Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Roberto90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Roberto90

  1. Filtr paliwa nie był wymieniany. Ale po rozgrzaniu na benzynie tez jest wporządku.
  2. Miałem ten sam problem, tyle ze nie miałem ogrzewania. Okazało sie ze to zapchana nagrzewnica ale juz rozwiązałem ten problem.
  3. Witam wszystkich, mam problem ze swoja B5 1.8 125KM benz.+LPG(sekwencja) . Chodzi o to ze po odpaleniu silnika nie chce wchodzic na obroty, dławi sie i około 1-2 km musze jechac praktycznie nie wciskając pedalu gazu, ponieważ dusi sie silnik. Dodam ze zachowuje sie tak tylko na zimnym silniku i tylko na benzynie, po przełączeniu na gaz samochód jedzie jak trzeba. Wymieniłem juz swiece i przewody ale nadal bez zmian. Proszę o pomoc i porady... Pozdrawiam.
  4. Ja zapłaciłem 100zł bo mechanik przyjął mnie w swoim prywatnym warsztacie w domu. Wczesniej sie z nim dogadałem.
  5. zaślepka koloru siwego, a powinien byc podobno czarny wyświetlacz taki jak od km.
  6. Mój problem wygląda tak samo jak Wasz koledzy, po podłączeniu VAG błąd silniczków sterowania klapkmi nawiewu. Wczesniej miałem problem z nawiewem poniewaz silniczek sie zaciął po podłączeniu VAG wszystko wróciło do normy, ale migający panel niestety pozostał...
  7. Niestety... w moim przypadku to chyba rzeczywiście tylko zaślepki są koloru siwego, a powinny byc ciemne takie jak w miejscu na wyświetlacz przejechanych km. Ale dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam...
  8. Dziek koledzy, a czy moze to byc tylko atrapa? Czytałem ze w niektorych przypadkach moze występowac. I wtedy nici z tego bajeru w moim przypadku
  9. Mógłbyś wstawi zdjęcie dla porównania?
  10. Kolego czy na tych starych zegarach pokazywało Ci spalanie? Prosze o odp... Mam takie same i nie wyświetla mi sie nic na tych cienkich paseczkach wyświetlacza i zastanawiam sie czy we wszystkich modelach to dziala i czy mozna to naprawic???
  11. Jak zmienić takie kodowanie kolego???
  12. Witam, posiadam silnik taki jak w opisie. Mam taki problem, ze nie pokazuje mi średniego spalania. Czy to normalne? Wy tez tak macie? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam
  13. U mnie 25 stopni, nie czuje zmiany z benzyny na gaz.
  14. Witam, mam chyba ten sam problem, pisk jest chyba identyczny, dodam ze też wymienilem rozrzad. Udalo Ci sie to usunac? Prosze o wskazówki pozdrawiam...
  15. Witam wszystkich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.