Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Nie działa wentylator klimy
to ze naciskasz te wentylki i syczy to dobrze ale nie da ci sto procent pewnosci. jesli Ci slabo dmucha to pewnie malo czynnika jak by byla dziurka to poewnie juz by Ci czynnik spierniczyl i sprezara by sie nie zalaczyla. filtr kabinowy wymien sobie. i podjedz na klime do kogos zapytaj sie ile bierze za 100g i obsluge maszyny. koniecznie patrz ile czynnika wyciagnal Ci z samochodu. po nabiciu do pełna powinno pizgac zimnem rowno
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
papier w lape i jedziesz potem pasty polerskie i maszynka
-
osłona na hamulec ręczny, stopiła się ?
no sprajem do plastikow mogl ktos maznac. bo nie mozliwe ze ori sie rozpuszcza na sloncu. co ty to nie renowka.
-
osłona na hamulec ręczny, stopiła się ?
plastikowa oslona dzwigni recznego ?? pewnie ktos ja malowal wiec sie nie dziw ze taki jest teraz efekt wymien sobie na poliftowa w skorce czasami jest na forum za fajna kaske razem z raczka
-
Proszę o komentarze na temat silnika 1.8T 150KM
polecam Ci ten silnik. mam go od 2 lat. a gaz w nim jest od 5 lat. wszystko super chodzi nigdy nie mialem problemu. przelot na liczniku 232tys km. ostatnio robione logi. jest zdrowiotki. jak o niego zadbasz to bedzie sluzyl.
-
Problem z temp silnika
czujnik temperatury ci sie konczy
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
zapnij vaga i zobacz co ci powie. potem zrob logi
-
Symphony
no tylko zrob to bardzo delikatnie bo mozesz tylko go uszkodzic
-
Audi a4 1.6 ADP z 1995r. - Trudności z odpalenim jak jest zimny.
kup nowy reduktor i potem jedz do gazownika na regulacje. nie oplaca sie regenerowac. lepiej pare groszy dorzucić i miec spokoj
-
Problem z 1.8T
potwierdzam modul wzmocnienia zaplonu na filtrze powietrza. mozesz miec z innymi nr wazne zeby byly wtyczki na 4 piny i 5 pinow. ja mam od jakiegos polifta bo jest troszke wiekszy i nie do konca mi sie miesci pod oslona ale wazne ze chodzi. wyrwalem od kolegi z forum za 40 zl z wysylka. chodzi jak malinka.a wczesniej wymienilem wszystkie cewki:facepalm: ale przynajmniej mam nowe:grin:
-
Demontaż zamka dzwi tył.
sciagasz boczek odkrecasz jedna srobe na torx sciagasz ciegna i na koncu klamki od wewnatrz masz taka zapatke ktora musisz popchnac w prawo albo lewo i wyciagnac w dol. cala klamka wychodzi ladnie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
ja bym wziol tez pare do b5
-
Migające xenony zaraz po hamowaniu
czujniki abs sprawdza sie kompem czy rowno pokazuja predkosc kol. moim zdaniem chyba ci siada pompa abs. sprawdz wtyczke przeczysc ja moze tylko zasniedziala
-
USB w podłokietniku
to jest gniazdo pod cziptuninga. wgraj czipa na pena i podlacz, przejedz sie kawalek i zobacz czy ma lepszego kopa
-
Słychać klepanie w glowicy. pompa oleju?
nie koniecznie ale przez zmiana oleju tak jak pisalem wczesniej zrob. wlej 5w40 motul
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
sprawdz czy czasem nie masz kratek juz z ledami tylko trzeba wtyczki dorobic i prad z wlacznika swiatel i masz ori full led. u mnie tak bylo. trzy wtyczki z kompa 1.5m kabelka i ladniutko swieci. koks furka
-
Słychać klepanie w glowicy. pompa oleju?
miska w dol i wykrecenie pompy. moze tylko smok jest zapchany. jesli turbo puszcza to je zrob. na jakim oleju jezdzisz?
-
Lekki muł, uszkodzenie pamieci ROM sterownika
nie musisz nic robic z immo w przedlifcie jest w osobnej puszce. sterownik mozna dorwac za grosze maks 100zl. daj ogloszneie do dzialu kupie
-
A4 B5 1.8T AEB Nie odpala.
czyszczenie przpeustnicy przede wszystkim i jej prawidlowa adaptacja. czujnik temperatury do sprawdzenia
-
Sprzedaż auta problem z ubezpieczeniem
gosciu nie podal żadnego nr pesel po to zeby auto wogole na niego nie stalo. jak to robia handlarzyny oni auta na oczy nie widzieli zeby nie placic podatku itd. wiec nie dziw sie ze taka reakcja pewnie działalnosc zamknieta a dalej handluje. idz do fiskusa bedzie mial jaja ;p
-
Brązowa maź w płynie chłodniczym
wykrzyknik na liczniku sie nie zaswiecil i nie bylo dzwieku? swiadomie zabiles silnik. trzeba rozebrac wszystko
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powiem Ci ze nie wiem bo to kolega mi zalatwial
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowiem. mam problem. od dawna juz zalozylem licznik fis. ale jest inny przebieg prawie o 50tys wiekszy nic mialem w starym liczniku, vag commander nie chce zmienic przebiegu. byla tez wylutowana pamiec 93s56 zgrane z niego dane zmieniony przebieg ale dalej to samo wiec kupilem nowa pamiec zaprogramowalem i dalej d*pa licznik swiruje wskazowki predkosciomierza na maksa i ktoras tam jeszcze i tyle lipa. czym moge zrobic korekcje licznika. moze cos zle robie. czytam ze trzeba chyba ktoras z 8 nog odgiac i podac mase
-
Problemy rano
zapewne ktoras z cewek