Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. a jak zmieniales kodowanie w symphony na bose?? niestety w rnse nie bedziesz mial komunikacji ze swoim licznikiem bo tam po canie idzie i chyba tylko emulator cie ratuje ktory kosztuje chyba 200 zl
  2. wszystko zaczelo sie od wymiany?? tam masz juz nastawnik z wtyczka?? zakladales nowy ori czy jak?? na moje cos jest przestawione tak jak ci blad opisuje
  3. Magicbattle odpowiedział(a) na Tommy1991 temat w 1.8T
    nie da sie
  4. jak gra Ci teraz to bose?? jest duza roznica niz na nokii? do wymiany na bose wysrczy tylko zmienic glosniki czy cos jeszcze trzeba przy symphony I
  5. spisz nazwe i nr centralki alarmu i poczytaj co i jak to bedziesz wiedzial jak to wogole wyciac
  6. teoretycznie mogli bo z tej strony masz pompke centralnego. rozbierz tapicerke klapy wymontuj mikrostyki otwierajace bagaznik i dobrze je wyczysc powinno pomoc. przy okazji sprawdz przejscia z pompki do mikrostykow. srodkowa wtyczka pin 12 i 6 pin wtyczka (12 pinowa)
  7. a jesli spada wczesniej to jak mozna zapobiec jeszcze wiekszemu spadkowi. czy tylko moge juz liczyc sie z tym zeby zaczac odkladac na turbo
  8. wiec co proponujesz. to duty to w ktorym bloku moge sprawdzic i jakie powinny byc wskazania. ogolnie auto ciagnie ale chyba nie tak jak kiedys
  9. podlacze sie do tematu zeby wyjasnic pewna watpliwosc. jesli daje mu w palnik (1.8TAEB)np na piatce od 2.2tys jest boost 0.6 ale pozniej powoli spada i jest gdzies 0.3-0.4 bara przy 3200tys obr. czy to zwiastuje jakas nieszczelnosc czy jak? tak jest na kazdym biegu. wraz z wyzszymi obrotami spada boost. turbo wstaje ogolnie gdzies od 2000tys obr na 3 przykladowo i jest te 0.6bara ale pozniej spada
  10. wsadzi opornik we wtyczke i bedzie gites, bledy skasowac i nie bedzie nic na blacie swiecic
  11. Magicbattle odpowiedział(a) na demonkyo1 temat w 1.8T
    w aeb jest jedna sonda przez katem. pewnie ktos zalozyl od ajl bo tam chyba dwie sondy byly i zamiast sroby wkrecili sonde
  12. Magicbattle odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z dokladka jest za***iście. ile Cie kuleczka wyszly. mi sie mega podobaja do b5 pasuja duze i potężne łopaty
  13. mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy
  14. Jak zdemontujesz schowek to po wsadzeniu pilnikow mozesz je jakos popchnac od tylu
  15. chorowalem na nie prawie dwa lata az wkoncu trafilo sie za ladny prajs w super stanie kompletne:wink: ---------- Post dopisany 13-10-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 10:12 ---------- groty do ori scyzorykow dorobione wszystko zakodowane chodzi jak trzeba. teraz mysle jak tu zrobic otwierana klape automatycznie
  16. Magicbattle odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fura fajna zajrzyj do mnie bo podobne. jaki kod lakieru? daszek na klapie gdzie kupiles? zapodaj jakiegos linka. ja zmienilem wkoncu klape i obiecalem sobie ze potem kupie ten daszek
  17. no to teraz masz lipe bo skad gosciu mial wiedziec ze masz wirusa jak oryginalnie masz 150KM a tu wyskakujesz ze wirus +30/40KM. z drugiej strony gosciu powinien sie przejechac i po ustawiac bo nie ma jakis specjalnych fabycznych ustawien pod dany silnik wszystko robi sie ze tak powiem na "goraco"
  18. kolego to moj temat o podswietlaniu klamek. plusa czy tez mase juz nie pamietam musisz wziasc z lampki podsufitki. raczej to bylo sterowanie masa a plus wes staly z drzwi np od silniczka szyby
  19. Pewnie jakiś gotowiec i takie sa skutki. gdzie takie stuki kurna
  20. Pierw zacznij biegi normalnie wrzucac a nie ze sie myla tak to tylko mozesz rozrzad sp***doli* jak ci sie pasek urwie. Wystroic dobrze instalacje to podstawa. Jakie masz graty?
  21. Buhaha kto ci to zaproponowal. Reduktor gold stag 4 wtryski barakudy zielone albo hany miedz 6mm albo 8mm i dobry gazownik bo ten co ci pewnie polecił graty uja sie zna
  22. pisz info co to za towar i prajs na PW ---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 18:56 ---------- wpadlo podszybie polift no i klapa polift wyrezana. nie obylo sie bez ofiar(pompka na oswietlanie dostała zware do masy:kwasny:) ale za to wpadla z polifta teraz trzeba groty dorobic. Jest boty z polifta drzwi i blotniki w kolor ale jedne dojrzalem ze w kolor chyba nie pojda. musze dobrze to przemyslec:facepalm: i pobawic sie w zimie. Za graty ukłon w strone Kuba84 pozdro koles
  23. tak to jest tez sobie obiecuje a tu wiecej wiecej i wiecej. nie wiem czy to choroba ale wiekszosc tak ma a wszystko przez to pier*olone forum (w mega pozytywnym tego slowa znaczeniu) haha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.