Treść opublikowana przez rav85
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Na tvn player jest sezon z zeszlego roku na chomikach nie widze, ja chcialem auto z przed liftu lepszy silnik nie fsi i auto wydaje sie wieksze lifta zawsze mozna zrobic k9szt ok 15 tys lol, co do rezania to wiekszosc rzeczy ma ochrone komponentu wiec za kazdym razem trzeba z8stawiac siano w aso i trzesc portkami czy nie jumane bo auto zabiora do wyjasnien
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Faktycznie moje auto , mozna gdzies obejrzec ten odcinek ? A moze nie bo sie jwszcze zalamie ze parcha kupilem
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Ja nic nie wiem podesleaz mi ten odcinek ? Blachy byly WE ta z programu to dizel ja mam benzyne
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Dekory zostaja, w a4 w zyciu bym kredensu nie chcial ale tu wygladaja calkiem calkiem z dodatkow za jakis czas wpadna stolki komfort z elektryczna kanapa tyl elektryczma klapa i tel BT wiecej w sumie nie potrzebuje :-)
-
B6 DIVISION
była furmanka nosba https://www.facebook.com/sportmile
-
B6 DIVISION
Panowie sprawdzi mi ktoś w etce numer sondy za katem od strony pasażera? A8 D3 4.2 BFM
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
co do tego potu to tez tak mam , ręce mi się pocą odczyn kwaśny i np na nowej gałce z aso po roku czasu było juz widać ślady w miejscach gdzie skora miała styczność z reką
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
przebieg oryginalny , w aso sprawdzony , pokrywa się z wpisami, niestety jak ktoś ma żrący pot w rekach to kierownica szybko się niszczy. fotele zawsze można wymienić na komfortowe w innym kolorze i kodowanie w aso ceny nie sa jakieś straszne na pewno taniej niż kupić dobre recaro z B6
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
po mieście w korkach pewnie ze 20 L w trasie zapewne z 12-13 , ciężko mi os więcej powiedzieć bo mam je od wczoraj , w aucie jest o wiele ciszej niż w a4 i teraz mam wrazenie ze płynę , daje lekko gazu i V8 zaczyna ryczeć i się odpychać
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Witajcie po moim A4 B6 przyszedł czas na coś większego, padło na A8 D3 z 2003 roku, auto kupione w Polskim salonie, książkę serwisowa zgodna z wpisami w ASO. przebieg 178tys km wyposażenie możne nie najbogatsze jak na A8 ale dla mnie wystarczające PDC przód + tył servotronik navi MMI 2G + mapy 2016 PL TV fotele komfortowe 8x airbag Łopatki F1 przy kierownicy - skrzynia tiptronic elektryczna klapa tył grzane stołki w elektryce roleta tył kontrola ciśnienia w ogumieniu dociąganie tylnej klapy Bi-xenon z doświetlam pobocza czyli jak pisałem taki standard skórzany tunel środkowy + skórzane raczki drzwi silnik 4.2 BFM + skrzynia tip tronik z łopatkami F1 przy kierownicy zawieszenie pneumatyczne co do modów, to raczej jak już to jakieś standardowe aby nie lądować kasy tak jak robiłem to w A4 marzy mi się - realniejsze marzenia - elektryczna klapa - podsufitka w alkantarze - komfortowe stołki - rolety w tylnych drzwiach - licznik z dużym szerokim fisem - pakiet skora 1 czyli tunel środkowy obszyty skora , boczki drzwi + raczki w skórze - elektrycznie składane lusterka marzenia mniej realne , dużo roboty i koszta spore - pakiet skora 2 do pakietu skora 1 dochodzi deska kokpitu w skórze - grzane tylne siedzenia z elektryczna regulacja - klima-tronik tył - elektryczne rolety boczne drzwi - dociąg wszystkich drzwi - asystent pasa ruchu - aktywny tempomat z zachowaniem odległości - telefon BT - nagłośnienie BOSE - pamięć foteli Auto znalazło odpowiedniego właściciela z klubu A8 wiec nie boje się ze jakiś młody gniewny je zakatuje. Zdjęcia nowej furmanki na ostatniej stronie Niestety ale nowe auta są już plastik fantastów i nie maja tego czegoś co auta z lat 90 do 2005 r
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
bez pamieci, schowki, siatki z tylu , grzanie i to tyle chyba , mc donald na tyle update w 1 poscie 22-01-2015 Z dodatków do auta wpadną elektryczne szyby tył i składane lusterka, hemple S4 b6 RED na wiosnę montaż PDC przód + tył auto prawdopodobnie będzie wystawione na sprzedaży. zmiana na skodę octavie III kłombi auto trafiło w ręce nowego właściciela mam nadzieje ze da mu tyle frajdy z jazdy jaka ja miałem
-
Woda w podszybiu
pod akumulatorem na samym srodku masz odplyw , sprawdz czy nie jest zatkany przez liscie patyki itd
-
B6 DIVISION
bylem przed chwila w aso po instrukcja obsługi do a8 D3 i jak szybko wszedłem tak wyszedłem , ksiazka kosztuje 370 zl + instrukcja MMI dodatkowo 255 zl nie można kupić oddzielnie ... ksiazke kupiłem na allegro za 65 zl + mmi 60zl
-
B6 DIVISION
Panowie rozkoduje mi ktoś VIN a8 ? i poda ew przebieg? WAUZZZ4E75N005114
-
B6 DIVISION
dla potomnych w razie gdy by chcieli kupić palniki z allegro
-
B6 DIVISION
Juz nie wysylam , lepiej kupic zestaw z b8 , za regeneracje jednej sztuki wolaja 100zl wiec nie oplaca sie
-
B6 DIVISION
tak wyglądają odbłyśniki w lampach z 2004 roku jutro lecą do regeneracji który lepiej kupić palnik? http://allegro.pl/osram-d2s-xenon-xenarc-original-standard-4150k-fv-i5110061710.html czy http://allegro.pl/philips-d2s-vision-xenon-zarnik-palnik-4600k-audi-i5051433293.html
-
B6 DIVISION
ło to już jutro bo musiałem autem jechać i lampa wróciła na miejsce w razie gdybym miał przetwornice z wtyczka 56 bądź 12 pin to ,mam szukać przetwornicy nowej czy używanej 4 pin na allegro?
-
B6 DIVISION
Panowie odnośnie xenonow i bixenonow, wcześniej poruszałem temat przekładki osprzętu z lampy xenonnowej, dzisiaj wyciągnięciem swojego xenon i przetwornice mam taka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Heja nie chcial bys sprzedac tej bialej klapy podlokietnika recaro ?
-
B6 DIVISION
To wnisek z tego ze byly wersje 4 6 i 12 pin ech jakis pomydl jak to przerobic zeby bylo ok.?
-
B6 DIVISION
Cewki juzcdawno byly wymienoone na nowe boscha lol
-
B6 DIVISION
to jeszcze lepiej ktos chce komplet bixow za 580zl ?
-
B6 DIVISION
a przetwornica jaja 4 czy 12 pin?
-
zderzak s4 b6
to niech doprecyzuje o co chodzi badź umieści zdjęcia poglądowe.