Treść opublikowana przez dawidg2
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Mój też ciężko pali teraz jak jest trochę ciepły dziś -2 silnik ok 20st a ten kręci i dopiero po chwili zaskoczył jak cieplejszy silnik to jest ok. Jak całkiem zimny to jak świece nagrzeją to pali od razu. Muszę jutro sprawdzić kąt jak mi będzie kabel działał
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
A jakie lustro jest w orginale? sferyczne, asferyczne? dodam że mam niebieskie u mnie dzisiaj tylko -2^ było[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 18:10_________________________________________________http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=836420398 zamówiłem to myślę że się spisze, cena wysoka ale co zrobić no i w miarę blisko mnie więc paczka nie będzie krążyć po całej polsce. A jak będą wychodzić kable dalej za drzwi co wątpie to gdzie ich szukać potem?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
raczej poszukam całego wkładu by się nie bawić w klejenie a i tak muszę matę kupić więc lepiej całość. Ale dzięki. No reszte doczytałem. Jutro zobaczę bo dziś już ciemno a do garażu nie wjadę. właśnie sprawdzałem napięcie w lewym i nie było ani po przekręceniu kluczyka ani po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Dobra zamawiam jakieś lustro by przed świętami przyszło a jak znajdę chwilę czasu to będe kabelki rezał
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Koledzy tak mnie zaintrygowało żeby sprawdzić czy mam podgrzewane lustra i tak przed chwilą spojrzałem w lewe lustro a tam kabelki są a w lustrze wystają 2 bolczyki do podłaczenia i widać pasek od maty. idę właśnie z miernikiem zmierzyć czy napięcie dochodzi. A to dopiero ciekawie mi się zrobiło. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 16:41_________________________________________________Więc tak, napięcie nie dochodzi, mata sprawdzona przepływa prąd przez nią wd miernika ustawionego na sprawdzanie obwodów. W Prawym lustrze brak maty i jak wyciągałem urwały się zaczepy kabelki naszczęście też dochodzą. Teraz pytanie mam co dalej z tym zrobić by to działało? I gdzie znaleźć całe lustro z matą i plastikiem?
-
[B5 1Z] Ciężko pali
Może kiepskie paliwo, woda w paliwie. Świece nie grzeją ale to raczej rano też miałbyś problem. Mam ten sam silnik i czasem jak jest trochę letni to świece go nie grzeją choć by się przydało.
-
[B5 AFN] Kopcenie na zimnym silniku przy odpalaniu - filmik
U mnie też tak zadymi. A się nie przejmuje. Stan licznika 210 tys
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
mam to samo w poniedziałek zobaczę efekty jak mi mechanik wymieni termostat. Koszt 119,13zł w ASO VW w Lesznie (Wielkopolska) i do tego płyn G12+ 34,66zł za 1,5L
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
a ja dzisiaj jechałem po termostat startowałem z temp silnika 50st i jadąc 25 km z obr ok 2000 się nie zagrzał przy -12,5 st. u mnie podgrzewające świece działają bo szybko teraz zagrzewa jak się puści podgrzewanie szyby ale dojdzie tylko temp do 50st na klimatronicu na postoju a jak ruszyłem to bardzo długo się nic nie działo z jakiś kilometr a podgrzewanie wyłączyłem.
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
u mnie trzymie 88. ale dziwi mnie fakt letniego górnego węża chłodnicy jak przejechałem kilka km nie podobno żeby tak zaraz od otoczenia silnika złapał temp gdzie silnik miał maks 50st. musze jeszcze jutro te świece od podgrzewania płynu zobaczyć
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
no ale jak się jedzie 80-90 tak by było 2000obr to ile czasu teraz zajmuje. Przy -12 st zrobiłem 8km i doszło do 60st.
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
A do 1Z to która instrukcja? i jakim płynem zalać bo mam teraz zielonkawy bo przed czerwcem 1996 auto wyprodukowane
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
też mam ten problem że dopiero po gdzieś teraz 15 KM sie zagrzeje normalnie na trasie. silnik mam 1Z. temp sprawdzam na climatroniku i rośnie tak jak na zegarze tzn zegar tak z lekkim opóżnieniem pokazuje. dziś nalewałem płyn do spryskiwaczy i miałem tak do 50 st zagrzany silnik i łapie wąż co idzie do chłodnicy a ten letni. u mnie też termostat do wymiany tak?
-
[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?
@majkel_majki dzięki tak podejrzewałem według instrukcji jakiej była na pudełku niestety w niemieckim jezyku więc nie byłem do końca pewny.
-
[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?
kupywałem ostatnio też wycieraczki i komplet 112zł w serwisie ze znacznikiem zużucia ale nie wiem jak on działa :> i bardzo ładnie zbierają
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
są do pokładu bo widać białe. byłem u kuzyna co ma polerke to mówił że tylko lakiernik tak mam zderzaki do malowania i tam jeszcze pare pierdół ale mi to nie przeszkadzało więc nie robiłem i całe szczęście. żeby to była jedna rysa i tak na jednym elemencie to bym się nie przejmował ale mam 4 rysy. dobra to nie temat na takie dyskusje.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a jak mam trochę mojego koloru czy pomalować te rysy a potem polerka? dziś może skoczę do mojego lakiernika niech pomyśli trochę o tym.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A głebokie rysy do podkładu coś zlikwiduje z tych środków czy tylko wizyta u lakiernika? niestety ktoś mi porysował bok auta jak stałem w mieście. Kolor to ciemny zielony.
-
[B5 AFN] Po wymianie węża i płynu pojawił się dziwny dźwięk przy skręcie na wolnych obrotach
a moze wąż nie taki
-
[B5 1Z] Skrzynia Biegów - Analiza Zdjęc
kolego jesli na 1 zdjeciu pokazałes skrzynie to powiem ci tylko tyle ze szukaj nowej tzn uzywki bo ten tryb co go widac przez dziure zrobił właśnie ta dziure a powiedz mi jak zrobił ci sie ten zgrzyt na autostradzie to wyciekł olej?
-
[B5 AHU] Podczas jazdy wpadł mi pedał gazu w podłogę
dobra dzieki ja dzis zamowiłem ta czesc w serwisie VW w Lesznie jutro bedzie koszt 94 zł. i bede grzebał z tym. jeszcze inna rzecz sobie zrobie przy okazji
-
[B5 AHU] Podczas jazdy wpadł mi pedał gazu w podłogę
koledzy przepraszam ze odgrzewam temat ale nie bede nowego tematu zakładał. pisze tutaj bo dzis to samo mi sie stało czyli podczas jazdy pedał mi wpadł w podłoge odkreciłem osłone pod kierownica i co sie okazało pekła linka. i teraz pytanie jak ja wymienic bo jak patrzyłem to jest mało miejsca nawet zeby reke włozyc
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
jedz do najblizszego serwisu albo podłacz pod komputer jak masz
-
"Jakie radio pasuje do instalacji a4"
u mnie tez sa kostki ISO i jak kupiłem autko to nawet juz były zaslepki po bokach wsadziłem radio i hula tylko problem z antena był ale juz rozwiazany
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
http://inradio.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,929/category_id,123/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,45/vmcchk,1/ prosze takim analizatorem mi stroił antene kolego Skrzypek na 100 cm napewno nie osiagniesz 20 km ja mam 150 cm i mam jeszcze niedosyt moze pomysle za jakis czas o tej 200cm. oczywiscie zaczynałem od 100cm hustlera
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
ja tez jezdze z atlasem czy to sam czy z tata nie ma to jak mapa na papierku albo poprostu sie spytac przechodnia albo jak ja na CB ale zadko to robie bo czasem tez w bład wprowadza