Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Testował już ktoś vcds 12.12?
  2. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Na Allegro jest kilku kolesi, którzy ściągają CP
  3. Do zapalniczki wlutowaleś kable, czy podswietlenia zapalniczki lub popielniczki?
  4. pamiętaj aby go wcześniej skopiować i zapisać, ja nie jestem zwolennikiem wklejania kodowania z innego auta, bo tak naprawdę możesz sobie narobić bigosu w sterowniku MCE. najlepiej zaznacz tylko te bity, które odpowiadają za podświetlenie przestrzeni nóg: [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte> 16 Bit 6 - Ustaw bit ręcznie na "1" - (1 = aktywne) plus MMI 2G lub 3G ...
  5. zdecydowanie do podświetlenia gniazda zapalniczki
  6. dopuszczalna liczba kółek to 4
  7. po prostu nacinasz 3 wycięcia tam gdzie są miejsca łączeń tych 3 krótkich cięgieł (taśmowych), aby plastikową osłonę wsunąć do końca profilu
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko do takich zacnych kapci trzeba zrobic glebę
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ładne... Masz gust Janusz
  10. Podłącz lampki na początku na starych sterownikach drzwi może masz już tam piny i przyjmą kodowanie i zaoszczędzisz 400 zł na 4 sterowniki. WRC pisze dobrze, to 2 rożne instalacje...
  11. Ja mam niepełne kwadraciki i oświetlenie chodzi ok
  12. Brawo! Czyli radar w trakcie jazdy sam oblicza wartości minimalne i dokalibrowuje się.
  13. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Pierwszy post.
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ten z muchą w środku- może coś zmajstrowała
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o fu..k!
  16. Dwa kanały wiecej które obsługują start stop i tyle, a tak to ma pełny wypas...
  17. Na początku spróbuje wgrać soft ten z P na sterownik D. (Oczywiście o ile komuś uda się to zrobić)
  18. ale tu temat o sterowniku Gateway, BTW, Marcin jak byś znalazł MCE z P to Ci oddam swój z literką D
  19. u mnie puściło na zwykłym zwierciadle
  20. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    napisz do niego
  21. darecy odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    w VCDS w module MCE ustawiasz częstotliwość psikania na lampy, lub możesz spryski wyłączyć na stałe
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja miałem raz cany rozkręcone na odcinku 10-15cm i już mi HBA nie łączyło
  23. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    O, to tak to mówią starzy górale, keep us updated, please. Czekam z niecierpliwością. napisz do Grześka - Giwery a tu masz jego wątek: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/page-6?hl=%2Bche+%2Bkto%B6+%2Bmoge+%2Bzrobi%E6#entry2465408
  24. Wydaje mi się Boguś że lusterko to niezależny system... jak podłączałem czujnik kilka lat temu to nie miałem lustra fotochromu, a coming i leaving home działało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.