Treść opublikowana przez STASIU227
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wyśli zdjecia felg na pw.
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
:thumbup1:
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Kolego napisz może być na pw. ile zakupiłeś tej Alcantary na sufit i podać jakiś link z aukcji.Fura Kozak:naughty::naughty:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pomoże kto? Zmiana wsadu i będzie działać Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk Witam to kto da rade zmienić wsad w liczniku cena może być na pw.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pomoże kto?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pytanie jak kupie licznik przedlift z benzyny do diesel i anglik na europe i przekoduje wszystko,pozmieniam tarczki bendzie to chodziło tak jak powino?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam pany:hi: poczebuje jak przekodować licznik fis z benzyny na diesel i z mil na km? ma kto jaki schemat? i czy to zrobie VAG-COM 311-2
-
Podswietlane lusterka zewnetrzne
kolego podeśli link do ich aukcji z modułem który użyłes do lusterek, powiedz mi jaki kupiłeś moduł że zapala ci sie po wyłączeniu alarmu światło dodam że mam dokładany i mi sie światełko zapala dopiero po otwarciu dzwi
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
kolego napisz co zmieniałeś żeby ci halogeny swieciły same bez swiateł mijania??
-
kratki nawiewu
da sie ja zmienialm i wszystko OK
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Widziałem cie pod kościołem w skomielnej ładny furak może kiedy jaki spot:naughty: ja jestem z chabówki wiec nie daleko
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem że niedziela ale musiałem luknąć do licznika i tak podałem mase na pin (12)kostka niebieska , miejsce było puste i kasuje błąd i wszystko gra i bucy:banan: ino pytanie czy poduszka działa teraz prawidłowo? w razie dzwona odpali czy ja ją odpale jak wyje... głową
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany nikt nie pomożę pokazuje Ci błąd związany z kontrolną airbaga, pewnie miałeś airbag na osobnym kablu a teraz jest w płytce albo coś w ten deseń... albo inaczej, miałeś żarówkę a pewnie teraz jest dioda i dlatego sieje.. masz pełnego polifta czy jakiś po pierwszym lifcie licznik? Nie miałem fis-u a teraz założyłem fis przedlift właśnie doczytałem że czeba mase podać na wolny pin (12) w kosce niebieskiej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany nikt nie pomożę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam założyłem wczoraj licznik fis do przedlifta i wszystko hula ale nie moge skasować błędu poduszki i wyskakuje mi taki błąd 01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent. I co to oznacza i jak to naprawić??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ma kto rozpiske pinów w manece przedliftowej?? podesłał by kto:naughty:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wiem jaki masz licznik tutaj masz do wersji z analogowym zegarkiem bez cyferek ok dzieki licznik mam analogowym zegarkiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam prosze powiecie jak sprawdzić licznik na stole czy świeci fis wiem było to gdzieś w tym dziale ale za hu.. nie idzie to znaleść z góry dzieki:hi:
-
Pomocy. Czasami nie działają wycieraczki+kierunkowskazy+ inne urządzenia
Tak jak kolega wyżej pisze stacyjka do wymiany ja tak miałem jak poruszałem kluczykiem to mi nadmuch wyłączało, ale dla pewności psikni do kostki jest taki preparat do styków może co zasnieżało może pomoże jak nie to do wymiany
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany jak wam co czeba pisać <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Którędy najlepiej jest przejść z kabiny do przedziału silnikowego?
Tak jak kolega pisze najlepiej przez ecu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no jest tam zółty:naughty: kabelek (szara kostka) ale miał być w tej kosce co czymaw w ręku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OK napisałem do kolegi, a powiec mi jak docisne taśme to wyświetlacz doś świeci i wszystko widać, a powieć spalanie z której kostki brałeś bo według opisu z forum to kostka druga od prawej kabelek żółty ale ja w tej kosce nie mam takiego koloru mam takie <br /><br /> jak sprawdzałem pod pinem 18 w ecu jest taki kolor kabla ale ktoś pisał że to nie ten,jeszcze jedno pytanie jak odpale auto to wskazówki w liczniku leżą, jak podpiąć czujnik temperatury zewn. bo miałem wyświetlacz w starym liczniku. <br /><br />
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam może kto z was posiada licznik do przedlifta fis diesel na sprzedaż.Pozdrawiam