Treść opublikowana przez tomasl91
-
Zdziera oponę
wez unies koło do góry i zobacz czy luzy nie ma na makpersonie moze tego jest wina masz zły kont koła
-
Temp 110* nie załącza się wiatrak.
dobrze kolega mówi sprawdz czujnik
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
kolego czujnik absu ci siedzi podjech do mechanik niech ci podłonczy pod komp i ci powie który nie czyta a opony jak sa jednakowe chociaz na jednej z osi to nic do tego nie maja
-
Dymienie na wolnych obrotach oraz odczyty vagiem
kolego jak by zawór egera był to by nie miał siły ja tez bym stawiał na pompowtryski
-
2,5 TDI V6 długo kręci zanim odpali
załuz sobie zaworek zwrotny pomiedzy filterem paliwa a pompa wtryskowa napewno powietrza zaciaga lewego pzdr:)
-
Opóźniona reakcja na gaz
no to najpredzej przepływka brakuje mu powietrza i wpływa za duzo paliwa i mnieszanka nie jest odpowiednia ;)pzdr
-
Skrzypienie podczas skręcania
kolego guma skrzypi na łozysku macpersona nad amorkem
-
Wyrzucanie płynu korkiem zbiornika wyrównawczego
ja mysle ze to termostat jest wcale sie nie otwiera wymien termostat i bedzie wszystko ok termostaty sa wadliwe nie zawsze dobre miałem rózne przypadki z nimi wymien go i powino byc po problemie
-
Halasy po wymianie rozrzadu
klego pewnie rolka jest za mocno naciagnieta musisz zobaczyc zeby pasek sie nie spalił rozrzadu
-
Cykanie silnika
jak by uszczelka pod wtryskem miedizana sie przepaliła to by psiukało i mokro by było wokuł niego moze w tryskiwacz ci siada
-
Na zimnym silniku olej jest a na ciepłym znika
kolego wymien filt oleju sam i zobacz efeket ale to przez niego pewnie tak sie dzieje lepiej tak nie jezdzij bo silnik zatrzesz
-
Problem ze sprzegłem
kolego jak masz twardy pedał to wina docisku jest juz sie konczy
-
[ALL B6] Końcówki wydechu ulter
Super:) no własnie ja tez bym chciał załozyc do swojej 1.8 turbo beda ładnie pasowąły ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam z tej strony Tomek jezdze Audi A4 1.8 turbo