Treść opublikowana przez mapper
-
Odklejona podsufitka
Pianka puściła nie ma co podklejać bo i tak nic nie da. zdjąć podsufitke, nowy materiał plus klej w sprayu i za nieduże pieniądze masz nowy sufit.
-
Hałasujący silnik
Jak po wciśnięciu sprzęgła cichnie to zrzuć skrzynie i zobacz co się dzieje ze sprzęgłem.
-
Jakie wtryski do a4 1Z
cobra12345 polecam z wtryskami mam od niego firady 240 i działają bdb
-
Jakie wtryski do a4 1Z
Jak planujesz 200 to w 216 się nie baw bo i tak będziesz sprzedawał. ładuj od razu 230.
-
Zaginione audi A4 B5
Może się boi kolegi?
-
wykładzina podłogi-wymiana
I uważaj na pedał gazu ja połamałem mocowanie pedału jak wyciągałem.
-
Zaginione audi A4 B5
Dzwoniłeś i innego nr tel ?
-
Zaginione audi A4 B5
Ja żonie nie chce auta pożyczyć a co dopiero koledze, miejmy nadzieje że nic nie wywinął i się znajdzie.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Raceland? spoko gwint, byłem zadowolony, miałem prawie nówkę, jedyny problem to że po zimie regulacja porządnie stała. Później poszło do innej a4 i jeździ do dziś. Fotele przód ogarnięte, dołożona wiązka z grzaniem. Oklejony czarnym materiałem sufit i przednie słupki, nawet wyszło jak z fabryki Teraz czas na większe heble..
-
Spala olej po zmianie
Ma 2 taki sam temat i tam twierdzi że nic nie czuć palonego oleju.
-
Wymiana przewodów paliwowych od wtrysków - pytanie
Po samej zmianie przelewów odpalisz bez problemu.
-
Ślizga się sprzęgło
A jednak nasmarował na bogato Ważne że fura już śmiga jak trzeba
-
Dymienie po zmianie oleju POMOCY
Płynu nie ubywa? Dym nie pachnie słodko, biały kolor? jak nie to musi żyć.
-
Strefa Śmiechu
http://olx.pl/oferta/audi-audi-CID5-IDf7jrb.html#0c9cdc2a10
-
Dymienie po zmianie oleju POMOCY
No to weź go przegoń i będzie dobrze
-
Zamiennik żarówki h7
W jakimś programie na tvn turbo to testowali, świeciły słabiutko.
-
Dymienie po zmianie oleju POMOCY
Ty na razie nic nierób tylko weź auto i je przegoń porządnie o nie słuchaj tych bajek że zmiana na 5w zaszkodziła. Olej masz jak najbardziej ok. Prawie wszystko co tylko można zalewam max life 5w40 olej bardzo dobry, dużo aut które jeździło na 15w40 dostawało od razu 5w i chodzą pięknie. Zobacz czym dym pachnie, palonym olejem czy czym?
-
Wahacze SKV
Na razie malina, nie pływa idzie sztywno. Ale to początek jak wytrzyma 40 tys czyli nie cały rok to będzie bdb zestaw za tą kasę ale to trzeba jeszcze czasu.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
To muszę jakąś dysze od gaźnika tam wcisnąć i zobaczyć czy przestanie
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Nie mam. a w tym trójniku jest jakaż zwężka?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Avus II 18 225/40 18
-
A4 B5 AFN+ by mapper
pokazywał źle było ok -0.2 trzeba go rozebrać i ustawić wskazówkę na 0. turbo teraz dmucha mi 1.7 i tyle samo pokazuje wiec jest ok tylko do ok 0.5 bar delikatnie drży mi wskazówka, nie wiem czemu ale to nie przeszkadza.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Nadszedł czas na remont wnętrza. bo smród brud i komuna Lało wodą do środka z pod obudowy filtra kabinowego, podłoga pasażera pływała, odpadła podsufitka o fotele po roku jazdy na roboczo już nie do umycia, Podsufitka wyleciała, podłoga też, przymiarka foteli z saaba 9-5 ( miałem i najlepiej mi się w nich jeździło) także muszą być kierowcy już wspawany pasażera niebawem, zostanie tylko zrobić instalacje do podgrzewania. tylne dolne siedzisko już wleciało został tylko problem z oparciem. Zamontowałem jeszcze gajger od temperatury oleju.
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
Makite robi Dolmar, dobra piła, stihl jak piszą sam plastik, ja ostatnio kupiłem stihla 023 (dobra stara piła ma 15 lat) zrobiony remont kapitalny, uszczelki łożyska szlif itp, teraz będzie na kolejne 15 lat. Według mnie lepsza wersja niż kupno nowej.
-
Ślizga się sprzęgło
Może nasmarował żeby nie piszczało zrób spokojnie trase i będzie ok. Nowe to miękkie, koła pewnie nie dałeś do przeszlifowania? u mnie nowy zestaw luk z 1z też się ślizgał, ale się ułożył po ok 100km i było ok. Dopiero po solidniejszym sofcie nie dało rady.