Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Nie ma błędu. Podczas jazdy czuć, że trzepie... Dziś jeszcze zobaczyłem, że poduszka skrzyni jest ponadrywana... Problem usunięty, poduchy wymienione - czas operacyjny 1,5h
  2. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    albo już wykastrowany ja jak spokojnie jeżdzę to nie syfą się końcówki tak mocno ale jak ostatnio też przegoniłem go na bahnie to sadza jak w kominie No właśnie jak jeżdżę w miarę jak człowiek to jest czysto Ale jak zapier... właśnie na trasie (nie schodząc poniżej 160) to tak jak mówisz "jak w kominie"
  3. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy wasze 2.0TDI mają czarne rurki wydechowe? Ostatnio przegoniłem dość ostro przez 200km i cały tył miałem czarny... W lusterku nie widać żeby dymiła ale rurki mam czarne. DPF przepalony na wylot?
  4. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś montował takie?
  5. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No 20" celuje Na spokojnie, u mnie siedzi 20" 9J ET35, więc ET37 bez problemu
  6. Podobno byla to wina zasniedIalej klemy plusowej przy akumulatorze... Wysłane z mojego GT-S7710
  7. Hehe Najgorsze jest to, że kupując część nawet gdy sprzedający zapewnia legalność i wystawia paragon a później okazuje się calkiem inaczej, my i tak dostaniemy za paserkę
  8. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To je s-line
  9. A co jeśli byłoby ciepłe? Bo nie wiadomo co się kupi na allegro.
  10. No właśnie chyba jest, ale niech się właściciel wypowie Chyba z konia spadles Wysłane z mojego GT-S7710
  11. Koła już są 20" 9,5J ET36 Wysłane z mojego GT-S7710
  12. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A tego nie wiem... zobaczymy co wyjdzie w praniu.
  13. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie tak słyszałem, że Klimatronik nie ogarnia dlatego poliftowy czeka na półce Wysłane z mojego GT-S7710
  14. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update? no nie ale sam go nie zrobisz tylko przez kogoś ogarniętego.. ale przy okazji zdejmie Ci CP więc wyjdzie znacznie taniej niz aso.. no ale ja mam nówkie i smiga jak talala co do wyświetlania z tego co wiem wystarczy zmienić kodowanie ale cholera mam za slaby sprzet i 12.12 nie daje rady Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update? Podeślij Gateway do Bartka do Koszalina, wrzuci Ci nowszy soft i powinno śmigać. Nie pamiętam, ale chyba Pieron wysyłał i bez problemu to ogarnął. Zaleta jest taka że nie musisz zdejmować CP z nowego zakupionego Gateway'a, więc koszt tyllko taki za ile wgra Ci nowego softa. Chociaż ja kupiłem nowy wysoki model, podobnie jak amaradaar i teraz ogarnia wszystko co się chce dołożyć . Właśnie też mam 12.12... Juz i tak kupiłem gatewaya który obsługuje wszystko wiec zostalo usunac cp A Klimatronik pokazuje Wam na MMI po zmianie gatewaya? Wysłane z mojego GT-S7710
  15. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update?
  16. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem, wiem... mam juz Gatewaya full i klimatron polift, ale nie ma czasu sciągnąc CP
  17. Piękna... Tylko jakie koło do takiej? 22"
  18. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi co ja mam za mmi bo wszystkie inaczej niz moja wyswietlaja godzine i temp wewnetrzna (pomijam fakt, ze u mnie jeszcze nie wyswietla wartości) Wysłane z mojego GT-S7710
  19. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć. Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac Griga naprawdę? Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to? Mam sprężyny eibach i musze mieć twarde amory o obniżonym skoku bo obecne 1BA po 2 latach jeżdżenia nie dają rady. Wystarczą Ci 1BE.
  20. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Co do opon na 8,5J to 225/35 będzie delikatnie naciągnięte, jeśli chcesz bardziej to 215/35. Dużo zależy od opony. 235/35 http://tyrestretch.com/8.5-235-35-R19/8.5-235-35-R19-3/ 225/35 http://tyrestretch.com/8.5-225-35-R19/ 215/35 http://tyrestretch.com/8.5-215-35-R19/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.