak to bedziesz wiedzial jak to wogole wyciac
-
awaria klapy bagażnika -avant
teoretycznie mogli bo z tej strony masz pompke centralnego. rozbierz tapicerke klapy wymontuj mikrostyki otwierajace bagaznik i dobrze je wyczysc powinno pomoc. przy okazji sprawdz przejscia z pompki do mikrostykow. srodkowa wtyczka pin 12 i 6 pin wtyczka (12 pinowa)
-
Problem z doładowaniem 1.8T
a jesli spada wczesniej to jak mozna zapobiec jeszcze wiekszemu spadkowi. czy tylko moge juz liczyc sie z tym zeby zaczac odkladac na turbo
-
Problem z doładowaniem 1.8T
wiec co proponujesz. to duty to w ktorym bloku moge sprawdzic i jakie powinny byc wskazania. ogolnie auto ciagnie ale chyba nie tak jak kiedys
-
Problem z doładowaniem 1.8T
podlacze sie do tematu zeby wyjasnic pewna watpliwosc. jesli daje mu w palnik (1.8TAEB)np na piatce od 2.2tys jest boost 0.6 ale pozniej powoli spada i jest gdzies 0.3-0.4 bara przy 3200tys obr. czy to zwiastuje jakas nieszczelnosc czy jak? tak jest na kazdym biegu. wraz z wyzszymi obrotami spada boost. turbo wstaje ogolnie gdzies od 2000tys obr na 3 przykladowo i jest te 0.6bara ale pozniej spada
-
[ALL B5] Audi S4
wsadzi opornik we wtyczke i bedzie gites, bledy skasowac i nie bedzie nic na blacie swiecic
-
A4 B5 Pracuje na 3 gary
w aeb jest jedna sonda przez katem. pewnie ktos zalozyl od ajl bo tam chyba dwie sondy byly i zamiast sroby wkrecili sonde
-
A4 Diesel
z dokladka jest za***iście. ile Cie kuleczka wyszly. mi sie mega podobaja do b5 pasuja duze i potężne łopaty
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy
-
Symphony przestało działać pomocy
Jak zdemontujesz schowek to po wsadzeniu pilnikow mozesz je jakos popchnac od tylu
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
chorowalem na nie prawie dwa lata az wkoncu trafilo sie za ladny prajs w super stanie kompletne:wink: ---------- Post dopisany 13-10-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 10:12 ---------- groty do ori scyzorykow dorobione wszystko zakodowane chodzi jak trzeba. teraz mysle jak tu zrobic otwierana klape automatycznie
-
A4 Diesel
fura fajna zajrzyj do mnie bo podobne. jaki kod lakieru? daszek na klapie gdzie kupiles? zapodaj jakiegos linka. ja zmienilem wkoncu klape i obiecalem sobie ze potem kupie ten daszek
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
zwyklym kablem vagowskim wyciagales pin??
-
Ucina moc na wysokich obrotach
no to teraz masz lipe bo skad gosciu mial wiedziec ze masz wirusa jak oryginalnie masz 150KM a tu wyskakujesz ze wirus +30/40KM. z drugiej strony gosciu powinien sie przejechac i po ustawiac bo nie ma jakis specjalnych fabycznych ustawien pod dany silnik wszystko robi sie ze tak powiem na "goraco"
-
Podświetlenie klamek - skąd wziąć sygnał lampki po otwarciu auta?
kolego to moj temat o podswietlaniu klamek. plusa czy tez mase juz nie pamietam musisz wziasc z lampki podsufitki. raczej to bylo sterowanie masa a plus wes staly z drzwi np od silniczka szyby
-
logi AEB
Pewnie jakiś gotowiec i takie sa skutki. gdzie takie stuki kurna
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
Pierw zacznij biegi normalnie wrzucac a nie ze sie myla tak to tylko mozesz rozrzad sp***doli* jak ci sie pasek urwie. Wystroic dobrze instalacje to podstawa. Jakie masz graty?
-
czy na takim zestawie bedzie dobrze chodzilo moje audi 1.8T
Buhaha kto ci to zaproponowal. Reduktor gold stag 4 wtryski barakudy zielone albo hany miedz 6mm albo 8mm i dobry gazownik bo ten co ci pewnie polecił graty uja sie zna
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
pisz info co to za towar i prajs na PW ---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 18:56 ---------- wpadlo podszybie polift no i klapa polift wyrezana. nie obylo sie bez ofiar(pompka na oswietlanie dostała zware do masy:kwasny:) ale za to wpadla z polifta teraz trzeba groty dorobic. Jest boty z polifta drzwi i blotniki w kolor ale jedne dojrzalem ze w kolor chyba nie pojda. musze dobrze to przemyslec:facepalm: i pobawic sie w zimie. Za graty ukłon w strone Kuba84 pozdro koles
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
tak to jest tez sobie obiecuje a tu wiecej wiecej i wiecej. nie wiem czy to choroba ale wiekszosc tak ma a wszystko przez to pier*olone forum (w mega pozytywnym tego slowa znaczeniu) haha